Kozmela.com

Bioderma Sensibio Hassas Cilt Bakım Serisi

Hassas cilt tipleri için özel olarak geliştirilen Bioderma Sensibio Serisi, cilt bakım adımlarınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri içeriyor.

Bioderma Sensibio Serisi içerisinde yer alan ürünler arasından cildinizin ihtiyaçlarına uygun seçenekleri belirleyerek hassas cildinizde kusursuz bir bakım sağlayabilirsiniz.

Hassas ciltlerde en sık karşılaşılan durum, cildin kızarması veya kızarmaya eğilimli olmasıdır. Bioderma Sensibio ürünlerinin tümü, ciltte yaşanan kızarıklık problemleri de düşünülerek hazırlanmıştır.

Bioderma Sensibio Ne İşe Yarar?

Bioderma Sensibio ürünleri cildiniz için alabileceğiniz tüm desteği kapsayan ürünler sunmaktadır. Göz, yüz, dudak makyajınızı tek seferde temizlemek için en etkili ürünü sunar. Cildi nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. Özel olarak formüle edilmiş içeriği ile cildin doğal yapısına zarar vermeden destekler. Bioderma Sensibio temizleme suyu sayesinde derinlemesine arındırılmış bir cilde sahip olmanız için gerekli desteği sağlamış olursunuz. Bioderma Sensibio Foaming Gel sayesinde ise cildi temizlerken makyajı arındırmayı sağlar. Kremsi yapıda olan jel köpük formu sayesinde cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcıdır. Bioderma Sensibio Krem ile hassas ve normalden karmaya dönük ciltleriniz için en iyi bakımı sağlayabilirsiniz. Bioderma Sensibio içerisinde cilt adına aradığınız tüm destek bakımı farklı ürünlerle bulabilirsiniz.

Yıldız Ürün: Bioderma H2O

Çevresel faktörden, makyaj ve kirden cildinizi arındırmak için kullanabileceğiniz Bioderma sensibio H2o Temizleme Suyu oldukça kullanışlı bir deneyim sunuyor. Durulama gerektirmeyen bu temizleme suyu ile cildiniz için gerekli bakımı sağlayabilirsiniz. Özellikle suya dayanıklı makyajlarda cilde zarar vermeden temizleme yapmanıza olanak tanır. İçeriğinde salatalık özü vardır ve bu öz sayesinde cildin yatıştırılmasına, doğal dengesini sağlamasına en önemli desteği verir. Yine içerisinde bulunan DAF kompelsi sayesinde cildin tolerans eşiğini artırmaya yardımcı olur. Ciltte ferahlık hissi sağlar, gözenekleri tıkamaz. Göz, dudak ve yüz çevresinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Durulamaya gerek kalmadan etkili bir temizleme gerçekleştirebilirsiniz.

Bioderma Sensibio ürünleri arasında en çok satan ürün olan Bioderma Sensibio H20 Misel Su, hassas cildinizden makyajınızı nazikçe çıkarmanıza yardımcı olur.

En sevilen Bioderma makyaj temizleme suyu, Sensibio H2O ‘dur.

Makyajınızı temizledikten sonra daha derin bir cilt temizliği ihtiyacı duyuyorsanız, Bioderma Sensibio Yüz Yıkama Jeli, favori ürünleriniz arasında yer alacak demektir. 500 ml ve 200 ml olmak üzere iki farklı boyut seçeneği bulunan ürünler arasından kullanımınıza uygun ml boyutunu seçerek tek tıkla Kozmela’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Bioderma Sensibio serisinde vücut bakımınız için hazırlanmış roll-on seçeneği de yer alır. Alkol içermeyen Bioderma Sensibio Roll-on cildiniz için en iyi kişisel bakımı sağlar.

 

Bioderma Sensibio Yüz Yıkama Jeli

Eğer hassas ve nem kaybı yaşayan bir cildiniz var ise Bioderma Sensibio Yüz Yıkama Jeli ile ideal bir temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hassas ciltler için geliştirilmiş olan bu jel makyajı nazikçe temizlerken cilde zarar vermez. Cildin men seviyesini dengeleme adına gerekli desteği sağlar. Formülü sabun içermez ve pH seviyesini korumaya yardımcıdır. Cildinizde aydınlık bir görünüm kazandırır, ferahlık hissi yaratır. Kullanımı ise oldukça pratik ve kolaydır. Nemli cildinize masaj yapmak sureti ile uygulayabilirsiniz. Ardından bol su ile durulamanız yeterli olacaktır.

Bioderma Sensibio Krem

Eğer nemlendirici günlük bakım kremi arıyorsanız özel bileşenleri ile Bioderma Sensibio Krem tam da cildinizin ihtiyaç duyduğu desteği sağlayacak. Normalden karmaya dönük ya da hassas bir cildiniz var ise nemlendirmeye destek amaçlı günlük kullanabileceğiniz bir kremdir. Cildin düşük tolerans seviyesini yükseltme adına kullanabileceğiniz Bioderma Sensibio Krem ayrıca cildin beslenmesine ve nemlendirilmesine katkı sağlar. Yumuşak bir yapısı vardır ve bu sayede kolay bir emilim gösterir. Cildin esneklik kazanması ve yumuşatılmasında destek vazifesi görür. Günde bir ya da iki defa temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Düzenli uygulama dahilinde yüz güldüren sonuçlar alınabilir.

Hassas ve Kızarıklığa Eğilimli Cilt Bakımı

Hassas ciltler, kış ve yaz mevsimlerinin getirdiği çevresel faktörlerden oldukça etkilenirler. Kışın soğuk sebebi ile kızaran cilt yazın da sıcak ve güneş sebebi ile kızarıklık gösterebilir.

Güneş koruma faktörü içeren Bioderma Sensibio kremleri ile cildinizi yazın koruma altına alabilir, aynı zamanda nemlendirilmesine de yardımcı olabilirsiniz. Soğuk havalarda özellikle hassas ve kuru ciltlerin her zaman nemlendirici krem kullanması önerilir. Kış aylarında da Sensibio kremlerinden birini seçerek cildinizi nemlendirebilir, hassaslaşmasının ve kurumasının önüne geçebilirsiniz.

Bioderma Sensibio Hassas Cilt Bakım Serisi ürünlerini Kozmela’dan dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Bioderma Sensibio Hassas Cilt Bakım Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun