BİBERON EMZİĞİ

Biberon Emziği kategorisinde 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Biberon Emziği

Bebekleri beslerken ihtiyaç duyulan biberonlar farklı özellikteki biberon emzikleri ile hazırlanmaktadırlar. Üretildiği materyale, uç modeline ve bebeklerin bulunduğu ay bilgisine göre çeşitlendirilmiş biberon emziği modelleri bulunmaktadır.

Biberon emzikleri, medikal silikon ve doğal kauçuk malzemelerden üretilmektedirler. Yumuşak dokuya sahip biberon emzikleri, bebeklerin kolay bir şekilde emmesine yardımcı olur.

Damla, yassı, yuvarlak ve simetrik şeklinde hazırlanmış emzik uçları bulunmaktadır. Bebekler bazen bazı modelleri red ederken diğer modeller ile daha kolay beslenebilirler.

Bebeklerin içinde bulunduğu yaş aralığına göre biberon emziklerinin akış hızı değişmektedir. Bu nedenle biberon emziği seçerken bebeğinizin bulunduğu yaş aralığına uygun seçimler yapmanız gerekmektedir. Biberon emzikleri 0-3 ay, 3-6 ay, 6-9 ay, 12 ay ve üzeri şeklinde hazırlanmaktadır.

Annelerin en çok tercih ettiği biberon emziği modelleri arasında Philips Avent biberon emziği modelleri gelmektedir. Sizler de bebeğinize uygun biberon emziğini ararken bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Biberon Emziği Fiyatları

Biberon emzikleri modeline, üretildiği materyale göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Kozmela’nın avantajlı fiyat seçenekleri arasından ihtiyacınız olan modeli kolayca seçerek tek tıkla satın alabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun