Kozmela.com

Güzellik Kutusu

Türkiye’nin Kozmetik Butiği Kozmela’nın her ay müşterilerine özel hazırladığı güzellik kutusu içerisinde birbirinden kullanışlı ürünler barındırıyor. Kozmela’nın bu avantajlı paketleri ile kadınlar yeni ürünleri deneme fırsatı buluyor. Hem yeni ürünler keşfedebiliyor hem de uygun fiyatla birbirinden kaliteli markaları kozmetik koleksiyonuna ekleyebiliyorlar.

Her ay başında açıklanan güzellik setleri takip edilerek sevilen kozmetik ürünlerinin seyahat boyuna kavuşmak mümkün olabiliyor. Ayrıca denemek isteyip emin olunamayan ürünleri deneme için de iyi bir fırsat yakalanmış oluyor. Güzellik kutusunun içerisinde hangi ürünlerin olduğu da bir nevi o ayın sürprizi oluyor. Her ay rutin ürünler yerine Kozmela ürünlerini çeşitlendiriyor. Bu sayede her ay farklı kozmetik ürünler ile farklı zevklere hitap edebiliyor.

Kozmela Güzellik Kutusunda Neler Var?

Bu birbirinden ünlü markaların ürünlerinin yer aldığı güzellik kutusu içerisinde her zevke hitap edebilecek özel ürünler bulunuyor. Kişisel bakım ürünlerinden parfümeriye, makyajdan cilt bakım ürünlerine, anne bebek ürünlerinden organik ve doğal ürünlere kadar akıllara gelebilecek her türlü ürün grubu bulunuyor.

Cilt Bakım serisi içerisinde yüz, vücut ve güneş bakımı kategorilerindeki ürünler bulunuyor. Ve her ay sepette bu ürünlerden bir tanesi eklenebiliyor. Yüz nemlendirici, maske, peeling, tonik, cilt serumu, göz kremi, dudak bakımı gibi ürünler bu kategori altında sunuluyor ve her ay müşterilere sunulan avantajlı Güzellik Kutusu içerisinde yer alıyor.

Makyaj kategorisinde ise kadınların olmazsa olmazı ürünler bulunuyor. Fondöten, Bb krem, Cc krem, pudra, kontur, allık, oje, aydınlatıcı, bronzer gibi makyaja dair akla gelebilecek tüm ürünler bulunuyor. Ve bu ürünler makyaj denildiği zaman ilk akla gelen, kadınların özellikle çok beğendiği, birbirinden güvenilir markalardan seçiliyor.

Kişisel bakım hem kadın hem erkek hem de çocuklar için son derece önemlidir. Özellikle banyo esnasında seçilecek ürünler sın derece önemlidir. Güzellik denildiğinde elbette kişisel bakım da bunun bir parçası oluyor.

Kuru şampuan, kepek şampuanı, saç kremi, organik saç boyası, saç maskesi, saç bakım yağı gibi ürünler birbirinden ünlü markalarla kutudaki yerini alabiliyor. Parfüm çeşitleri ise kadın hem de erkekler için birbirinden farklı koku çeşitleriyle sunuluyor. Bunun yanı sıra organik cilt bakımı, organik saç bakımı, organil roll-on gibi ürünler de yine müşterilerin beğenisine uygun avantajlarla sunulabiliyor.

Kozmela Güzellik Kutusuna Nasıl Sahip Olabilirim?

Her ay başında Kozmela’nın hem kendi sitesinden hem de sosyal medya hesaplarından açıklanan Güzellik Kutuasu belirli bir süreliğine kampanya kapsamında sunuluyor. Kozmela Güzellik Kutusu’na sahip olmak için Kozmela’nın sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterlidir. Bu sayede Güzellik Kutusu kampanyalarından haberdar olabilir ve uygun fiyatlarla bu sete anında kavuşabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun