Kozmela.com

TONİ&GUY

Toni&Guy markasında 13 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Toni Guy Ürünleri

Saçlarınıza en iyi bakımı sunan ve her saçın ihtiyacına çözüm sağlayan Toni&Guy şekillendirici ürün çeşitleri arasından dilediğinizi Kozmela’da hemen inceleyebilirsiniz.

İngiltere’de doğmuş bir saç bakım markası olan Toni&Guy,  yenilikçi formülleri ile saçlarınızın daha güzel, sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlayan ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Markanın her saç tipi için özel olarak tasarladığı bakım ve şekillendirici ürün yelpazesi oldukça tercih edilmektedir.

Tarzınızı ve stilinizi ortaya çıkaran Toni&Guy  şekillendirici ürünler arasında yer alan Casual serisi ile saçlarınıza salaş modeller verebilir, doğal örgü dalgasına kavuşabilirsiniz. Serinin en çok tercih edilen üyesi olan Casual Sea Salt Texturising  Spray içeriğindeki deniz tuzu formülü sayesinde saçlarınızın hareketleri ve doğal görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra şekillendirici yağ emici saç pudrası ve esnek tutuşlu saç spreyi seri içerisinde yer almaktadır.

Sizde saçlarınızı kusursuz bakımla buluşturmak ve dilediğiniz şekli vermek için Toni&Guy saç kremi , Toni&Guy saç spreyi ve daha fazlasını Kozmela’da bulabilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Toni & Guy
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun