Kozmela.com

BİOWELL

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Biowell

İnsan sağlığının iyi bir biyolojik denge ile mümkün olduğu bilinmektedir. Bu biyolojik denge ise M.S. 10. yüzyıldan beri ortaya konan bilgiler ışığında iyi bir beslenme ile mümkün olduğu açıktır. Günümüzde besinlerimizin hemen hepsi sanayi tarımı ile üretilmekte ve insanlara ulaşmaktadır. Tarım sayesinde ortaya konan bu ürünlerin verimi her ne kadar artsa da içerik bakımından mineral ve vitaminlerinde azalma gözükmektedir. 

İnsan bünyesi için vitamin ve mineraller son derece önemlidir. Bu bileşenler yeteri kadar alınmadığı takdirde insan vücudunda pek çok olumsuz etki görülebilir. Günümüzde yapay içerikler arttığı için çoğu zaman yeterli düzeyde gerekli besinler alınamamaktadır. Bunun önüne geçmek, insanların ihtiyaç duyduğu bu bileşenleri sağlama adına pek çok başarılı çalışmaya imza atılmaktadır.

Biowell İlaç geleneksel yöntemleri doğru bir araştırma, geliştirme ile farklı bir boyuta taşıma amacıyla yola çıkmıştır. Bu sayede en yüksek kalite standartlarını sağlayarak sağlık sektörüne katkı sağlamayı hedeflemiştir. Biowell İlaç A.Ş.’nin bu noktada yapmak istediği şey insanların hayat kalitesini geliştirdiği, formüle ettiği ürünler ile artırmaktır. Çalışmalarını da bu doğrultuda hız kesmeden yürütmektedir.

Firma ilkesel olarak tüm araştırma, operasyon ve üretim süreçlerinde ilgili Bakanlığın ve üst kurumların standartlarını karşılayarak ilerlemektedir. Denetleme firma olarak son derece önemli bir aşamadır ve hem üretim hem de yönetim faaliyetlerini bağımsız kuruluşlarca aksatmadan denetletir. Uyguladığı toplam kalite yönetim sistemi ise belgeli olup kalite standardını koruma, hep daha ileriye taşıma amacını taşır.

Biowell için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Müşteri memnuniyetini ölçmekte ve buna göre hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti performansını daha üst seviyelere çıkarmak için sistematik olarak aksatmadan anketler düzenler. Ayrıca bağımsız Pazar araştırmaları yaparak sektördeki durumu analiz etmeye gayret eder.

Araştırma geliştirme ekipleri ile Biowell teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli olarak takip eder ve kendisine uygun olanları en iyi şekilde entegre eder. Dinamik yapısı gereği daima yenilikçi ve ögzür olmaya gayret gösterir. Donanımlı Ar-Ge ekibinin yeni çalışmalarını sürekli destekler. Bu sürekli gelişen yapı sayesinde her daim güncel çözümler sunmaktadır.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun