Kozmela.com

BOTANİCALS FRESH CARE

Botanicals Fresh Care markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Loreal Paris Botanicals

Loreal Paris bünyesinde yer alan Botanicals, doğal ve kaliteli formülleri ile saçlarınız için en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Botanik içeriklerle hazırlanan kaliteli saç bakım ürünleri ile saçlarınızın ihtiyacı olan günlük bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Saç ihtiyaçlarına göre hazırlanan ürünler saçlarınızın daha iyi ve bakımlı olmasına destek sağlar. Ürünler çiftçiler, botanik bilimciler ve kimyagerlerle birlikte çalışılarak hazırlanmıştır.
Botanicals Ürünleri
Botanicals Sardunya Serisi; mat ve boyalı saçlar için geliştirilmiştir. Ürün içeriğinde sardunya yağı bulunmaktadır. Botanicals Kişniş Serisi; zayıf ve dökülmeye eğilimli saç tipleri için geliştirilmiştir. Ürün içeriği kişniş yağı ile zenginleştirilmiştir. Botanicals Aspir Serisi; kuru saçlar için hazırlanmıştır. Aspir yağı içeren ürünler saçlarınıza yumuşaklık sağlar. Botanicals Kamelina Serisi; asi, elektriklenen ve kabaran saçlar için geliştirilmiştir. Ketencik tohumu yağı ile formüle edilmiştir.
Formüllerinde yer alan çiçekler sayesinde ürünlerin çok hoş bir kokusu bulunmaktadır. Aynı zamanda ürün şişeleri %100 geri dönüştürülebilir materyallerden üretilmektedir. 
Botanicals ürünlerini incelemek, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından yararlanarak alışverişinizi gerçekleştirmek için Kozmela.com’ u ziyaret edebilirsiniz.

Botanicals Fresh Care
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun