Kozmela.com

BEBAK

Bebak markasında 31 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Bebak Bacak Fondöteni Tan 75 ml Bebak Bacak Fondöteni Tan 75 ml 199,00 TL 179,10 TL %10
İNDİRİM
Sepete Ekle

Bebak Ürün Çeşitleri

Cilt bakım ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmış olan Bebak markası küçük büyük yaşlı genç fark etmeksizin her cilt, saç tipi ve sorununa uygun ürünler sunmaktadır. Çevresel faktörler ile değişen iklim şartları cildin ve saçların yıpranmasına neden olur. Hem cilt hem de saç bakımı mevsime uygun olarak düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bu noktada hem cildin hem de saçın ihtiyacını iyi belirlemek gerekir. Kuru hava, yoğun güneş gibi etkenlerden dolayı cilt nemini kaybedebilir. Bebak ise cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı ürünleri ile tüketicilerin bu ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermektedir. 

Bebak Ürünleri

Bebak geniş ürün yelpazesi ile tüm cilt ve saç problemlerine karşılık vermeyi hedefleyen bir markadır. Sadece krem değil bunun yanında dezenfektan, cilt temizleyici, güneş kremi, bacak fondöteni, kolonya, makyaj temizleyici gibi ürünler sunmaktadır. Bahar ve yaz aylarının en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi olan güneş koruyucu ürünler Bebak kalitesi ile tüketicilerle buluşmaktadır. Hem çocuk hem yetişkinlere özel üretilen Bebak güneş koruyucu ürünler cilt bariyerini en iyi şekilde desteklemekte ve yüksek koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaktadır. 

Güneş bakım ürünleri 30 ve 50 faktör olarak farklı çeşitlerde tüketicilere sunulmaktadır. 30 faktör korumalı güneş ürünleri standart bir koruma sağlarken 50 faktör güneş bakım ürünleri özellikle güneş altında uzun süre geçirecekler için yoğun bir koruma sağlamaktadır. Güneşlenmeyi çok seven ya da denizde uzun zaman geçirmeyi sevenler için Bebak 50SPF güneş ürünleri oldukça kullanışlıdır. Gün boyunca güneşe karşı tam koruma sağlayan Bebak güneş ürünleri güneş ışınlarının olumsuz etkilerini minimize eder ve uzun saatler etkisini korur.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanlar bronz bir ten hayalini kurarlar. Bebak bacak fondöteni güneşe karşı bacakları korurken aynı zamanda sağlıklı bir bronzlaşma etkisi sağlayarak ciltte arzu edilen pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Yazları şort ve etek giymek tercih edenler ise bacak fondöteni sayesinde bronz bir görünümün keyfini çıkarabiliyorlar. 

Bebak bacak fondöteni her ne kadar ismi bacak fondöteni olsa da vücudun geri kalan kısımlarında da kullanıma uygundur. Bu özelliği sayesinde tatile gitmeye fırsat bulamayan ancak bronzluk özlemi duyan kişiler rahatlıkla bronz bir görünüme kavuşabilmektedir. Bebak bacak fondöteni aynı zamanda kusursuz bir kapatma özelliğine de sahiptir. Bu sayede kapanması istenen bölgeleri başarılı bir şekilde kapatarak pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Pratik kullanımı ile el temizleme jeli ve spreyleri çantaların olmazsa olmazlarıdır. Bebak el temizleme jeli hijyen sağlanması istenen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle toplu taşımalarda, seyahatlerde, veya elimizi masa gibi bilgisayar gibi açık yerlere temas ettirdiğimiz her yerde Bebak el temizleme jeli kullanılabilir. Böylelikle ellerde maksimumda hijyen sağlamak mümkün olabilir.  

El temizleme jelinin yanı sıra çanta boy el dezenfektanı da oldukça kullanışlıdır. Bebak el dezenfektanı zararlı mikroorganizmalar karşı savaşır ve kapsamlı bir hijyen sunar. Ayrıca sadece ellere değil temasta bulunan yüzeylere de el dezenfektanı uygulanarak ortamın hijyenik olması sağlanabilmektedir. Bebak el dezenfektanı içeriği doğal özlerle formüle edilmektedir. Kekik, çay ağacı, limon gibi cilde faydalı özler yer almaktadır. Bu sayede ciltte kapsamlı bir koruma söz konusu olabilmektedir. 

Bebak nemlendirici krem çeşitleri ise ani hava değişimlerinde ortaya çıkan kuruluğu gidermeye ve cildi canlandırarak taze bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Bebak Acı Badem Bakım Kremi jojoba yağı ve E vitamini ile güçlendirilmiş içeriği ile cildi yoğun şekilde nemlendirmeye ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Ayrıca cilt bariyerini destekleyerek cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya da katkı sağlar. 

Bebak cilt bakım ürünleri farklı boyutlarda üretilir ve tüketicilere sunulur. Genellikle 75, 150, 200 gibi boyutlar söz konusudur. Bu sayede ihtiyaca en uygun boyutta ürünü seçmek ve almak mümkündür. Farklı ambalajlarda sunulan ürünler ebadına göre çantada taşımaya uygun olabilir. 70 ml boyutunda el kremi çantalarda rahatlıkla taşınabilecek niteliktedir. Bu anlamda en küçük çantalarda bile arzu edilen her yere götürülebilir ve cilt kuruluğu yaşadığınız her an cildinize uygulama yapabilirsiniz. 

Yoğun kullanımla için daha büyük boy ürünler mevcutken tüp şeklinde, 30, 70 ml ebatlarında daha ufak ve pratik boylar da ürünler de bulunmaktadır. Bebak ürünleri kendisine has özel kokuları ile de cildi sarar. Özel aromatik kokusu gün boyunca etkisini korur. İçeriğinde gül özü bulunan özel formüllü kremleri ise gül bahçelerinden kopup gelen duyulara hitap eden kokusu ile dikkat çeker. 

Bebak nemlendirici çeşitleri cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmaya yardımcı olur. Bu sayede cilt kurumaz, çatlamaz ve çevresel faktörlerden olumsuz bir şekilde etkilenmez. Bebak markasının hem el hem de vücut için ayrı bakım kremleri bulunmaktadır. İhtiyaca yönelik hedefe göre bir bakım sağlar. Kuruyan eller için nemlendirici özellikli kremleri günlük kullanıma uygundur. 

Bebak krem çeşitleri cildi nemlendirmekle beraber elastikiyetini de korunmasına yardımcı olur. En zorlu makyaj kalıntılarını çıkarmaya yardımcı olan temizleme sütü ve mendil de yine markanın tüketiciler tarafından en sık tercih edilen ürünleri arasındadır. Yine markanın yüz temizleme sabunu, yüz temizleme jeli gibi ürünleri cilde zarar vermeden nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Cildi ferahlatmaya, rahatlatmaya ve sakinleştirmeye katkı sağlar. 

Özellikle yorucu bir günün ardından makyajını hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek isteyenler için Bebak yüz temizleme jeli ya da mendilleri oldukça işlevseldir. Marka ile bütünleşmiş olan badem sütünün ise cilt bakım geçmişi 1930’lara kadar dayanmaktadır. Bebak badem sütü cildin beslenmesine, canlanmasına destek veren özel, doğal bir içeriktir. Cildi yoğun şekilde nemlendirmeye ve cilde tazelik kazandırmaya katkı sağlar. 

Bebak markasının günlük hijyen için üretmiş olduğu dezenfektan çeşitleri ise küçük büyük herkesin kullanımına uygundur. Alkol bazlı olan Bebak el dezenfektan çeşitleri anti-bakteriyel özelliği ile zararlı mikroorganizmalara karşı en iyi şekilde cildi savunur. Dezenfektan kullanımı ise oldukça basittir. Sadece el içerisine bir iki defa sıkmak yeterlidir. Hızlı bir şekilde kuruyan dezenfektan gün boyu kapsamlı bir koruma sağlamaya yardımcı olur. El temizleme spreyleri pratik kullanımı ile daha çok tercih edilmektedir. 

Çantalara rahat bir şekilde sığan sprey dezenfektan hem ellerde hem de temas edilen yüzeylerde kullanılabilir. Bu sayede kapsamlı bir hijyen sağlamak mümkün olabilir. Nano gümüş iyonlarla güçlendirilmiş anti-bakteriyel sprey çeşitleri 90 derece alkol içeriği ile etkisi ve koruyuculuğunu artırmaktadır. Özellikle birden fazla kişinin temas ettiği yüzeylerde el dezenfektanı oldukça işlevseldir. 

El dezenfektanı masa, koltuk, tutacak, bilgisayar, telefon gibi ürünler üzerinde maksimum hijyen sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca dezenfektan çeşitleri hoş kokusu ile ortamın havasını da değiştirir. Oda dezenfektanı kullanarak odanın ortamını anında değiştirebilir, hoş bir koku sağlayabilirsiniz. 

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi de kolonya çeşitleridir. Kolonya limon içeriği ile anında ferahlık sağlayan, içerdiği alkol içe mikroorganizmaları ortadan kaldırarak hijyen sağlayan nesilden nesle kullanılan ürünlerdir. Kolonyalar içeriği itibarı ile farklılık gösterebilir. Yeşil çay, mandalina, greyfurt gibi özlerle kişiyi anında rahatlatırken keskin kokusu ile duyulara hitap eder.

Markanın kolonya çeşitleri de farklı ebatlarda sunulmaktadır. Boyut olarak evde kullanıma uygun aile boyu kolonyalar söz konusuyken aynı zamanda cep boy dediğimiz çantada rahatlıkla her yere taşınabilen kolonya çeşitleri de mevcuttur. Aromatik içeriği ile cildi ferahlatan Bebak kolonya çeşitleri sprey formu ile rahat bir şekilde kullanım sağlar. 80 derecelik alkolü ile ciltte anında ferahlamaya yardımcı olan kolonya çeşitleri cilde masaj yaparak uygulandığında gün boyu etkisini korur ve kokusu ile rahatlatır. Limonun taze kokusunu taşıyan Bebak kolonya çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. 

Bebak markasının saçlar için de birbirinden faydalı, destekleyici ve bakım sağlayan ürünü bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de saç bakım yağı çeşitleridir. Canlılığını kaybetmiş saçlara anında nüfuz ederek nemlendirmeye, enerji ve ışıltı vermeye yardımcı olan Bebak saç bakım yağı kullananlar tarafından beğeni ile söz edilmektedir. Saçları korumaya, güçlendirmeye yardımcı olan bakım yağı saç kayıplarının da önüne geçme adına destek verir. Saçlardaki yağ dengesini sağlamaya ve saç köklerini beslemeye yardımcı olur. 

Saç bakım yağı içerisinde kullanılan argan yağı saçları kökten uca beslemeye yardımcı olur. Argan yağı ayrıca saçları güçlendirmeye ve çevresel faktörlerin etkilerini en aza indirmeye de katkı sağlar. Bu sayede daha güçlü, dolgun ve dayanıklı saç görünümü ortaya çıkarır. Argan yağı içerikli Bebak saç bakım yağı saçlarda ağırlık hissi yaratmaz. Hem saçı hem de saç diplerini nemlendirmeye ve ışıltı sağlamaya yardımcı olur. 

Argan yağı içeren saç bakım yağını nemli saçlara uygulamak yeterlidir. Durulama gerektirmez ve hızlı bir şekilde saçların içine nüfuz eder. Saç üzerindeki olumlu etkileri ise en kısa zamanda kendisini göstermeye başlar. Saçlar daha güçlü çıkmaya başlar ve ışıltısını yeniden kazanır. Bebak nemlendirici bakım sütü ise yumuşak dokusu ile cilt üzerinde olumlu etkilerini gösterir. Cilde canlılık, tazelik kazandırmaya yardımcı olan Bebak nemlendirici bakım sürü cildin günlük ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefler. 

Bebak keratin şampuan ise keratin içeriği ile saçları esnek ve yumuşak tutmaya yardımcı olur. Hem saç hem de saç derisine keratin içeriği ile bakım sağlar, saçların doğal ışıltısını kazanmasına destek olur. Bebak Biotin Collagen Şampuan ise saçlara kolajen desteği sağlar. Saçların daha dolgun daha canlı çıkmasını destekler. Saç köklerini beslemeye, saç derisinin yenilenme sürecine katkı sağlamaya yardımcı olur.

Panthenol köpük sprey ise içeriğindeki panthenol ile cildi nemlendirerek güneşlenme sonrası ortaya çıkabilecek ufak yanıklara karşı cildi en iyi şekilde korumaktadır. Soğuk havadan kuruyan cildi nemlendirmeye ve canlılık kazandırmaya destek verir. Markanın gül özlü nemlendirici kremi cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya, cildi yumuşatmaya ve hoş kokusu ile sarmaya yardımcıdır. Gül kokusunun ferahlığını anında cilde geçirir.

Bebak cilt bakım kremleri cilt tarafından hızla emildiği için kullanımı oldukça rahattır. Kalıntı bırakmadan anında cilde etki eder ve cilde yumuşacık bir his bırakır. Markanın hem el hem de vücut için üretmiş olduğu bakım kremi çeşitleri cilt tipi ne olursa olsun nem dengesini korumayı amaçlar. Bebak gül suyu aynı zamanda ciltteki makyaj kalıntılarını temizlemeye, cilde pürüzsüz ve yumuşak bir form kazandırmaya da yardımcı olur. Özellikle gül özü içeriği cilde hiçbir şekilde zarar vermez, tam tersi cildi ferahlatmaya yardımcı olur. 

Bebak Saç Köpüğü Ultra Güçlü ise saçlardaki kalıcı etkisi ile arzu edilen şekli rahat bir şekilde vermeye yardımcı oluyor. Ayrıca saç köpüğü saçlarda verilen şekli uzun süre muhafaza etmeye yardımcı olur ve hareket sınırlaması getirmez. Köpük formu kullanımı çok basit bir formdur. Saçlara dipten uca uygulayarak arzu edilen şekil rahat bir şekilde verilebilmektedir. Saç köpüğü saçları sertleştirmeden yüksek tutuş sağladığından tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilir. 

Bebak Aloe Vera Soft El ve Vücut Kremi aloe vera içeriği ile cildi anında nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. 75 ml ambalajı ile çantanızda dilediğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Cilde pek çok faydası ile bilinen aloe vera ile zenginleştirilmiş krem ilk uygulamadan itibaren farkını gösterir. Cilde yumuşak dokusu sayesinde rahat bir şekilde uygulanan krem cilde pürüzsüz, genç ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

Bebak Acı Badem Sütü

Küçük kavanozu ile Bebak Acı Badem Bakım Kremi yoğun besleyici özelliği ile cilt sağlığını destekler. İçeriğindeki yağlar ve değerli mineraller cilde kapsamlı bir bakım sağlar. Ayrıca yine içeriğindeki bu değerli bileşenler ile cildi çevresel faktörlerden korumaya katkı verir. 
Bademin gücünü en iyi şekilde cilde yansıtan badem kremi hoş kokusu ile cildi sarar ve cildi tazelemeye, yenilemeye katkı verir. Badem kremi cildi çevresel faktörlerden en iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Cilt florası ile uyumlu krem cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye de destek olur. Bu sayede cildi çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı hale getirmeye yardımcı olur. 

Bebak bebek ve çocuklar için güneş losyonu hassas bebek cildi için özel olarak geliştirilmiştir. 50SPF faktörlü güneş losyonu hassas bebek cildini güneşin zararlı UVA-UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Penthanol ve E vitamini cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcı olur. Sprey formda olduğundan da kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Gün boyu ciltte nem sağlayan güneş losyonu çocukların güneş altında bulunduğu süre boyunca korunma sağlar. Her 2 saatte bir yenilenecek olan ürün ile tüm gün ciltte yüksek koruma sağlanması mümkün olabilir.

Bebak Güneş Kremi

Bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiş Bebak güneş kremi ve losyonu dermatolojik testlerden geçtiği için aileler çocukları için rahat bir şekilde kullanabilirler. Çocuk güneş kremi ve losyonu bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirildiğinden aileler güvenle kullanabilirler. Tatile çıkmadan önce mutlaka çantanıza atmanız gereken ürünlerden bir tanesi olan çocuk güneş kremi sizlere Bebak kalitesi ile sunuluyor. İçerisinde hiçbir zararlı kimyasal bulunmayan güneş kremleri cildi en iyi şekilde korur ve hassas bebek cildi için adeta bir bariyer görevi görür. Böylelikle güneşin zararlı UVA-UVB ışınlarına karşıda etkili bir koruma sağlanmış olur. 

Saç bakım ürünlerinde kullanılan keratin ise saçların daha parlak ve canlı çıkmasına olanak sağlar. Gün içerisinde cansızlaşan, havasız kalan saçların onarılmasına destek veren keratin içerikli Bebak şampuanlar ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar. Bebak vazelin çeşitleri ise kuruyan cildi nemlendirme adına etkili bir üründür. Hassaslaşan cildi onarmaya, çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Bebak vazelin yoğun içeriği ile cildi bir bariyer gibi sarar ver nemlendirerek cildin daha taze, canlı görünmesine katkıda bulunur.

Krem kategorisinde bulunan el temizleme jeli ellerde hijyen sağlamaya yardımcı olurken temas edilen yüzeyleri d temizlemeye yardımcı olur. Sadece bir iki kez sıkarak elinize aldığınız el temizleme jeli ellerinizi rahatlatır, nemlendirir ve zararlı mikroorganizmalardan korumaya yardımcı olur. Özellikle seyahatlerde çantanıza alacağınız Bebak el temizleme jeli ile her yerde hijyen sağlamanız mümkün olur. Sprey formdaki el temizleme ürünleri pratik kullanımı ile küçük büyük herkesin tercihi oluyor. Okulda, evde, seyahatte, toplantıda kısaca hijyenin sağlanması istenen her yerde Bebak el temizleme jeli kullanılabilir. 

Bebak ürünlerini sitemizde daha yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile sepetinize atabilirsiniz. Beka ürünleri online alışverişin güvenilir adresi Kozmela’da.
 

Bebak
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun