Kozmela.com

AYDINLATICI PALETİ

Aydınlatıcı Paleti kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Aydınlatıcı Paleti Önerileri

Aydınlatıcı paletleri, toz highlighter ürünlerinin bir arada hazırlandığı makyaj paletlerindendir. Birbirinden güzel ve parlak renklerle hazırlanan aydınlatıcı paletleri, ile cildiniz ışıl ışıl olacak. Makyajınızı yaptığınızın renk tonlarına uygun olarak hazırlanan renk seçenekleri arasından uygun olanı seçebilirsiniz.

Aydınlatıcı Rengi Nasıl Seçilir?

Aydınlatıcınızı seçerken cilt tonunuza en uygun rengi seçtiğinizde mükemmel renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

Çok Açık Pembe Highlighter: Tüm cilt renkleri ile uyumlu renk tonudur. Beyaz tenlilerden esmerlere tüm cilt tonlarının kullanımına uygundur.

Şeftali – Pembe Renk Tonlarında Highlighter: Buğday tenliler, hatta esmer cilt rengine sahip olanların da kullanabileceğini aydınlatıcı rengidir.

Bronz Highlighter: Bronz tonlarda hazırlanan aydınlatıcı renkleri, buğday ve esmer tenliler için en uygun renklerden bir tanesidir. Özellikle bronzlaşmış tende, yaz aylarında oldukça hoş bir görünüm sunar.

Şampanya Tonlarında Highlighter: Altın renkleri ile ışıtılı şekilde hazırlanan aydınlatıcı renkleri, de bronz, esmer ve buğday tenli kadınlarda daha hoş bir makyaj sağlamaktadır.

Aydınlatıcı paletlerini seçerek cilt tonunuza uygun tüm highlighter renklerine sahip olabilirsiniz. Tüm aydınlatıcı paletlerini incelemek ve kampanyalardan yararlanmak için hemen tıklayın!

 

Aydınlatıcı Paleti
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun