Kozmela.com

Badger

1990’lı yılların ortasında Bill Whyte tarafından Amerika’da kurulan Badger doğal cilt bakım ürünleri ile şu anda tüm dünyada insanlara ulaşmaktadır. İlk etapta basit bir bitkisel merhem yapmak isteyen Whyte biraz balmumu ve zeytinyağını karıştırarak etkili bir içerik elde etti. Bunu tüm insanlarla paylaşmak için kolları sıvadı ve böylece Badger’in uzun soluklu yolculuğu başlamış oldu. Günümüzde dermokozmetik alanında oldukça önemli bir yere sahip olan Badger ürün açısından da geniş bir çeşitliliğe sahip.

İlk kurulduğu andan günümüze özellikle doğaya olan saygısı, çevresel sürdürülebilirlik konularında hassasiyete sahip olduğu bilinen marka hayvanlar üzerinde de hiçbir şekilde test yapmamaktadır. Doğal cilt bakım ürünleri söz konusu olduğunda kadınların favorisi olan marka ürünlerini donanımlı tesislerde profesyonel bir ekiple üretmektedir.

Badger Balm Türkiye

Ülkemizde de yoğun talep gören markanın Badger balm serisi markanın en bilinen ve meşhur ürün serisidir. Seri içerisinde el ve vücut nemlendiricileri, ayak, tırnak çevresi bakımı, kuruluk yaşayan eller için bakım balsamı, bebek balsamı gibi pek çok ürün çeşidi yer almaktadır. Bunun dışında Badger güneş kremleri, saç bakım yağı, tıraş sonrası yağ, yüz temizleyici yağ, sakal besleyici, göğüs ucu bakım kremi gibi daha pek çok doğal içerikli ürün bulunuyor.

Badger markası ürünlerini saf organik yağlar, uçucu yağlar, bitkisel özler ve balmumu gibi cilt açısından doğal destekleyici içeriklerle geliştirmektedir. El, vücut bakım yağları, dudak balsamı, saç-sakal bakım yağları, organik güneş kremleri, argan yağı içerikli kremler markanın en sık tercih ettikleri ürünlerdir.

Badger markasının bebek cildine dost ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle hassas bebek cildini pişik oluşumuna karşı korumaya yardımcı olan bariyer güçlendirici bebek balsamı bulunmaktadır. Doğal içeriği ile bez bölgesinde etkili bir destek sağlar.

Badger Güneş Kremi

Badger güneş kremleri ise her cilt tipine uygun olarak üretilmektedir. Kuru, yağlı, normal, hassas fark etmeksizin doğal içerikli güneş kremi çeşitler bulunuyor. İster yaz ister kış fark etmeksizin kullanılabilecek bu güneş kremleri doğal içerikli olup güneşin zararlı ışınlarından cildi korumaya yardımcı olmaktadır. Hem yetişkinler hem de çocuklar için özel olarak geliştirilmiş güneş kremleri ile cilt tipi ne olursa olsun etkili bir koruma sağlamak mümkündür.

Doğal içerikli Badger ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü en uygun ödeme koşullarıyla anında sipariş verebilirsiniz!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun