Kozmela.com

Bioderma ABCDerm Bebek Bakım Serisi

Bebek ve çocukların cilt yapıları oldukça hassastır. Bu durum göz önüne alındığında kullanılacak ürünlerin de hem bebeklere hem de çocuklara uygun olduğuna emin olmak gerekir. Günlük yaşamda pek çok farklı ürünle karşılaşıyoruz ve bazı ürünlerden istediğimiz etkiyi sağlayamıyoruz. Özellikle konu bebek ve çocuklar olunca içeriği konusunda daha hassas oluyoruz. Doğumla beraber bebek cildi dışarıdaki pek çok çevresel faktörle karşı karşıya gelir. Bioderma ise özel olarak bebek cildi için formüle edilmiş olan ürünleri ile sizlere kaliteli ve etkili bir bebek bakımı sunuyor.

Bebek cildi için günlük olarak uygulanabilecek pek çok bakım bulunuyor. Bunlar arasında; yüz, vücut nemlendirici, köpük jel, şampuan, cilt bakım yağı gibi ürünler yer alıyor. Bu anlamda bir bebek bakımı için gereken tüm ana ürünleri sizlere Bioderma AbcDerm sunuyor.     

Bioderma Abcderm Ne İşe Yarar?

Bioderma AbcDerm’in bebek ve çocukların günlük bakımında yardımcı pek çok ürünü bulunuyor. Bebek, doğumdan itibaren çok kuru bir cilde sahipse yoğun cilt kuruluğu cilt problemlerine neden olabilir. Bebek cildinin nem oranını dengelemede ve gerekli nemi sağlamada Bioderma AbcDerm gerekli desteği sağlamaktadır.

İçeriğinde Ayçiçek ve kanola yağı bulunan Bioderma AbcDerm cildi beslemeye yardımcı olur. Yoğun bir şekilde cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını engellemek için de yine Bioderma AbcDerm desteğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca içerisinde vazelin vardır ve bu sayede cildin yoğun bir şekilde beslenmesine, nemlendirilmesine katkı sağlar. Bebeklerde hem kusursuz bir cilt hem de göz çevresi sağlama adına ekstra yardım sağlar. Uyguladıktan sonra ise ciltte yağlı ya da yapışkan bir his bırakmaz, bebeği herhangi bir şekilde rahatsız etmez.

Bioderma AbcDerm Bebek Şampuanı

Çocukların en önemli temizlik ürünlerinden bir tanesi de şampuanlardır. Şampuanlar hem içerik açısından hem kullanış bakımından bebek ve çocuklara uygun olmalıdır. Uzun çalışmalar neticesinde geliştirdiği bebek şampuanı ile Bioderma AbcDerm saç bakımı için en ideal ürünü sizlere sunuyor. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde çocukların hem saçını hem de saç dersini nazik bir şekilde temizler. Saçlarda arzu edilen nemin oluşmasına yardımcı olarak yumuşak bir his kazandırır. İçeriğinde hiçbir şekilde paraben bulunmamaktadır. Çocuklar için özel olarak geliştirilmiş Bioderma AbcDerm Bebek Şampuanı kullanımı da oldukça basittir. Bebeğinizin ıslak saçına masaj yaparak uyguladıktan sonra bol su ile durulamanız yeterli olacaktır.

Bioderma Abcderm Foaming Cleanser

Çocukların ve bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak geliştirilmiş olan Bioderma ABCDerm Gentle Foaming Cleanser hem saç hem yüz hem de vücut temizliği için kullanılabilen çok yönlü etkili bir ürün olarak dikkat çekiyor. Vücudu, cildi ve saçlı deriyi zedelemeden, tahriş etmeden nazik bir şekilde temizlemenize olanak tanıyor. Cildin nem seviyesini dengelemeye yardımcı bir üründür. İçeriğindeki bileşenler sayesinde bebeklerin gözlerini yakmaz ve bu anlamda anneler gönül rahatlığı ile ürünü kullanabilirler. Formül içerisinde pentilen glikol vardır. Bu bileşenler nemlendirmeye destek sağlar. Paraben, sabun ya da alkol katkısı yoktur. Hipoalerjeniktir ve güvenle kullanılabilir. Bebeğinizin cildi için ideal bakım serisi arıyorsanız Bioderma ABCDerm imdadınıza yetişiyor. Bioderma ABCDerm bebek ve çocuk bakım ürünlerini Kozmela’nın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun