Kozmela.com

AVENE

Avene Güneş Kremi listesinde 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Avene Güneş Kremi

Cilt bakım ürünleri ile geniş bir kitleye hitap eden Avene markası kaliteli güneş ürünleri ile de tüketicilerin önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Bilindiği gibi güneş ışınları her ne kadar belirli bir miktarı yararlı olsa da uzun süreli temasta cilde ciddi zararlar verebilmektedir. Güneş ürünleri cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olan ürünlerdir. Cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak isteyen bilinçli tüketiciler düzenli olarak güneş kremi ya da güneş losyonu kullanmaktadır.  

Avene ise güneş kategorisinde geniş ürün yelpazesi ile küçük büyük herkesin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Güneş kremlerinin yalnızca bahar ve yaz aylarında kullanıldığı gibi yanlış bir algı olsa da aslında güneş kremi her mevsim kullanılması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Çünkü günümüzde ozon tabakasının zayıflaması nedeniyle güneş ışınları her daim etkisini göstermektedir. Bu sebeple sadece yaz aylarında değil, sonbahar ve kış aylarında da güneşin zararlı ışınları cildi ciddi şekilde etkileyebilmektedir. 

Uzun vadede güneşe maruz kalmak ciltte ciddi tahribatlar meydana getirebilmektedir. Avene güneş kremleri ise cildi bahar, yaz, kış demeden etkili bir şekilde korumaktadır. Düzenli olarak cilde güneş kremi uygulamak cildi sadece güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olmaz. Bununla beraber yaşlanma belirtileri, ton dengesizliği gibi durumlara karşı da korumaya yardımcı olur. Yani güneş kremi kullanmak her açıdan büyük avantaj sağlayacaktır. 

Ciltte nem seviyesinin düşmesi, ciltte kurumaya ve doğal olarak yaşlanma belirtilerine neden olmaktadır. Nemlendirici etkisi bulunan güneş kremleri cildi tazelemeye, canlandırmaya ve aydınlık bir görünüm sağlamaya da yardımcı olacaktır. Güneş kremi düzenli olarak kullanıldığında ayrıca melanin seviyesini de artıracağından ton dengesizliğinin de önüne geçmek mümkün olacaktır. 

Avene güneş kremi, cilde anında işler ve cilde adeta bir koruma kalkanı oluşturur. Güneş ile temas halinde olmadan sadece 15-20 dakika önce uygulama yapmak cildi korumaya yeterli olacaktır. Güneş kremi uygularken yeterli miktarda cildinize aldığınızdan emin olmalısınız. Kullanılacak güneş kreminin yapısı ne kadar yoğun olsa da etkisini ortalama 2-2,5 saat kadar göstermektedir. Bu sebeple gün içerisinde uygulamayı tekrarlamak gerekmektedir. 

Avene güneş ürün yelpazesinde her cilt tipi ve ihtiyacına yönelik krem çeşidi bulunmaktadır. Güneş kremi tercihinde bulunurken diğer tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi cilt tipine uygunluk önemlidir. Cilt tipini kuru ise yağ bazlı, cilt tipiniz yağlı ise su bazlı ürünleri tercih etmelisiniz. Avene bu konuda geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğundan cilt tipinize en uygun güneş kremini bulabilirsiniz. 

Avene Solaire Cleanance özellikle yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Yağlı ve düzensiz ciltlerde ultra hafif dokusu ile anında etkisini göstermeye başlar. Yüksek koruma faktörü ile uzun süre cildi güneşe karşı etkili bir şekilde korur. Avene Fluide Mineral ise hassas ciltler için geliştirilmiş olup cilde yoğun nem sağlamaya yardımcı olur. Avene termal su ile geliştirilmiş bu güneş kremi yine hafif dokusu ile hızla emilir, cildi rahatlatmaya yardımcı olur. 

Eğer tatile gidiyorsanız ya da deniz, havuza girmeyi düşünüyorsanız Avene’in suya dayanıklı güneş kremi çeşitlerinden tercih etmelisiniz. Bu tip güneş kremleri deniz ya da havuza girdiğinizde de etkisini korumaya devam edecektir. Avene güneş kremi çeşitlerinde termal su bulunması özellikle neme ihtiyacı olan ciltler için idealdir. Termal su cildi anında ferahlatmaya devam eder. Ayrıca içeriğindeki yoğun nemlendirici termal su cildi rahatlatmanın yanı sıra güneşin sebep olabileceği erken yaşlanma belirtilerine karşı da savaşır. Kısacası Avene güneş kremi çeşitlerini günlük bakım rutininize eklemek cilde her bakımdan fayda sağlayacaktır. 

Avene güneş kremi çeşitleri içerikleri özel bileşenlere sahiptir. Bu bileşenler dışarıca güneşe maruz kalınan her anda cildi etkili bir şekilde destekler ve güneşin olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olur. Yaz aylarında plaja giden aile bireyleri yoğun miktarda güneş ışınlarına maruz kalmaktadır. Bu güneş ışınları ciltte ton dengesizliğine neden olurken aynı zamanda farklı cilt problemlerini de beraberinde getirebilmektedir.   

Düzenli uygulanacak güneş bakım ürünleri ile ciltteki akne, ton dengesizliği gibi durumların da önüne geçmek mümkündür. UVA-UVB gibi güneşin zararlı ışınlarının neden olabileceği hasarlardan cildi korumak için cilt tipine uygun Avene güneş kremi kullanmak yeterli olacaktır. Sadece tatillerde, plajlarda, havuz kenarlarında değil günlük olarak güneş kremi kullanmak cildinizi her türlü çevresel faktöre karşı da korumaya yardımcı olacaktır. 

Avene Renkli Güneş Kremi

İnsanlar her gün iş, okul ya da gezmek için dışarı çıkmaktadır. Farkında olmadan güneşe maruz kalmakta ve güneşin zararlı etkilerini hissetmektedirler. Avene markasının renkli güneş kremleri ise cilt rengine uyum sağlar ve ton dengesinin bozulmasının önüne geçer. Cilt tonunu dengelemeye yardımcı renkli güneş kremleri ciltte makyaj etkisi bırakacağından ekstra bir makyaj ürünü kullanmanıza bile gerek kalmayabilir. 

Güneş kremi alırken önemli olan faktörlerden bir tanesi de SPF aralığıdır. SPF aralığı dediğimiz şey koruma faktörüdür. Kısaca SPF cildi UVB ışınlarından ne kadar koruyacağının da bir göstergesidir. SPF aralığı genellikle güneş ürünlerinde 15, 30 ve 50 şeklindedir. Güneşe maruz kalınacak süre ve cilt hassasiyetine göre SPF aralığını tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Avene, tüketicilerin sorun yaşamadan güneş kremi kullanabilmeleri için her cilt tipine uygun güneş koruyucu ürünler üretmektedir. 

Dışarı çıkarken en düşük 15 SPF bir güneş kremi uygulamak cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyacaktır. Hava kapalı olduğunda, kış aylarında bile cildinizi güneşe karşı korumanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu sebeple her daim evinizde bir güneş koruyucu ya da güneş kremi bulundurmanız yararınıza olacaktır. Avene güneş kremi çeşitleri içeriği termal su ile formüle edildiğinden günlük kullanımlarda cildinizi ayrıca ferahlatacak rahatlatacaktır. 

Avene güneş kremi çeşitleri içeriği tamamen insan cildine dost şekilde formüle edilmektedir. Bu sebeple parfüm ve silikon gibi yabancı maddelerin kullanımı söz konusu değildir. Avene markası ürettiği ürünlerin içeriğinin insan cildine dost olmasına dikkat etmekte ve buna göre formüle etmektedir. Cilt bakım rutininde artık günümüzde güneş ürünleri de bulunmaktadır. Güneş koruyucular günlük cilt bakım rutininin bir parçası olduğundan her evde kendisine yer bulmaktadır. 

Eskiden sadece yazın tatillerde kullanılan güneş ürünleri günümüzde ozon tabakasının incelmesi nedeniyle her mevsim kullanılmaya başlanmış hatta bir zorunluluk haline gelmiştir. Tıpkı diğer bazı dermokozmetik ürünler gibi güneş ürünleri de cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olurken erken yaşlanma belirtisi, cilt kuruluğu, ince çizgi gibi durumların önüne geçmeye de destek olur. 

Güneş ürünleri genellikle krem olarak tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise geleneksel bir anlayışla rahat bir kullanım sunduğu ve her an her yere rahatlıkla götürülebilmesidir. Ancak bunun yanında son yıllarda sıklıkla kullanılan sprey formdaki güneş koruyuculardan da kullanmak mümkündür. 

Avene Güneş Kremi Hassas Ciltler için

Hassas, kuru ciltler için krem dokulu, nemlendirici ürünler tercih edilmektedir. Yağlı cilt tipleri için ise daha akışkan, su bazlı ürünler tercih edilmektedir. Avene güneş kremi kullananlar cilt tiplerine uygun ürün seçtiklerinde ne denli memnun kaldıklarını yorumlarda belirtiyorlar. Hangi Avene güneş kremi çeşidini tercih edeceğiniz konusunda emin değilseniz Avene güneş kremi kullanıcı yorumları sizlere fikir verebilir. Ancak bundan da önemlisi ürünlerin içeriğini dikkatlice inceleyerek cilt tipine ve ihtiyacına en uygun ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz.

Avene Güneş Kremi nerede satılır

Hem yetişkinlere hem de çocuklara özel üretilen Avene güneş kremleri ile güneş ışınlarına karşı tedbir alabilir, güneş altında tedirgin olmadan keyifle vakit geçirebilirsiniz. Tüm aileniz için kullanabileceğiniz Avene güneş kremi ve güneş ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü online olarak hemen sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun