Cam Biberon

Cam biberonlar bebeklerinizin beslenmesi için tercih edebileceğiniz biberon çeşitlerinden bir tanesidir. Temizliği ve kullanımı oldukça kolay olan biberonların, farklı miligram seçeneklerini göz önüne alarak bebeğinizin yaş aralığına göre tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yuvarlak ve altıgen çeşitleri bulunan cam biberonlarda annelerin tercihi genellikle yuvarlak modellerdir. Yuvarlak modeller, kolayca temizlenirken altıgen modeller daha zor şekilde temizlenmektedir.

Cam Biberon Çeşitleri

Cam biberonların ısıya dayanıklı, klasik ve geniş ağızlı çeşitleri bulunmaktadır.

Bebeğiniz için seçeceğiniz cam biberon, ısıya dayanıklı ise mama, anne sütü kullanımına uygundur. Isıya dayanıklı olmayan cam biberonlar ise meyve suyu, su gibi soğuk ve ılık tüketebilen içecekler için kullanıma uygundur.

Geniş ağızlı ve dar ağızlı olmak üzere 2 farklı emzik yapısı çeşidi bulunmaktadır.

Geniş ağızlı cam biberonlar, geniş yapısı ile bebeklerinizin anne göğsünden emiyormuş hissi ile beslenmesine yardımcı olur. Üstelik geniş ağızlı cam biberonların kullanımı ve temizliği de oldukça kolaydır.

Dar ağızlı cam biberonlar, klasikleşen dar ağızlı biberonlar, ilk üretilen çeşitlerden bir tanesidir. Genellikle bebeklerin ilk aylarından sonra kullanımı tercih edilir.

Kozmela’da bebeğinizin ihtiyacı olan cam biberon modellerinin hepsini bulabilir, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarından yararlanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Cam Biberon
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun