Kozmela.com

AYDINLATICI - HİGHLİGHTER FIRÇASI

Aydınlatıcı - Highlighter Fırçası kategorisinde 15 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Aydınlatıcı - Highlighter Fırçası

Aydınlatıcı uygularken kullanabileceğiniz aydınlatıcı fırçaları ile makyajınızda profesyonel görünüm yakalayın!

Aydınlatıcı Fırçası Nasıl Olmalı?

Aydınlatıcı fırçalarının makyaj ürünlerine göre hazırlanmış farklı model seçenekleri bulunmaktadır.

Krem, likit ve toz formunda hazırlanan aydınlatıcı çeşitlerini uygularken, makyaj ürününüzün yapısına uygun aydınlatıcı fırçası seçmeniz gerekmektedir.

Aydınlatıcı fırçası çeşitleri;

  • Fan Fırçası: Yelpazeye benzeyen şekle sahip fan fırçaları, en çok tercih edilen modellerdendir. Toz formdaki ürünler için geliştirilmiş aydınlatıcı fırçası modelidir. En çok tercih edilen toz aydınlatıcılarınızı uygulamak için kullanabilirsiniz.
  • Konik Aydınlatıcı Fırçası: Krem ve likit formdaki highlighter uygulamaları için tercih edebileceğiniz aydınlatıcı fırçasıdır. Lokal uygulamalar için kullanım kolaylığı sağlar. Ürünü kolayca dağıtmanızı sağlar.

Şekillerinin yanı sıra aydınlatıcı fırçalarının, kıl yapısına göre de hazırlanmış farklı modelleri bulunmaktadır. Sentetik, doğal ve yarı sentetik – doğal fırça kılları. En çok tercih edilen modellerin fırça kılları sentetik olanlardır. Makyaj ürününüzü emmeden tüm ürünü cildinize uygulamanıza yardımcı olurlar. Aynı zamanda en büyük avantajlarından biri de kolay temizlenebilir olmasıdır.

Aydınlatıcı Fırçası Nasıl Kullanılır?

Aydınlatıcı fırçaları ile elmacık kemiklerinizin üzerine, burun ucunuza, dudak üstüne, kaş altına ve çenenize aydınlatıcı ürününüzü uygulayabilirsiniz. Highlighter fırçanızı kullanırken bastırmadan, yavaş hareketlerle ürününüzü dağıtmak için yuvarlak hareketlerle uygulama yapabilirsiniz.

Fan fırçası kullanırken, sağa – sola veya yukarı – aşağı hareketlerle ürününüzü cildinize uygulayabilirsiniz.

Aydınlatıcı – Highlighter Fırça Önerileri

Aydınlatıcı fırçaları arasında farklı pek çok marka ve model seçeneği bulunmaktadır. En trend aydınlatıcı fırçası modellerini Kozmela’da inceleyebilirsiniz. Farklı birçok marka ve model seçeneği sizler için hazırlanmıştır.

Aydınlatıcı fırçaları arasında en çok tercih edilen marka Nascita’dır.

Nascita Aydınlatıcı Fırçaları

Nascita aydınlatıcı fırçaları arasında yelpaze modeli ile fan fırçaları, konik fırçalar bulunmaktadır. En sevilen Nascita aydınlatıcı fırçası Pro Serisi içerisinde yer alan modellerdir.

Nascita aydınlatıcı fırçaları, kalitesi, dökülmeyen ve yumuşak fırça kılları ile makyajınızda profesyonel bir görünüm elde etmenize olanak sağlar.

Aydınlatıcı fırçaları arasında en çok satan markalardan biri de Real Techniques ‘dir. Real Techniques aydınlatıcı fırçası modellerini de inceleyerek markanın, ürünlerini inceleyerek size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Aydınlatıcı fırçalarınızı düzenli olarak temizleyerek, fırça kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Fırça temizliği oldukça önemli ve gereklidir.  Aydınlatıcı fırçalarının en sevilen ve en çok satan fırçalarını Kozmela’da tek tıkla inceleyerek, siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun