Kozmela.com

Bidoder Tüy Azaltıcı

2002 senesinde faaliyetlerine başlayan Biota Laboratuvarları sağlık ve güzellik alanlarında kişilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı ürünler sunmaktadır. Biota laboratuvarlarında üretilen ürünlerin en belirgin özelliği içeriği bitkisel formüllerden oluşmasıdır. Bu anlamda doğal ve nitelikli çözümler sunmaktadır. Biota bünyesinde yer alan markalar arasında Bioblas, Biobaby, Bioxcin, Restorex, Nutraxin ve Bioder gibi markalar yer almaktadır. 

Biota laboratuvarları teknolojideki gelişmelerden de en iyi şekilde faydalanarak çağı yakalamakta ve üretimde bunu en iyi şekilde kullanmaktadırlar. Biota firmasının ürettiği ürünler 100 bitkisel içerik ile geliştirilmektedir. Biota firması altındaki markaların ürünleri ülke genelinde satış noktalarında insanlara sunulmaktadır. Ürünler süpermarket, kozmetik mağazalar, zincir marketler, eczanelerde alıcılara sunulmaktadır. 

Bioder ne işe yarar?

Biota firmasının altında bulunan Bioder markası kadınların cilt sorunlarına çözüm sağlamaya yardımcı olmak üzere ürünler geliştirmektedir. 2002 senesinde ilk kez piyasaya sunulan Bioder tüy azaltıcı ürün serisi kadınlara istenmeyen tüylerden kolay bir şekilde kurtulmalarına olanak sağlamaktadır. 2012 senesinde ise tüy azaltıcı serisini tamamen yenilemiş olan marka Bioder Bio Epliation serisi ile kullanıcıları tanıştırmıştır. 

Bioder ürünleri ile istenmeyen tüylere çözüm önerileri geliştirmektedir. Bu sayede kadınların hayatını da oldukça kolaylaştırmaktadır. Cilt problemlerine yönelik çözüm amaçlayan ürünler geniş ürün skalası ile her kadına hitap etmektedir. İstenmeyen tüyleri gidermeye yardımcı konsantre jel, göz çevresi kremi, yıkama köpüğü, yaşlanma karşıtı bakım kremi, güneş sonrası bakım kremi, bakım yağı, bronzlaştırıcı, serum, peeling, maske ve daha pek çok ürün bulunuyor.  

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir tanesi de istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı ağdadır. Bioder ürünleri tıpkı diğer tüm Biota ürünlerinde olduğu gibi bitkisel içeriklerden oluşmaktadır. Tüylerden kurtulmaya yardımcı farklı formlardaki ürünler Bioder kalitesi ile insanlara sunulmaktadır. 
Her cilt tipi farklı olduğundan cilt sorunları da birbirinden farklılık gösterebilir. Örneğin yağlı bir cilt, sebum dengeleyici bir yardımcı ürüne ihtiyaç duyacaktır. Kuru ciltler ise cildi nemli tutacak ve gün boyu nemlenmesine yardımcı olacak bir ürüne ihtiyaç duyarlar. Karma ciltler ise yüzün T bölgesindeki parlamaları kontrol altına almaya yardımcı ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bioder markasının her cilt tipi ve sorununa yönelik yardımcı bir ürünü bulunmaktadır. 

Eğer ciltte bir ton dengesizliği söz konusu ise bu sorunu markanın Melatone Tone Regulating Concentrated Spot Gel ürünü ile ortadan kaldırmak mümkün olabilir. Bitki özlerinden formüle edilerek üretilen jel, ciltteki koyu görünümünü ve ton dengesizliğini gidermeye yardımcı olur. 

Kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan Atocare Ultra Nourishing Body Lotion cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve kuru görünümü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bioder Acnium Sebum Dengeleyici Nemlendirici Krem ise akneye eğilimli cilt tiplerinin ihtiyacını karşılamaktadır. Sebum dengelenmesi ile birlikte akne görünümünü en aza indirmek mümkün olmaktadır. 

Bioder sebum dengeleyici nemlendirici krem aşırı parlamanın da önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Cildin ihtiyaç duyduğu nem desteğini sağlamaya yardımcı olur. Bioder vücut bakım ürünleri ise istenmeyen tüylerden rahat bir şekilde kurtulmaya yardımcı olur. Geçmişte istenmeyen tüylerden kurtulmanın çok daha zor yolları vardı ancak günümüzde Bioder markasının bitkisel ürünleri ile bu durum çok daha fazla kolaylaşmıştır. 

Bioder markasının sunduğu tüy dökücü krem hem kullanım açısından kolay hem de etkisi bakımından dikkat çekicidir. Markanın sunduğu tüy dökücü krem uygulamadan sonra 3 dakika kadar kısa bir sürede etkisini göstermektedir. Bioder tüy azaltıcı kür ise günlük kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Tüylerin git gide azalmasına ve pürüzsüz bir görünümün ortaya çıkmasına katkı sağlar. Farklı tiplerde tüy dökücü ürünleri bulunan Bioder bu konuda kadınların en büyük yardımcı markalarından bir tanesi olmaktadır.  

Bioder kullananlar

Bioder Tüy Azaltıcı Karınca Yumurtası Yağı en sık kullanılan tüy dökücü ürünlerden bir tanesidir ve Bioder kullananlar arasında da sık tercih edilmektedir. Bu yağ tüy köklerine direkt olarak etki ederek tüylerin azalmasına yardımcı olur. Bioder kullananların yorumları da göstermektedir ki bu ürün oldukça kullanışlıdır. Ayrıca cilde hassas bir bakım sağlayarak nem kaybının önüne geçmeye yardımcı olur. 

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Sirli Ilık Ağda ise cildi istenmeyen tüylerden temizlerken aynı zamanda ölü hücrelerden de cildi arındırmaya yardımcı olur. En kısa tüyleri bile rahat bir şekilde almaya yardımcı olan ılık ağda kullanışlı olması sebebi ile de yıllardır kadınların tercihi olmaya devam etmektedir.

Bioder tüy azaltıcı ürünlerinin tamamını sitemiz üzerinde yakından inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz Bioder ürününü en uygun ödeme koşulları ile sitemizden sipariş verebilirsiniz.
 

Bioder
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun