Kozmela.com

BİOTERRA

Bioterra markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bioterra

76 yıl önce tarihi Mısır Çarşısı'nda kurulan Arifoğlu ticari faaliyetlerini günümüzde İstanbul Avcılar ve Gaziantep Nurdağı’nda bulunan tesislerinde yürütmektedir. Marka, ilk olarak herkesin rahat bir şekilde tüketebileceği doğal lezzetler ile adını duyurmuştur. Ürün gamını her geçen gün artıran Arifoğlu dünden bugüne insanların ihtiyaçlarına cevap verme adına hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. Ürün temininden üretimine, paketlemeden son kullanıcıya ulaştırılmasına kadar her aşamada etkin rol oynayan marka güvenilirliğini de bu titizliği sayesinde kazanmıştır. Ürünlerinde insanı odağına alan ve kalitesinden taviz vermeyen Arifoğlu sayısız ürününü milyonlara ulaştırmaktadır.    

Arifoğlu markasının ürünleri içerisinde başta bitki çayı ve baharat çeşitleri olmak üzere pekmez, yağ, arı ürünleri, macun, salça, sos ve doğal kozmetik ürünlerine kadar geniş bir yelpaze bulunuyor. Gün geçtikçe de ürün gamına sürekli yenilerini eklemeye devam etmektedir. Üreticiden sofralara uzanan yolda ürünlerin sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi, kaliteli ve güvenilir bir anlayış ile insanlara ulaştırılması firma için son derece önemli olmuştur. Arifoğlu başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya ürünlerini sunmaktadır. Dünya üzerinde pek çok noktada satış kanalları bulunmaktadır. Kalite ve güven anlayışı ile milyonlarca kişinin favori markası olmaya devam etmektedir. 

Arifoğlu Bioterra

Arifoğlu’nun sunduğu yüzlerce ürün içerisinde önemli bir yeri bulunan Bioterra, organik içerikli ürünlerden oluşmaktadır. Doğal sabun, şampuan, jel, bakım yağı gibi hijyen sağlamaya yardımcı ürünler özellikle doğadan gelen bitkisel özleri ile dikkat çekiyor. Arifoğlu bitkisel içerikli sabun çeşitleri arasında çay ağacı sabunu, aynı safa (Calendula) sabun, çörekotu sabun, pirinç yağı sabun, bal tarçın sabun, shea butter sabun, defne yaprağı sabun, ardıç katranı sabun, argan yağı sabun, Hindistan cevizi – aloe vera sabun, kırmızı gül sabun, zeytin dalı sabun, karbon sabun, organik kolajen, anti selülit sabun bulunuyor. Bioterra kalitesi ile sunulan sabunların tamamı doğal içerikleri ile etkisini en iyi şekilde gösteriyor.

Bioterra sabunlarının her biri farklı bir özelliği bulunmakla beraber hepsinin ortak noktası cilde en iyi şekilde bakım sağlamaya yardımcı olmasıdır. Bunun yanında yine Bioterra bitkisel içerikli şampuan, cilt kremi, vücut losyonu, çatlak bakım yağı, selülit kremi gibi ürünler de yine Bioterra ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.  

Bioterra doğal kişisel bakım ürünlerinde içerisinde ise dudak balmı, kaş kirpik bakım yağı, canlandırıcı göz serumu, tırnak eti ve tırnak yağı, güneş losyonu saç serumu gibi ürünlerde bulunuyor.

Bioterra Kullananlar

Bioterra ürün yelpazesi bu denli geniş olunca hemen herkesin ihtiyacına uygun bir ürün yer alıyor. Doğal ve organik ürünleri tercih edenler için Bioterra birbirinden farklı ürünlerle insanların ihtiyacını karşılıyor. Özellikle günümüzde kimyevi içerikli ürünlerin verdiği zararların farkına varan insanlar bu anlamda doğal olana yönelmek istiyor.

Arifoğlu’nun kuruluş amaçlarından bir tanesi olan insanlara doğal ve faydalı olanı sunma ilkesi doğrultusunda Bioterra ürünleri katkısız, bitkisel çözümler sunmaya devam ediyor. Bioterra kullananlar ürünlerin içeriğinin doğal olduğunu bildiklerinden gönül rahatlığı ile Arifoğlu’nun sunduğu ürünleri tercih ediyorlar.

Bioterra doğal ürünleri oldukça uygun fiyatlarla insanlarla buluşuyor. Bioterra ürün çeşitliliği bu kadar fazla olunca farklı fiyatlarla sunulan ürünler görmek mümkün oluyor. Ancak Bioterra herkesin kullanabilmesi adına ürünlerini uygun seçeneklerle sunmaktadır. Bioterra ürünlerini denemek isteyenler bu uygun fiyatlı ama kaliteli ürünlerden deneyerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyor.

Bioterra ürün çeşitlerine Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun