Kozmela.com

BAYBAY

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

BayBay

2009 senesinde kurulan Ena Farma’nın kurulma amacı bitkisel içerikli ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunmaktır. Firma ilk olarak tıbbi bitki içerikli ürünlerin ithalatı ve üretimi ile sektörde faaliyetlerine başlamıştır. Ardından ise faaliyetlerine ihtiyaç koşulları dahilinde dahiliye, dermatoloji, KBB ve pediatri alanlarındaki ürünleri ile devam etmiştir. Firma dünden bugüne insanların yaşam kalitesinin yükselmesini amaçlayan eczacı, doktor ve hastaları ürünleri ile memnun etmeyi başarmıştır.

Ena Farma’nın bitkiler konusunda uzman ekibi ürünlerinden yeterli desteği alan insanlara her daim daha fazlasını ve daha iyisini sunmayı amaçlamakta ve bu nedenle sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedirler. Tüm bu çalışmalarda uluslararası kabul görmüş tedavi birimleri ve eczacılık fakültelerinin akademisyenleri ile birlikte hareket etmekte ve üretim, geliştirme faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Firma, tüm çalışmalarını sağlık sektöründe mutlaka gerekli olan iş disiplini, etik değerler çerçevesinde gerçekleştiriyor ve hem ulusal hem de uluslararası kurallara en iyi şekilde uyarak yürütüyor. Firma çalışmalarını çevreye saygılı, sürdürülebilirlik ilkelerine uygun şekilde sürdürmektedir.

BayBay Night

Hem çocukların hem de yetişkinlerin günlük fiziksel faaliyetlerini yerine getirebilmeleri için birtakım vitamin ve mineralleri düzgün bir şekilde almalıdır. Pek çok gıdada bulunan bu vitamin ve mineraller yeterli düzeyde alınamadığında bazı sağlık sorunları ile karşılaşmak söz konusu olabilir. Takviye gıdalar ise normal beslenmenin yetersiz kaldığı yerlerde bir destekleyici olarak kullanılabilmektedir. Takviye gıdalar gıdanın yerini tutmamakla beraber sadece bir destek üründür. Bu nedenle ilaç olarak düşünülmemelidir. Ancak normal gıdalarla beraber alındığında etkisini görmek mümkün olabilir.

Çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesi için uyku düzeni son derece önemlidir. Bebekler ne denli rahat uyurlarsa gelişimleri de o denli sağlıklı olacaktır. Melisa, Ihlamur ve Papatya gibi faydalı bitki özleri barındıran BayBay Night takviye gıda ise çocukların rahat bir şekilde uyuyabilmesi adına bir destek olabiliyor. Rahatlatıcı bitki özleri ile formüle edilen bu takviye gıda çocukların kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Geceleri rahat bir uyku çeken çocuklar gün içerisinde enerjik ve canlı olabiliyor.

BayBay Night takviye gıdayı Kozmela’dan en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun