BİOBLAS

Bioblas markasında 22 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Bioblas Anti-Stress Şampuan 400ml Bioblas Anti-Stress Şampuan 400ml 24,90 TL 22,41 TL %10
İNDİRİM
Sepete Ekle

Bioblas

Saç bakımında lider markalardan biri olmayı başaran Bioblas, ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Doğal içerikleri laboratuvar ortamında geliştirdiği formüller ile buluşturan ve bu sayede çözüm odaklı ürünler sunan markanın şampuan ve boyaları yoğun ilgi görüyor.

Özellikle saç dökülmesi problemi yaşayanlar için hazırlanan Bioblas Normal Şampuan, saçları kökten uca beslemeye yardımcı oluyor. Hoş kokusu ile uzun süre kalıcı olmasının yanı sıra saçları nemlendiriyor ve böylece kırılarak dökülme gibi saç sorunlarıyla mücadele edebiliyor. Şampuan ve saç kremini tek üründe buluşturduğu Bioblas 2’si 1 arada Şampuan da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Markanın beğeni alan renklerden oluşan saç boyaları da seçenekleriniz arasında mevcut. Vitamin ve mineral desteği sunarak özel bir saç bakımı uygulamanıza gerek bırakmayan Bioblas ürünlerini Kozmela’nın sunduğu avantajlar eşliğinde, hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir, kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 

Bioblas
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun