Kozmela.com

CELENES

Celenes markasında 27 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Celenes by Sweden Cilt Ürünleri

2010 senesinde kurulan Crx Nordic AB İsveç merkezli bir firmadır. Doğal içeriği ile dikkat çeken ürünler sunan firma bu konuda titiz çalışmalara imza atmaktadır. Ayrıca ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Ürünlerini 35’e yakın ülkeye pazarlayan firma ürünleri hiçbir şekilde renklendirici, alkol, paraben veya diğer kimyasalları içermez. Firmanın etkili içeriği ile dikkat çeken markalarından bir tanesi de Celenes’tir. Cilt bakımı konusunda cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olan Celenes farklı cilt tipleri için hedefe yönelik ürünler sunuyor.

Celenes marka ürünler özellikle termal su ve bitki özleri ile zenginleştiriliyor. Krem, nemlendirici, losyon, maske, roll-on gibi ürünler ile kişisel bakımı en etkili şekilde gerçekleştirmeye olanak sağlıyor. İnsanın günlük yaşamda en çok dikkat ettiği bakım belki de yüz bakımıdır. Çünkü insan sosyal bir varlıktır. Sürekli insanlar arasındadır. Bu sebeple insanların ilk dikkat ettiği yer de yüz bölgesidir. Gün içerisinde kir, toz, makyaj kalıntıları tıkanmalara neden olabilir. Bu da ciltte siyah nokta, sivilce gibi istenmeyen oluşumların görülmesine neden olabilir.

Celenes Temizleme Jeli

Celenes cilt bakım ürünleri ise doğal içeriği ile etkili bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Celenes yüz yıkama jelleri içeriğindeki termal su sayesinde makyaj kalıntılarını, kir ve tozu etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı oluyor. Bu sayede cildin nefes almasına olanak sağlıyor. Markanın nemlendiricileri ise cildi dış faktörlerden korumaya katkı sağlıyor. Cildin nemlendirilmesi cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşması açısından önemlidir. Bunun yanında erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçmek açısından da nemlendirici etkili ürünler kullanılmalıdır. Celenes nemlendirici krem ve losyonları cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olur.

Cilt tipine uygun alınacak bir nemlendirici krem cildi güneşin zararlı etkilerine karşı da koruyacaktır. Celenes markasının hem yetişkinler hem de çocuklar için güneş kremi ve losyon çeşitleri bulunuyor. Bunlar yüksek faktörlü ve etkili ürünler olarak öne çıkıyor. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da güneş ışınlarından korunma adına kullanılıyor. UVA ve UVB ışınları cilde direkt olarak temas ettiğinde ciltte pek çok olumsuz durum ortaya çıkarabilir. Erken yaşlanma belirtileri, renk eşitsizliği gibi durumlar ortaya çıkabilir. Celenes güneş kremleri ise cilt üzerinde adeta bir kalkan vazifesi üstlenir ve cildi en iyi şekilde korumaya katkı sağlar.

Celenes Roll-On

Markanın cilt bakım ürünlerinde her cilt tipine uygun ürün bulunuyor. Yağlı, kuru, normal, hassas cilt tiplerine göre farklı içerikli ürünler ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Nemlendirici, temizlik suları, jel, maske ve kremler doğal içerikleri ile cildi en iyi şekilde destekliyor. Ayrıca kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı roll-on deodorant çeşitleri de yine doğal içerikleri ile ter bezlerine zarar vermeden kötü koku oluşumunun önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Ürünlerin içeriğinde termal mineraller, yabani iğde özü, İsveç böğürtleni gibi doğal ve etkili bileşenler bulunuyor. Hedefe yönelik bakım sağlayan bu ürünler cildi nemlendirmeye, beslemeye ve canlı bir görünüm sağlamaya katkıda bulunuyor. Söz konusu cilt bakımı olduğunda doğallığa önem verenlerin tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Celenes cildin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunması ile öne çıkıyor. Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de sıklıkla tercih edilen markanın ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun