Kozmela.com

Bio-Oil Cilt Bakım Yağı Çeşitleri

Bio Oil, Dominique Mandonnaud tarafından 1969 senesinde kurulmuş Sephora firmasının bir markasıdır. Slogan olarak “Güzelliğin Kalp Atışı”nı benimsemiş olan firma Fransa menşeidir. Mandonnaud yola çıkarken self servis mantığını benimsemiş olmakla beraber güzellik sektöründeki dikkat çekici noktaları ön plana çıkarmayı hedefleyerek yoluna devam etmiştir. 

Markanın amacı ürettiği güzellik ürünlerinden herkesin faydalanması olmuştur. Bu vesile ile farklı bir konsept geliştirmiştir. Mağaza anlayışında yenilikçi bir model geliştiren firma alışveriş deneyiminde bir farklılık yaratarak Sephora’yı ön plana çıkarmak istedi. Bugün Sephora dünya genelinde en bilindik kozmetik markalarından bir tanesi haline gelmiştir. 

Bio-Oil Leke Yağı

Bio Oil de Sephora markasının alt markalarından bir tanesidir. Sephora 250 marka ve 16 bin ürün seçeneği ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Sephora mağazaları özellikle kullanıcılarına bizzat yerinde dokunma, hissetme ve test etme olanağı sunarak lüks markalara ulaşma imkânı tanımaktadır. Sephora, Sephora Collection markası ile her daim öncü bir ürün yelpazesi sunmakta olup sektörün trendlerini en iyi şekilde insanlara getirmektedir.   

Bünyesinde bulunan eğitimli güzellik uzmanları ile coşku ve enerjilerini çizgi üstü bir kalite ile tüketicilerini çok daha fazla memnun etmeye odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Güzellik, makyaj ve bakım tutkunlarına güzellik uzmanlarının rehberliği ile hizmet etmekte olan firma bu anlamda kullanıcılara dolu dolu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. 

Sphora bugün dünya genelindeki en büyük güzellik gruplarından olan Louis Vuitton Moët Hennessy’e aittir. Asya, Amerika, Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere toplamda 34 ülkede aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

1999 senesinden beri dünya genelinde herkesin ürünlere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için 10 farklı dilde sitede hizmet vermektedir. Toplamda 17 online satış sitesinin bulunduğu marka online olarak global anlamda herkese dokunabilmektedir. “Güzelliğin kalp atışı” mottosunu benimsemiş olan marka güzellikte iddialı seçimlerin yanı sıra hayat felsefesi konusunda da teşvik edici adımlar atmaktadır. 

Sephora Stands programı da bulunan marka bu program ile hem çevresel hem de sosyal açıdan girişimlerde bulunmaktadır. Bu program ile birlikte marka ve iş ortakları, paydaşları ile sosyal etkileri artırmayı hedefleyen bir bakış açısını taşımaktadır.

Sephora’nın alt markalarından bir tanesi olan Bio Oil dünyanın en popüler dermokozmetik üreticileri arasında sayılmaktadır. Ürünlerindeki çizgi üstü kalitesi ile bilinen Bio Oil kişilerin yaşantısına etkili bir dokunuş sağlıyor. Markanın ürünleri cilt bakımında güvenle kullanılabilecek nitelikte olmaktadır. Üstelik Bio Oil her cilt tipine uygun ürünler sunmaktadır. Bu anlamda da herkesin zevkine uygun seçenekler sunmaktadır. 

Kuru, karma, yağlı, normal, hassas fark etmeksizin her cilt tipine uygun ürün bulmak mümkün olabiliyor. Bio Oil ürünleri cilde kolay ve bir o kadar kapsamlı bakım yapma olanağı sağlıyor. Besleyici özellikleri ile bilinen yağ formundaki Bio Oil ürünleri cildin tüm katmanlarını sarıyor ve cildin daha sağlıklı, canlı bir hale gelmesi konusunda destek sunuyor.

Bio Oil yağ çeşitleri başarılı dermokozmetik markasının ürün yelpazesi içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Farklı türdeki yağ çeşitleri farklı ihtiyaçları gidermeyi hedefleyerek formüle ediliyor. Cilt üzerinde gözle görülür bir değişimi hedefleyen markanın ürünleri yüz güldüren sonuçlar ile kullanıcılarını memnun ediyor. Ciltte oluşan kuruluk, yıpranma gibi olumsuz durumları en aza indirmek için Bio Oil yağ cilde etkili bir nem desteği sağlıyor. 

İnsan cildi her daim neme ihtiyaç duyar. Sağlıklı bir cilt yeterli nemi sağlanmış bir cilttir. Bio Oil yağ cildin ihtiyaç duyduğu nem desteğini sağlarken cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Hamilelik dönemlerinde ya da aşırı kilo alınan durumlarda ortaya çıkan ciltteki portakal kabuğu benzeri görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Bio Oil yağ çeşitleri her yaş kullanıcı için ideal olmaktadır. 

Bio-Oil İçeriği

Bio Oil yağ çeşitleri arasında yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı ürünler de bulunmaktadır. Güneş ışınları, çevresel faktörler, stres gibi nedenlerden dolayı ciltte erken yaşlanma belirtileri kendisini gösterebilir. Markanın bu yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye destek olan ürünleri içeriğinde özellikle bazı vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Bu vitamin ve mineral içerek özel formül cildin tüm katmanlarına başarılı bir şekilde nüfuz ediyor. Bu sayede cildin çok daha canlı, aydınlık ve genç görünmesine katkı sağlıyor.

Bu yağ çeşitleri aynı zamanda ciltteki bölgesel alanlara da özel bakım sağlamaktadır. Bölgesel gerginlik sağlanmasına yardımcı olan yağ ciltteki kırışık görünümünü en aza indirmeye katkı sağlar. Yaşlanma belirtilerinin en yoğun şekilde görüldüğü yerler göz çevresidir. Göz çevresinde oluşan ince çizgi ve kaz ayakları yaşlılık belirtilerinin en önemlileridir. Bu çizgileri en aza indirmek için yoğun bir bakım sağlamak gerekir. Bio Oil markasının hassas göz çevresindeki yaşlılık belirtileri en aza indirmeye yardımcı yağları bulunuyor. Özellikle hassas ve ince dokular yaşlanma belirtilerinin çok daha net göründüğü yerlerdir. 

Yaşlılık belirtileri sadece çizgi ya da kırışıklıklarla değil sarkmalarla da kendisini belli eder. Belirli bir yaştan sonra ciltteki sarkma cildin sıkılığını kaybetmesi ile ortaya çıkar. Bunun için ise Bio Oil’in sarkmaların önüne geçmeye yardımcı ürünleri kullanılabilmektedir. Cildin toparlanmasına, sıkılığını yeniden kazanmasına yardımcı olan yağ çeşitleri sadece bununla kalmaz cilde aydınlık, canlı ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlamaya destek olur.    

Bio Oil Cilt Bakım Yağı

Pek çok insan farklı cilt sorunları ile karşılaşmaktadır ancak cilt yapısına uygun doğru ürünü kullanmadıklarından ötürü arzu ettikleri sonucu alamamaktadırlar. Bio Oil ise her cilt tipine uygun geliştirdiği ürünler ile herkesin problemine gereken desteği sağlamaktadır. İçeriğindeki zengin vitamin ve mineral bileşenleri ile cildin ihtiyacı olan nemi, canlılığı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ciltte hem genç hem de sağlıklı bir görünüm sağlamak için ürünü düzenli bir şekilde kullanmak yeterli olacaktır.  

Hem kadın hem erkeklerin dünyanın pek çok yerinde memnun kaldığı Bio Oil yağ çeşitleri ülkemizde de büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır. Ciltteki kuruluk, ton dengesizliği, yaşlılık belirtileri gibi sorunların üstesinden gelebilmek adına yoğun içeriği ile bu yağ çeşitleri tercih edilebilir. Markanın tüm ürünlerini Kozmela’da yakından incelemeniz mümkün. Eğer cildiniz ile ilgili farklı problemler yaşıyorsanız doğru Bio Oil ürününü kullanmanız yeterli olacaktır. Cildiniz için etkili bir destek olacak olan Bio Oil cilt bakım yağ çeşitleri ile daha sıkı ve daha canlı bir cilt görünümüne kavuşmanız mümkün olabilecektir.

Bio Oil cilt bakım ve nemlendirici yağ ile kısa zamanda gözle görülür bir toparlanma görmek mümkündür. İster erkek ister kadın olsun cilt problemi yaşayan herkesin kullanmasının mümkün olduğu markanın cilt bakım yağlarını siz de hemen deneyerek etkili sonuçlarını görebilirsiniz. Markanın ürünleri etkisi göz önüne alındığında oldukça uygun bir fiyat politikası ile insanlara sunulmaktadır. Bu anlamda Bio Oil yağlarını deneyen kişiler fiyat kalite orantısını da çok iyi şekilde görebilmektedirler. Siz de Bio Oil nemlendirici cilt bakım yağlarını sitemizden dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Bio-Oil
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun