Kozmela.com

B-good

HONNES Sağlık ve Endüstriyel Ürünleri A.Ş. çatısı altındaki markalardan bir tanesi olan B-Good medikal bakım ürünleri önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Sağlık sektöründe üretimden satış pazarlamaya 20 yılı aşkın bir deneyimi bulunan HONNES, markalarından bir tanesi olan B-Good ile bu tecrübesini kaliteli ürünleri ile insanlarla paylaşmaktadır.

Firma, isim olarak HONEST (dürüst) ve NEST (yuva) kelimeleri ile değer kavramlarını da ortaya koymaktadır. İnsanlarda her daim güveni hedefleyen firma B-Good markası altındaki ürünleri ile yıllardır bunu başarılı bir şekilde yürütmektedir.

B-Good ürünleri ileri teknolojik alt yapı ve yüksek üretim kapasitesi ile hayata geçmektedir. Öyle ki firma medikal yapışkanlı bant üretimi alanında ülkenin en köklü ve güçlü üreticilerinden bir tanesidir. Tesis olarak stratejik bir noktayı seçmiş olan firma çevreyolu ve havalimanına ve ayrıca uluslararası lojistik limanlara yakındır. Bu anlamda lojistik ve perakende gibi konularda da kendisine hız kazandırmıştır. Ürünler hem yurtiçi hem de dünya pazarında güvenli ve kusursuz bir zamanlama ile noktalarına ulaşmaktadır.

B-Good markası altında ürünlerini sunan HONNES ulusal ve global pazarda geniş ürün yelpazesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Hastane, eczane ve perakende kanallarında Alpheta, Clivex ve Banduff ile birlikte B-Good ürünlerini yüksek kaliteli üretim ilkesi kapsamında sunmaktadır.

Tıbbi maske, suya dayanıklı yara bandı, topuk bandı, akne bandı, tıbbi flaster, göz pedleri, yara örtüleri, ilkyardım ürünleri, gaz kompres ve sargı bezi, bandaj, getwell ürünleri, yer yüzey dezenfektanı, el ve cilt dezenfektanı, biyosidal solüsyon ürünleri gibi pek çok ürün B-Good markası ve HONNES tecrübesi ile sunuluyor. Bu ürünler özellikle medikal anlamda pratik çözüm sağlayan hem kişisel hem de kurumsal anlamda ihtiyacı kapatan ürünler olmaktadır.

Köklü firma yurtiçinde hastane, medikal, eczane ve perakende noktalarında gerçekleştirdiği satış ve pazarlama faaliyetlerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek devam etmektedir. Başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere 4 kıtada da pek çok ülke ile ihracat gerçekleştirmektedir. B-Good da dahil olmak üzere üretimini üstlendiği ürün grubu ve sektörü yakından tanıyan tecrübeli yönetim birimleri ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun