Kozmela.com

BİBİMCOS

Bibimcos markasında 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bibimcos Cilt Bakım Ürünleri

Doğal içerikleri ile cildi temizlemeye, cilde kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı ürünler sunan Bibimcos farklı cilt tip ve sorunlarına yönelik çözümler sunmayı hedefleyen bir markadır. Maske, toner ve temizlemeye yağı gibi bir çok ürün sunan marka tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Markanın ürünleri, cilt tipi veya sorunu ne olursa olsun özel bileşenleri ile bu sorunları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Her cilt tipi farklı olduğu gibi her cilt sorunu da birbirinden farklı olacaktır. Bu nedenle ürünlerini farklı cilt tiplerine göre geliştirmekte olan marka etkili, doğal içerikler kullanmaktadır. Bibimcos cilt bakım ürünleri içerisinde cilde zarar verecek herhangi bir bileşke kullanılmamaktadır. bu sayede tüketicilerin güvenle kullanabileceği ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Bibimcos cilt bakım ürünleri içerisinde yer alan Bibimcos temizleme yağı, cildi kir ve makyaj kalıntılarından temizlemeye yardımcı olur. Bununla beraber cilde gözenek bakımı sağlayan ürün cildin beslenmesine de katkı sağlar. Gözeneklerin tıkanması ile birlikte ortaya çıkan siyah noktaları gidermeye yardımcı olur. İçeriğinde antioksidan ve anti inflamatuar yapıcı etkisi ile yeşil çay yer almaktadır. Cilde doğal bir bakım sağlamaya yardımcı olur.

Bibimcos AHA-BHA Facial Toner ise ciltteki ölü deri ve makyaj kalıntılarını peeling yöntemi ile temizlemeye yardımcı olan bir toniktir. İçeriğinde kendine has özellikleri bulunan 9 çeşit yaprak ve bitkinin özütlerinden oluşan bir formül vardır. Cilde peeling etkisi sağlayan bu tonik cildi pürüzsüzleştirmeye ve canlandırmaya doğal yönden bir katkı sağlıyor. 

Markanın diğer tüm ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz an online olarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun