Kozmela.com

BEBEK UYKU ÜRÜNLERİ

Bebek Uyku Ürünleri kategorisinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Uyku Ürünleri

Bebeklerin rahat bir uyku çekebilmeleri için pek çok markanın bebek uyku ürünleri bulunuyor. Özenle üretilmiş bu ürünler bebeklerin sağlıklı bir uyku uyumasına yardımcı oluyor ve gelişimlerine katkı sağlıyor. Bebek uyku ürünleri arasında yastık, kafa yastığı, çocuk burun bandı, burun spreyi gibi bebeğin gece konforunu sağlayacak ürünler bulunuyor. Bebek uyku setleri ise farklı renk ve desenlerle sunulan bebeğin yıllarca kullanabileceği ürünlerdir. Bebeğin altına serilen nevresimler bu anlamda uyku ürünleri arasında oldukça kullanışlıdır. Pek çok renk ve desende nevresim takımı ebeveynlerin beğenisine sunuluyor. 

Bebeklerin rahat bir uyku çekmesi ve dahası boğulma gibi ciddi sonuçlarla karşılaşmaması adına boğulma önleyici yastık modelleri sunuluyor. Bu yastıklar bebeklerin yüzüstü pozisyonda güvenli bir şekilde uyuyabilmesi adına özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yastıklar hava akışını sağlayabilmeleri için delikli olarak üretilmiştir. Nefes alabilen kumaşları ile bebeklerin konforunu sağlamaktadır. Yüzüstü pozisyonda yatan bebek uyku sırasında başını, ağzı ve burnu yastığa gelecek şekilde getirse de rahat bir şekilde nefes alabilmektedir. Bu yastıklar doğumdan itibaren kullanılabilir. 

Düz kafa yastıkları ise bebeğin kafasının zaman içerisinde düzleşmemesi adına kullanılan ve yeni doğanlar için sık tercih edilen bir yastık çeşididir. Oldukça pratik kullanıma sahip bu yastıklar ile bebekler keyifli bir uyku çekebiliyor. Gri baykuş tasarımlı ilgi çekici yastıklar ise hem bebeğin gaz sancısını azaltmaya hem de yatağını ısıtmaya yardımcı oluyor. Doğal malzemeden üretilmiş olan bu yastıklar bebeği sakinleştirerek rahatlamasına yardımcı olmaktadır.

Yan yatış yastıkları ise henüz vücudunu hareket ettirme yetisine sahip olmayan minik bebeklerin sağlıklı uyku pozisyonunu koruyabilmeleri için idealdir. Bu özel yastıklar bebeğin hareketlerini de kısıtlamıyor. Bebeğin hem kol hem de bacaklarını hareket ettirmesine imkân sağlıyor. Bu sayede bebek hem rahat hem de güvenli bir uyku uyuyabiliyor.

Bebek uyku ürünleri arasında oldukça kullanışlı olan bir diğeri ise uyku tulumlarıdır. Uyku tulumları özellikle geceleri ısının düştüğü anlarda bebeğin vücut ısısını koruması adına oldukça işlevseldir. Bebeğin hem güvenle uyumasına hem de ısısını korumasına yardımcı olur. Bebeklerin rahat uyku uyumasına yardımcı aradığınız tüm ürünleri Kozmela’da bulabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun