Kozmela.com

Bvlgari

Bvlgari markasının geçmişi 1884’e kadar dayanmaktadır. Merkezi İtalya olan Bvlgari ilk olarak kuyum ve lüks ürün üretimleri ile sektöre girmiştir. Yunan asıllı Sotirios Voulgaris tarafından markanın temelleri atılmış ve günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde ürün çeşitliliği ile dikkat çeken marka saat, parfüm, takı, gözlük gibi kaliteli ürünler ile dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Markanın hem erkek hem de kadınlara özel pek çok ürünü bulunuyor.  

Bvlgari Parfüm

Bvlgari markasının hoş kokusu ve esansları ile bilinen farklı parfüm çeşitleri bulunuyor. Hafif yapıdaki Bvlgari parfümleri kalıcı etkisi ile büyülüyor. Ürün yelpazesini sürekli genişleten marka ilk kez 1992 senesinde ünlü koku tasarımcısı Jean Claude Ellena ile anlaşmış ve akabinde ilk parfümünü de ortaya çıkarmıştır. İlk ortaya çıkan parfüm The Vert Eau Parfumeé geniş bir kesim tarafından beğenilince marka parfüm konusunda da çeşitliliğe gitmeye karar vermiştir. Parfüm konusunda başarılı sonuçlar alan Bvlgari akabinde İsviçre’de kokuları üretmek ve yönetmek adına bir tesis kurmuştur. Günümüzde markanın sayısız çeşit erkek ve kadın parfüm çeşidi bulunuyor.

Bvlgari Parfüm Kadın

Bvlgari kadın parfüm çeşitleri arasında narin çiçek kokular ı ile formüle edilmiş baştan çıkarıcı esanslar bulunmaktadır. Cüretkar, tutkulu, gizemli notaları ile duyulara hitap eden Bvlgari kadın parfüm çeşitleri markanın koleksiyonu içerisinde geniş bir yer bulmakta. Kadın parfüm çeşitleri çok farklı esansları içerisinde barındırır. Gül ağacı, ylang ylang, mimoza, yasemin gibi birbirinden değerli hoş esanslar ciltte çiçeksi bir etki bırakıyor. Bunların yanı sıra yine parfüm çeşitleri arasında sedir, misk, portakal çiçeği gibi farklı aromalara sahip parfümler bulunuyor.

Bvlgari Parfüm Erkek

Bvlgari erkek parfümünde öne çıkan özellikler hem modern hem de gizemdir. Bvlgari bu konuda erkeklerin tam ihtiyacı olan parfümleri sunmaktadır. Bergamot, odunsu notalar, lotus çiçeği gibi birbirinden değerli özler parfüm çeşitlerinde öne çıkmaktadır. Hem meydan okumayı hem de çekiciliği bir arada sunuyor. Markanın deniz ve okyanus esintili parfümleri özellikle yaz aylarında sağladığı ferahlık ile dikkat çeker. Hem kadın hem de erkek parfüm çeşitlerinde şişe tasarımları da modern bir çizgiyi takip eder. Yenilikçi bir tasarım anlayışı ile üretilen şişeler hem şık hem de zarif bir görünümdedir.

Bvlgari’nin parfüm çeşitleri farklı fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Kokularında kaliteden taviz vermeyen marka fiyat ve kalite orantısını en iyi şekilde dengeliyor. İçeriğindeki yoğun esanslar ve her zevke hitap eden kokuları ile Bvlgari ortamda fark yaratmak, kişiliğini ve zevkini en iyi şekilde yansıtmak isteyenlerin favorisi oluyor. Bu benzersiz deneyimden kendiniz yararlanabileceğiniz gibi sevdiklerinize de armağan ederek yaşatabilirsiniz. Ten üzerinde uzun süre kalıcı etkisi ile Bvlgari farklı bir macera sunuyor.

Bvlgari markasının her zevke hitap eden parfüm çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsin. Uygun ödeme koşulları ile Bvlgari deneyimini siz de tek bir tıkla yaşayabilirsiniz.   

Bvlgari
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun