Kozmela.com

CHİCCO

Chicco markasında 40 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Chicco Bebek Ürünleri

Chicco denildiği zaman bebeklerin ihtiyacını karşılayabilecek hemen her türlü ürün gelmektedir. Ancak bu markanın bir hikâyesi mevcut. Genç girişimci Pietro Catelli tarafından 1958 yılında kurulan marka doğumdan 36 aya kadar olan süreçte çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler tasarlamış ve ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmıştır. Şu anda marka ürünleri ile 120 ülkede 60 yıldan fazla bir sürede bebek ürünleri ile faaliyetlerine devam ediyor. Chicco Araştırma Merkezi yenilikçi bir anlayış ile bebek ve ebeveynlerin ihtiyaçlarını uzun vadede karşılayacak ürünler sunmaya devam etmektedir.

Chicco tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bebek ve çocuk ürünleri ile en popüler markalardan bir tanesidir. Bebeğin ilk andan beri ihtiyaç duyabileceği her türlü eşyayı tüm detaylarıyla birlikte üretmeye özen gösterir. Marka ailelerin her geçen gün farklılaşan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Bu sayede de sektörde yenilikçi tarafı ile bilinir. Doğum ile birlikte bebeklerin ihtiyaçları ortaya çıkar. Chicco bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Yaş alan bebeğin yaşına uygun çok çeşitli ürünler söz konusudur. Oyuncak, bebek arabası, giyim ürünleri, yeme içme ürünleri, ana kucağı gibi daha pek çok ürün söz konusudur.

Chicco Bebek

Marka, bebeğin güvenle büyümesi için ürünleri ile katkı sağlamaktadır. Ürettiği tüm ürünlerin işlevselliğini göz önüne almakta ve buna uygun olarak yeni geliştirmeler yapmaktadır. Chicco giyim kategorisinde uyku tulumu, zıbın gibi bebeğin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmaktadır. Bu ürünler kaliteli malzemelerden üretildiği için doğum anından çocukluk dönemine kadar güvenle kullanılabilir. Bu anlamda marka her daim bebeklerin yanında olmaya ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Bebek beslenmesi en önemli konulardan bir tanesidir. Chicco marka ürünler anne sütünün yanında takviye gıda tüketen bebekler için biberon, mama sandalyesi, suluk, pipetli bardak gibi pek çok kullanışlı ürün sunmaktadır. Bebeğinin beslenmesine özen gösteren annelerin tercihi Chicco oluyor. Özellikle bu kategorideki ürün çeşitliliği ile öne çıkıyor. Bu ürünlerle beraber bebeğin kişisel bakımında da önemli rol üstelenen emzik, kaşıyıcı, şampuan, tarak, tırnak makası gibi ürünler yine Chicco kalitesi ile sunuluyor.

Bebek ürünlerinde yüksek kalite standartları ile daima en iyiyi sunan marka ürünlerini sağlık kontrollerinden geçirdikten sonra insanlarla buluşturmaktadır. Marka, A’dan Z’ye bir bebeğin ihtiyacı olan her türlü ürünü düşünerek tasarlar ve ailelere sunar. Evden dışarı çıkıldığı zaman annelerin yanında rahat bir şekilde taşıyabileceği eşyalar dizayn eder. Mesela anne kucağı, annelerin dışarı çıkarken onları ve bebeği rahat ettirecek en önemli ürünlerden bir tanesidir. Bebeğin eğlenceli vakit geçirmesi için kullanılacak sallanan sandalyeler onun yürümesine katkı sağlar. Yürüteç modelleri sayesinde bebek rahat bir şekilde gezebilir ve yürümesini de geliştirebilir.          

Puset ve çocuk arabası çeşitleri bebeği dışarı çıkarırken ailelerin en çok kullandığı araçlardır. Chicco markası farklı tasarımlarla bunları sunmaktadır. Bu anlamda her yaş grubuna uygun ürün bulmak mümkün olabilmektedir. Oto koltuğu ise her arabaya uyum sağlayabilen özellikte sunulmaktadır. Araba koltukları her arabaya uygun şekilde dizayn edildiğinden ileriki süreçte araba değişse bile çocuk koltuğunu değiştirmeye gerek kalmamaktadır. Özellikle iç yüzeyleri bebeğin 6. aya kadar doğru pozisyonda durmasını destekler.

Chicco Bebek Bakım Ürünleri

Doğumdan sonra annenin hastaneden çıkarken ihtiyacı olabileceği her şeyi hastane çıkış setinde bulmak mümkündür. Bebek çantasında mutlaka olması gereken ürünler içerisinde emzik, alt değiştirme bezi, bebek bezi gibi malzemeler bulunur. Markanın çanta modelleri bebeğin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek ürün ve malzemeleri almaktadır. Çanta modelleri annelerin tarzını da en iyi şekilde yansıtacak şekilde tasarlanmaktadır. Farklı renk, desen ve işlevselliklerde, boylarda olan çantalar en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Puset çeşitleri de yine ayı şekilde farklı ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Portatif mama sandalyesi ise oturmaya yeni başlayan bebeklerin kolay ve bir o kadar rahat yemek yemesi için özenle tasarlanmıştır. 6 ay sonunda ek gıdaya geçen bebekler bu süreçte mama sandalyesine ihtiyaç duyarlar. Mama sandalyeleri bebeklere olduğu kadar ebeveynlere de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bebeğin beslenmesine yardımcı tabak, biberon, suluk çeşitleri de yine Chicco markası ile ebeveynlere sunuluyor. Bebeklerin kişisel bakımında öne çıkan şampuanlar da özenle seçilmelidir. Bebeklerin cildi yetişkinlere oranla çok daha hassas olduğundan cildi tahriş etmeyen ve gözleri yakmayan şampuan çeşitlerinden kullanmak gerekir. Chicco şampuan çeşitleri bebeğin cildini nazikçe temizleyecek şekilde formüle edilmiştir. Bebeklerin gözlerini yakmadığından Chicco bebek şampuanları banyo rutinini eğlenceye çevirir. İçeriğinde alkol ya da paraben gibi zararlı maddeler içermez. Aileler güven içerisinde bebeklerine banyo yaptırabilirler. 

Bebeklerin minik ellerine uygun şekilde tasarlanan tırnak makasları ile tırnaklar rahat bir şekilde kesilebilir. Belirli aralıklarla kesilecek tırnaklar ile bebeğin hijyeni en iyi şekilde sağlanabilir. Tırnaklar uzun süre kesilmediğinde tırnak arasına yerleşen mikroplar bebek sağlığı açısından tehlike oluşturabilir. Bu sebeple Chicco markasının bebek elleri için özel tasarlanmış tırnak makasları güvenle kullanılabilir.

Banyodan sonra bebeklerin saçlarını taramak için kafa derisine uygun bir tarak seçmek önemlidir. Chicco bebek tarakları yumuşak yapısı ile bebeklerin saçlarına ve kafa derisine zarar vermez. Diş kaşıyıcılar ise bebeğin diş çıkarma döneminde en büyük yardımcılardır. Bebek diş kaşıyıcıları bebek ağzına uygun olarak üretilmektedir. Bebeği rahatlatmaya ve ağzında oluşabilecek kaşıntıyı en aza indirmeye katkı sağlar. Markanın farklı renklerde ve modellerde diş kaşıyıcıları bulunuyor.

Chicco Ürünleri Kozmela’da

Bebeklere belirli bir yaşa geldiklerinde ise diş fırçalama alışkanlığı kazandırılır. Chicco diş fırçası modelleri de minik ağız ve dişlere uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede bebekler dişlerini rahat bir şekilde fırçalayabilmektedir. Hassas diş etine uygun kılları bebeğin canını yakmaz ve diş fırçalama alışkanlığını geliştirmede oldukça etkilidir. Bebek beslenmesinde önemli yeri bulunan pipetli bardak çeşitleri bebeğin anne sütünden ayrıldıktan sonra beslenmesi için oldukça önemlidir. Pipetli bardak ve suluklar sıvı gıda alımında bebeklerin en büyük yardımcısıdır.

Termos modelleri ise bebeğin mamasının ideal ısısını korumada etkilidir. Bu sayede saatler boyunca bebeğin maması ideal ısısında kalacaktır. Chicco suluk modelleri ise cam ya da plastik materyallerden üretilmekte olup farklı modellerle sunulmaktadır. Bebeklerin rahat bir şekilde su içmesine olanak sağlayan modeller farklı ebatlarda olabilmektedir. Ebeveynlerin en çok ihtiyaç duyduğu bu tip araç gereçler bebeğin gelişimi ve alışkanlık edinmesi açısından da son derece önemlidir.

Bebeğin hassas cildine uygun olarak üretilen banyo eldiven çeşitleri banyo yaparken etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olur. Oldukça esnek olan banyo eldiveni rahat tutma yeri sayesinde elden kaymaz ve bebeği kolayca temizlemeye yardımcı olur. Bebeğin rahatlamasına yardımcı olan masaj yağları özenli içeriği ile hassas bebek cildini nemlendirmeye ve canlılık sağlamaya yardımcı olur. Ciltte gün boyu taze bir etki bırakmayı hedefler. Bebeğin keyfini yerine getirecek olan masaj yağı ile bebek cildi en iyi şekilde desteklenmiş olur. Markanın bebek pudrası ise zenginleştirilmiş formülü sayesinde bebek cildine en iyi şekilde bakım sağlar. Diğer ürünlerinde olduğu gibi bebek cildine zarar verebilecek boya ya da alkol gibi içerikler barındırmaz.

Chicco’nun bebekler için üretmiş olduğu pek çok kullanışlı ürünü sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Markanın sunduğu bebek bakım ürünlerini yakından inceleyebilir ve bebeğinize en uygun ürünü tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

 

Chicco
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun