Bübchen

Ewald Hermes’in baba olmasıyla birlikte Bübchen markası da doğmaya başlamıştır.  Özellikle bebeklerde yaşanan gaz problemi oğlunda da meydana gelmiştir. Eczacı olarak doğanın iyileştirme gücü konusunda oldukça bilgi sahibi olan Ewald Hermes oğlu ‘‘Bübchen’’ için ürünler geliştirmeye başlamıştır.

Oğlu için geliştirdiği ilk ürün rezene,kişniş ve meyan kökünden oluşan bir sakinleştirici çay karışımıdır. Hazırlamış olduğu çayın oğluna iyi gelmesiyle birlikte çay karışımını kendi eczanesinde tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Faydasını gören tüm tüketiciler sayesinde başarısı kulaktan kulağa yayılarak kısa sürede tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Bebeklerin hassas ciltleri için geliştirdiği ürünler arasında en çok tercih edilen Bübchen şampuan, bebek ve çocukların saçlarını nazikçe temizlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki papatya özü ve ıhlamur çiçeği özü ile saçlara yumuşaklık kazandırır.  Bübchen pişik kremi markanın en çok tercih edilen diğer bir ürünüdür. Bebeklerin bez bölgesindeki pişik problemine karşı özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki çinko cildin doğal yapısını koruyarak pişik oluşumuna karşı önlem alır.

Siz de bebeğinizin ihtiyaç duyduğu Bübchen ürünlerine Kozmela fırsatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Bübchen
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun