Kozmela.com

BESTLAK

Bestlak markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bestlak

2017 senesinde yerli sermaye ile kurulmuş olan Valens İlaç uzman kadrosu ile sağlık sektöründe fark yaratma adına yola çıkmıştır. Firma durmaksızın yenilenerek büyümeye devam etmektedir. Valens İlaç bünyesinde çalışan ekip sağlık ve ilaç sektöründe yıllardır emek vermiş, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Gerek Ar-Ge çalışmaları sonucu gerek yurtdışındaki ilaç sanayiden insan sağlığına olumlu katkılar sağlayacak ürünleri insanlara kazandırmaktadır.

Bestlak Damla

Valens İlaç insan sağlığını ve dolayısıyla yaşam kalitesini üst seviyelerde tutma amacıyla çalışmalarını yürütmektedir. Sağlıklı birey, sağlıklı toplum anlayışı ile yolunda hız kesmeden ilerleyen firma bu yöndeki ilerleyişini değişmez gerçeği olarak tanımlamaktadır. Valens İlaç bünyesinde çok sayıda ürün bulunmakta olup hepsi belirli bir hedefe yönelik formüle edilip geliştirilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de Bestlak takviye gıdadır.

Bilindiği gibi anne sütü bebeğin ilk 6 ay ciddi şekilde ihtiyaç duyacağı vitamin, yağ, demir gibi besin değerlerini sağlamaya yardımcı olur. Anne sütü içeriğindeki koruyucu maddeler sayesinde bebeği pek çok dış tehlikeye karşı korur ve bünyesinin güçlü kalmasına yardım eder. 

Anne sütünde yeterli miktarda vitamin ve su bulunur. Bu nedenle en sıcak günlerde ya da en sıcak bölgelerde dahi bebeğe ekstra su vermeye gerek kalmaz. Anne sütü bebek için özellikle ilk 6 ay yaşamsal öneme sahiptir. Çünkü bilindiği gibi anne sütü bebeğin bağışıklık sistemi için son derece önemlidir. 

Bestlak Damla Ne İçin Kullanılır

Ancak anne sütünün yetersiz kaldığı bazı durumlar da mevcuttur. Bu gibi durumlarda ise bir destek gerekebilir. Bestlak Damla günümüzde pek çok kadın tarafından kullanılmaktadır. Her anne doğum sonrası bebeğini emzirmek ister ancak anne sütü yetersiz geliyor ise bebeğin sağlığı açısından bu duruma karşı bir önlem almak gerekir. 

Bestlak Damla, anne sütünün artırılmasına yönelik bir destek olarak düşünülebilir. Bebeklerin sağlıklı bir bünyeye sahip olması için belirli bir süreye kadar emzirilmesi gerekir. Bu nedenle sütün kesilmesi, yeteri kadar bebeğe verilememesi gibi durumlar sağlık açısından sorunlar ortaya çıkarabilir. 

Bestlak damla, içeriğinde bitkisel ekstreler ve C vitamini içeren bir takviye gıdadır. Bestlak damla içeriğinde melisa ekstresi, çemen tohumu ekstresi, apra meyvesi ekstresi, keçi sedef otu ekstresi, hayıt meyvesi ekstresi, mine çiçeği ekstresi, rezene ekstresi, Rooibos ekstresi gibi doğal bitki özleri içermektedir. 

İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde Bestlak damla anne sütünün oluşumunda ve kanallarda ilerlemesinde bir destek sağlar. Damlayı kullanan kadınlar genellikle 2-3 güne kadar etkisini yavaş yavaş görebilmektedirler. Anne sütünün artırılmasına destek olan Bestlak damla kullanım talimatına uygun olarak tüketildiğinde etkisini gösterebilmektedir. 

Bebeğin sağlıklı gelişimi için gerekli olan anne sütü yeterli gelmediğinde bir takviye gıda olarak kullanılabilecek ürün normal beslenmeye bir destektir. İlaç değildir ve normal gıdanın yerine geçmez. Sadece sütün artmasına destek bir faktör olarak kullanılmalıdır. Bestlak damlayı sitemizde yakından inceleyebilir, dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun