Blistex Dudak Bakım Ürünleri

1947 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Blistex , yenilikçi ve etkili dudak bakım ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Çevresel faktörler ve mevsim geçişlerinden etkilenen dudaklar zamanla kuruyarak çatlamaya başlar, bu sebeple özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Blistex kadın ve erkeğin kullanabileceği dudak bakım ürünlerini geliştirerek tüketicilerinin beğenisine sunmuştur. Kuruluk ve dudak çatlağı konusunda uzmanlaşan marka günümüzde hala yerini korumaktadır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan Blistex Medplus, dudaklarınızı çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki okaliptus,menthol ve amphor kurumuş dudakları nemlendirmeye yardımcı olurken dudakların doğal yapısını korumayı destekler.  Kavanoz ve stick olmak üzere iki farkı çeşiti ile kadın ve erkek kullanımına uygundur.

Blistex lip balm, dudakları nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olurken, çeşitli meyve aromaları sayesinde hoş bir koku ve tat sağlar. Siz de Blistex Lip Relief Cream, Daily Lip Conditioner ve daha fazla dudak kremi çeşitlerine Kozmela Fırsatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Blistex
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun