Kozmela.com

Avene Trixera Bakım Serisi

Kuru ve çok kuru cilt tiplerine özel olarak geliştirilen Avene Trixera serisi ile cildinizin ihtiyacı olduğu bakımı tek seri ile sağlayabilirsiniz.
Avene Trixera Balsam 
Çok kuru ciltleri nemlendirmek için hazırlanan yoğun kıvamlı balsamı vücudunuz için kullanarak pul pul dökülmelerin önüne geçebilirsiniz. Özellikle kış aylarında havaların soğumasıyla ortaya çıkan vücut kuruluğunu hem su içerek hem de bakım kremleri ile gidermeniz mümkün!
Avene Trixera balsam aynı zamanda yüz için de kullanıma uygundur. Cildinizin çok kuru olduğu dönemlerde ürünü yüzünüz için de kullanabilirsiniz.
Avene Trixera serisinde yer alan temizleme jeli de, diğer ürünlerin aksine cildinizi kurutmadan temizlemeye yardımcı olur ve sonrasında yumuşacık bir his bırakır. Cildinizi temizlerken kullanabileceğiniz bir diğer ürün de Trixera sabundur. Yüz bakımı için özel olarak hazırlanan sabunu, temizleme jeli kullanmayı sevmiyorsanız tercih edebilirsiniz.
Kuru ciltlere özel bu bakım serisini incelemek ve uygun fiyat avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturmak için hemen tıklayın!
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun