Kozmela.com

BÜBCHEN

Bübchen markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bübchen

1940’lı yıllarda hayata geçen Bübchen markası ürünleri günümüzde dünyanın dört bir yanında kullanıcılarla buluşmaktadır. İlk olarak Alman eczacı Hermes’in kendi eczanesinde satılmaya başlanan markanın ürünleri daha sonra pek çok satış noktası ile insanlara sunulmaya devam edilmiştir. Bübchen markası uzun adıyla Bübchen Werk Ewald Hermes ilaç fabrikası Ltd Şti’dir. 

Bübchen Şampuan kimin?

Dünyada bebek bakım ürünleri denilince ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Bübchen markasının kurucusu Alman Eczacı Ewald Hermes’dir. Bünchen markası 60 yıldır bebeklerin hassas cildine en uygun ürünleri üretmektedir. Üretim yeri Almanya’dır. Doğal içerikler kullanılarak üretilen ürünler doğadan gelen gücü en iyi şekilde bebek cildine taşımayı amaçlamaktadır. Doğal bileşenler ve içeriği güçlü değerli bitkisel yağlar annelerin bebek bakımı konusunda en önemli yardımcılarından bir tanesi oluyor. Bebeğin hassas cildine nazik ve etkili bir bakım sağlamayı amaçlamaktadır. Cildin yumuşamasına, beslenmesine ve güvenli bir koruma sağlanmasına yardımcı olan markanın ürünleri ülkemizde de annelerin favorisi olmaya devam ediyor.

Bübchen krem ne işe yarar?

Bebek cildine dost olan markanın bebek bakım kremleri içeriği ile dikkat çekiyor. İçeriğinde pantenol, papatya, çinko oksit gibi güçlü bileşenler içeren kremler bebek poposuna kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Bebek derisinin kendi doğal korumasını destekler. Balmumu, ayçiçek yağı, karite yağı gibi cildi destekleyen doğal özler yine Bünchem krem içerisinde yer alır. Diğer ürünlerinde olduğu gibi kremlerde de mineral yağ yoktur, glütensizdir. Optimal derecede cilt dostudur.

Bebeğin bez bölgesinin en iyi şekilde korunabilmesi için bebeğin cilt bariyerini destekleyen bir krem kullanılmalıdır. Markanın krem çeşitleri bebeğin bezli bölgelerini doğal bir tabaka oluşturarak sarmayı hedefler. Bu sayede muhtemel nem ve tahrişin önüne geçmeye de destek olur. Koruyucu etkisi uzun gecelerde hem bebeklerin hem de ebeveynleri rahatlatır. Bünchen krem bebek cildinin pH seviyesi ile uyumlu olduğundan etkisini en iyi şekilde gösterir. Koruyucu hiçbir madde içermeyen krem dermatolojik olarak da testlerden geçmiştir.

Bübchen bebek şampuanı nerede satılır?

Tıpkı kremler gibi markanın şampuan çeşitleri de bebeğin hassas cildine ve saçına nazik bir bakım sağlamayı amaçlar. İçeriğindeki bitkisel özler bebek cildinin temizlenmesine yardımcıdır. Göz yakmayan formülü sayesinde banyo saatini eğlenceye dönüştürür. Bebeğin hassas saç tellerinin korunmasına destek olur, doğal yumuşaklık sağlamaya katkı verir. Ihlamur çiçeği, papatya gibi özler ipeksi bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Ayrıca bebeğin hassas saç derisine de bakım sağlamaya katkı verir.

Bübchen bebek krem ve şampuan çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Farklı çeşitleri olan markanın krem ve şampuan çeşitlerini online olarak tek bir tıklama ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

 

 

Bübchen
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun