Kozmela.com

CAPİLA

Capila markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Capila Sabun Çeşitleri

Kurtsan Holding bünyesinde bulunan markalardan bir tanesi olan Capila’nın kükürt sabun çeşitleri 1980’li yıllarda insanlarla buluşmaya başlamıştır. Günümüzde Kurtsan Holding bünyesinde Kurtsan İlaçları A.Ş., Kurtsan Medikal Sanayi ve Ticaret A.Ş., Otacı Bitkisel Ürünler Sanayi ve Tic. A.Ş, Kurtsan Bilim Sanat Eğitim vakfı gibi farklıda dallar yer almaktadır. Capila kükürt sabun çeşitleri ise 80’li yıllardan günümüze Kurtsan Holding şirketi bünyesinde insanlara ulaştırılmaktadır.

Capila Sabun Ne İşe Yarar?

Cilt ve saça faydaları ile bilinen kükürt sabunları doğal bileşenleri ile dikkatleri çekmektedir. Capila kükürt sabunları hem cilt hem de saç için uygulanabilen ve hijyen sağlamaya yardımcı özellikleri ile insanların tercihi olmaktadır. Kükürt sabunları pek çok cilt problemini giderme adına kullanılabilmektedir. Örneğin ciltteki akne görünümünü en aza indirme adına kükürt sabunlarının etkisi bilinmektedir. Ciltte olduğu gibi saç üzerinde de olumlu etkileri söz konusudur. Özellikle kepekli saçlarda kepek görünümünü en aza indirmeye yardımcı olarak bilinmektedir. 

Genelde cilt problemlerinde etkili bir destek olarak ilk akla kükürt sabunları gelmektedir. Capila markasının yoğun içeriği hem saç hem de cilt üzerinde etkili sonuçlar almaya yardımcı olmaktadır. Vücut temizliğinde etkili sonuçlar ortaya çıkaran kükürt sabunu ciltteki ölü derileri temizlemeye yardımcı olur. Cilt güzelliğine de katkı sağladığı bilinmektedir. 

Capila Kükürtlü Sabun Sivilce

Kükürt sabununun akne ve sivilceleri kurutma etkisi bilinmektedir. Düzenli bir şekilde kullanılacak olan kükürt sabunu ciltteki yağ salgısını azaltmaya yardımcı olacaktır. Bunların yanı sıra kükürt sabununun farklı cilt rahatsızlıklarına karşı önlem almaya katkı sağladığı bilinmektedir. Capila kükürt sabunları yağlı ciltler üzerinde dengeleyici bir özellik sağlar. Ciltteki fazla yağı emmeye yardımcı olan kükürtlü sabunlar ciltte yağdan arınmış, pürüzsüz, berrak bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. 

Kükürtlü sabun saçlar üzerinde de yoğun bir etki sağlar. Saçları kökten uca beslemeye, temizlemeye yardımcı olur. Ayrıca çevresel faktörlerin saç üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Saç yıpranmalarının önüne geçmeye, saç tellerinin gücenmesine yardımcıdır. Capila kükürt sabun çeşitleri düzenli kullanımda terleme sorununa karşı da yardımcı olabilmektedir. Cilt görünümünü düzenlemeye, sağlıklı bir görünüm elde etmeye katkı sağlar. 

Capila Sabun Saç Dökülmesi

Kükürt sabununun hücre yenilenmesini destekleyici özelliği bulunmaktadır. Saçlardaki kir ve mikrobu hızlı bir şekilde atmaya yardımcı olur. Kükürt sabunu derinin rahat nefesi almasına da yardımcı olur. Saç kayıpları yaşayan kişilerin saçlarının güçlenmesine yardımcı olur. Sağlıklı ve güçlü saç oluşumunu destekler. Kükürt sabunu ancak düzenli kullanıldığında olumlu etkilerini gösterecektir. 

Kükürt sabunları hem cilt hem de saçta düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Özellikle hassas cilde sahip olanların bu sabunu kullanırken daha dikkatli olması gerekir. Her sabah yüz ve cilt üzerinde kullanıldığında olumlu etkilerini kısa zamanda görmek mümkün olabilmektedir.  

Capila kalitesi ile yıllardır insanlara kükürt sabunu çeşitlerini sunmaktadır. Markanın dünden bugüne güvenilir sabun çeşitleri insanların her daim tercihi olmuştur. Capila kükürt sabunlarına sitemizden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun