BİO-OİL

Bio-Oil markasında 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bio-Oil

Bio-Oil, cilt yüzeyindeki iyileşmiş yara izlerinin, cilt lekelerinin ve çatlak izlerinin görünümünü en aza indirgemeye yardımcı olan cilt bakım yağıdır. Bu etkilerin yanı sıra cilt yüzeyinde nemsizlik ve kuruluk yaşayan kişilere de tavsiye edilmektedir.

Bio-Oil içeriğindeki bitki özleri, vitaminler ve doğal yağlar sayesinde cildi nemlendirerek doğal yapısını korumaya yardımcı olur. Formülündeki PurCellin yağı ile cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar. İnce yapısı sayesinde yağlı bir hissiyat bırakmaz.

Özellikle hamile kadınların 4.ayından itibaren tercih ettiği Bio-Oil çatlak bakım yağı , içeriğindeki biberiye, papatya, lavanta çiçeği A ve E Vitaminleri ile cildi nemlendirerek çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Siz de markanın cilt bakım yağı ile cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz. Yüz ve vücuda kullanılan özelliği ile pratik uygulama sağlar ve cildinize canlılık kazandırır.

Bio-Oil’in 125ml ve 60ml’lik yağ çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Bio-Oil
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun