Kozmela.com

BONACURE

Bonacure markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bonacure Şampuan

Yenilikçi teknolojileriyle saçlarınıza en iyi bakımı sağlamayı hedefleyen Bonacure saç bakım ürünlerini Kozmela'da bulabilirsiniz.

Schwarzkopf Laboratuarları tarafından kapsamlı bir araştırma sonucunda kurulmuş  Bonacure, saçlarınıza bakım yaparak doğal yapısını korumaya yardımcı oluyor. Her saç tipi için özel olarak geliştirilen ürün serileri sayesinde kısa sürede tüketicilerin beğenisini kazanmış ve severek kullanılan bir marka haline gelmiştir.

BC Bonacure  ürünleri kapsamlı araştırmalar sonucunda geliştirilmiş, 9aminoasit içeren formüle sahiptir. Bu özel formül her saç telini kaplayarak onarmaya yardımcı olur. Saçların bakımını tamamlamak için öncelikli adım her zaman temizliktir. Bonacure şampuan saçları nazikçe temizleyerek yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Markanın sonrasında kullanabileceğiniz nem yükleme bakım kremi ile saçlarınızı nemlendirerek kolay kırılmasını engelleyebilirsiniz. Saçlarınıza yumuşaklık kazandırarak duş sonrası saçlarınızın daha kolay taranmasını sağlayacaktır.

Markanın en çok tercih edilen serisi arasında yer alan Bonacure Repair Rescue, aşırı yıpranmış saçları hızlı bir şekilde onarmaya yardımcı olur. Siz de saçınızın ihtiyacına en uygun Bonacure saç bakım ürünlerini Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 
 

Bonacure
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun