Kozmela.com

Chamos Ürünleri

1999 senesinde kurulmuş olan marka Chamos, Kore kozmetiğinin bilinen ve ürünleri tüketiciler tarafından sevilen bir markasıdır. Kore’nin güzellik sırlarını ülkemiz tüketicileri ile tanıştırmak isteyen marka bu anlamda ürünlerini ülkemiz pazarına sunmaktadır. Ürünlerinin en büyük özelliği içeriğinin tamamen doğal olması ve paraben ve alkol gibi katkı maddeleri içermemesidir. Özellikle yüz maskesi konusunda oldukça uzmanlaşmış olan bir markadır.  

Chamos ürünleri içerisinde cildi besleyen, canlandırmaya yardımcı olan ve yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı pek çok seçenek bulunmaktadır. Günlük yaşamın getirdiği stresin yanı sıra hava kirliliği, sağlıksız beslenme, yanlış ürün kullanımı gibi durumlarda ciltte olumsuz etki bırakabilmektedir. Bu sebeple cilt tipine uygun ürün kullanımı son derece önemlidir. Chamos ürünleri hedefe yönelik olmakla beraber cildi besleyici ve onarmaya yardımcıdır. Kişinin cildinde maruz kaldığı olumsuzlukları gidermeye yardımcı olan bu Chamos ürünleri eğer düzenli kullanılırsa etkisini gösterebilmektedir.

Chamos ürünleri içerisinde yer alan Chamos Acaci Lemon Ultra Whitening Cream yoğun ve doğal özleri ile cildin düzenlenmesine yardımcı olur. Limon Özlü Beyazlatıcı Krem olarak da bilinen bu özel krem limonun canlılığı ve enerjisini cilde yansıtır. Pek çok insanın şikâyetçi olduğu düzensiz cilt rengini eşitlemeye yardımcı olur. Daha canlı, aydınlık ve enerjik bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcıdır. Limon içeriğinde pektin, flavonoid, AHA ve amino asit gibi oldukça önemli bileşenler bulunur. Bunlar cildi yatıştırmaya yardımcı olmakla beraber ciltteki yağ seviyesini düzenleyerek parlamanın önüne geçmeye katkıda bulunur. 

Chamos ürünleri içerisinde bir diğer öne çıkan Salyangoz Özlü Kırışıklık Karşıtı Onarıcı Krem ise cildin yoğun şekilde nemlenmesine yardımcı olur. Doğal salyangoz mukusu cildin yenilenme sürecine destek verir. Ciltteki hasarı gidermeye, daha canlı, aydınlık ve daha genç bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcı olur. İnce çizgi, kırışıklık gibi erken yaşlanma belirtilerini gözle görülür bir şekilde düzeltmeye ve daha genç bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Chamos kullananlar tarafından oldukça beğenilen bu ürün ayrıca uygun fiyatı ile de tüketicilerin favorisidir.

Markanın her cilt tipine uygun bir ürünü bulunmaktadır. Chamos ürünleri içerisinde bakıldığında bir diğer öne çıkan Chamos Repair Cica Centella, hassas ve problemli ciltleri yatıştırması ile bilinmektedir. Cildin kaybolan doğal dengesini yeniden yerine getirmeye yardımcı olan krem cilt bariyerini güçlendirmeye, ton dengesini sağlamaya ve çevresel faktörlerden cildi korumaya yardımcı olur.  

Chamos Repair Cica Centella Cream içeriği

Ürün içeriğine baktığımızda birbirinden önemli ve faydalı özler çıktığını görmek mümkündür. İçerisinde %60 oranında barındırdığı Uzakdoğu’da iyileştirici özelliği ile bilinen bitkilerden bir tanesidir. Bu bitki zarar görmüş cildin onarılmasına destek verir. Cildin doğal dengesine kavuşmasına katkı sağlar. İçeriğindeki bir diğer bileşen niacinamide ise tenin daha aydınlık, canlı ve tazelenmiş görünmesine yardımcı olmaktadır. Üstelik ciltteki ton dengesizliğini gidermesi daha aydınlık, canlı bir görünüme kavuşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Chamos Repair Cica Centella Cream kullananlar bu kremin bu doğal özlerinin sağladığı destekten en iyi şekilde faydalanabiliyorlar.

Chamos ürünleri Kozmela’da sizleri en uygun ödeme seçenekleri ile bekliyor. Chamos ürünleri, Türkiye’nin neresinde olursanız tek bir tıklama ile kapınıza geliyor. Hemen siparişinizi verin, Kore kozmetiğinin öne çıkan markalarından Chamos farkı ile siz de hemen tanışın. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun