Kozmela.com

Avene Hydrance Nemlendirici Serisi

Avene Hydrance serisi kuru ve normal cilt tipleri için özel olara geliştirilmiştir. Cildinizin ihtiyacı olan nemi geri kazandırarak gün içinde rahatlamış ve canlı bir cilt görünümü sunar.

Avene Hydrance Nemlendirici Serisi

Kuru bir cilt, gün içinde gerginleşir ve hassaslaşır. Bu sebeple kuru cildin en önemli bakım adımı nemlendiricilerdir. Avene Hydrance serisi içerisinde yer alan nemlendirici ve serum çeşitleri ile gün boyunca cildinizi nemlendirerek günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Avene Hydrance Optimale Legere krem, en sevilen nemlendirici bakım kremidir. Cildiniz normalden daha kuru ise sizin favoriniz de Avene Hydrance Optimale Rich krem olacaktır! Nemlendirici bakım ürünleri arasında içeriğinde güneş koruyucu faktörler bulunan ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünleri seçerek cildinizi, cilt renginde oluşabilecek eşitsizliklere karşı da koruyabilirsiniz. Günlük bakım kreminiz içerisinde bulunan güneş koruma faktörleri (SPF) günlük güneş kremi ihtiyacınızı karşılamaya da yardımcı olacaktır.

Avene Hydrance Krem Fiyatları

Avene nemlendirici kremlerinin fiyatları ise oldukça uygundur. Nemlendiricinizi seçerken uygun Avene kremlerine de göz atabilirsiniz!

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun