Kozmela.com

CASHMERE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cashmere Cilt Bakım Ürünleri

Doğuş Kozmetik tarafından 2016’da piyasaya sunulan Cashmere, cildinize gerekli bakımı sağlamak için geliştirilmiş özel formüllü el kremleri ile sizinle. Hızlı emilim sağlayan bu ürünler cide uzun süreli nem dengesi kazandırır. Cashmere el kremleri ile cildinizi besleyin, ferahlatın, koruyun, nemlendirin ve yumuşatın!

Cashmere ürünleri GMOs, paraben, triklosan gibi zararlı bileşenler içermeyen yapılarıyla cildinize iyi bakarken hayvanlar üzerinde test edilmeyerek minik dostlarımıza zarar vermemektedir.

Neden El Kremi Kullanmalıyız?

Her insanın cilt tipi farklıdır. Bu anlamda cilt ihtiyaçları da değişir. Eller insanların en çabuk etkilendiği bölgelerdir. Sonbahar, kış, yaz fark etmeksizin eller nemini kaybedebilir, kuruyabilir ve erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir. El kremleri cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur. Bununla beraber içeriğindeki pek çok vitamin ve bileşen cilt sağlığını destekler. Ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. Ciltte canlı, aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Cashmere markasının cilt ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan el krem çeşitleri bulunuyor.

El Kremi Nasıl Uygulanır?

Her ne kadar krem kullanımları birbirinden farklılık gösterse de genellikle el kremleri üstü, içi ve çevresi olmak üzere tüm krem yedirilinceye kadar uygulanır. Cashmere kremler uygulaması rahat, hızlı emilen formülü ile etkisi hızlı ürünlerdir. Bu anlamda ellerdeki etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Özel bileşenleri cildin nemlenmesine, çevresel faktörlere karşı korunmasına katkıda bulunur.

El Kremi Çeşitleri

Cilt tipine bağlı olarak pek çok el kremi çeşidi bulunuyor. Yağlı, kuru, karma ciltler için hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı krem çeşitleri ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. El kremi ile birlikte yüz ve vücut için krem çeşitleri de bulunuyor. Bunların içeriği bölgesel ihtiyacı karşılayacak şekilde formüle ediliyor ve geliştiriliyor. Bu sebeple uygun bölgede en iyi şekilde etkisini göstermesi söz konusu oluyor. Cashmere her cilt tipine uygun el kremi çeşitleri ile insanların tercihi olmaya devam ediyor.

Cashmere el kremi çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine sitemiz üzerinden hızlı kargo avantajı ile anında siparişinizi verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun