Kozmela.com

Chloe Kozmetik Ürün Çeşitleri

Gaby Aghion ve Jacques Lenoir tarafından 1952 yılında kurulan marka farklı zevklere hitap eden geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hem esans olarak hem de şık tasarımlı şişe olarak benzersizi hedefleyen marka ülkemiz kadınlarının favorilerinden bir tanesidir. Daha çok Fransız stilini kokularında yansıtan marka sayısız parfüm ve deodorant çeşidi sunmaktadır.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de geniş bir tüketici kitlesine sahiptir. Sürekli ürün yelpazesine yeni kokular ekleyen marka bu anlamda zamanın ruhunu nostaljik notalarla en iyi şekilde beslemektedir. Bu kapsamda da diğer markalardan kendisini ayırabilmektedir.

Chloe Parfüm

Markanın parfüm çeşitleri içeriğindeki duyulara hitap eden esansları, esinlenilen kokuları sayesinde adına özgü bir tarz oluşturmayı başarmıştır. Markanın parfüm çeşitleri her yaştan insana hitap edecek zenginliktedir. Zevke göre içeriğinde doğal bitki ya da tropik meyve özleri ile farklı seçenekler sunmaktadır. Parfümlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi uzun süre kalıcı olmasıdır. Güne taze bir başlangıç yapmak isteyenler için ferah ve canlı notalar içeren parfüm çeşitleri tercih edilebilir. Bunun yanı sıra özel bir gece ya da davet için daha yoğun esanslar tercih edilebilir. 

Markanın parfüm çeşitleri 30 ml, 50 ml, 75 ml ve 100 ml şeklinde sunulmaktadır. Kullanım sıklığı ve tarzına göre şişe seçimi yapılabilir. Kokular tıpkı diğer parfümlerde olduğu gibi EDP ve EDT şeklinde iki gruptadır. EDP nitelikli parfümler daha yoğun ve özel kokulara sahiptir. Kalıcılık etkisi uzundur. Bu anlamda özel gece ve davetlerde bu özelliğe sahip parfümler sıklıkla tercih edilir. EDT grubundaki parfüm çeşitleri nispeten daha hafif, günlük kullanıma uygun parfümlerdir. Gün içerisinde arzu edilen miktarda kullanılabilmektedir.

Markanın parfüm çeşitleri içerisinde yer alan Chloe See by Chloe coşkulu ve enerjik tarzı ile ön plana çıkar. Özellikle çarpıcı notalarla geliştirilmiştir. Yasemin, bergamot, ylang ylang, elma çiçeği, sandal ağacı gibi birbirinden özel içeriklerle harmanlanmıştır. Sıcak ve baharatlı bir kokuya sahiptir. Bu sebeple gün boyu kalıcı etkisini gösterir. İddialı ve bir o kadar kalıcı etkiye sahip olan parfüm ayrıca ilgi çekici şişe tasarımı ile de ön plana çıkmaktadır. Chloe parfüm kullananlar bu farklı deneyimi çevreleri ile paylaşıyor ve insanların ilgisini gün geçtikçe daha çok çekiyor. Bunda marka ürünlerinin yüksek kaliteli içerikleri etkili oluyor.

Markanın ürün yelpazesi içerisinde bulunan Chloe Rose parfüm içeriğindeki bergamot, manolya ve gül ile duyulara hitap eder. 75 ml ve 50 ml seçeneklerle sunulan parfümler özellikle çantalarda rahat bir şekilde taşınabildiğinden her yerde rahatlıkla uygulanabilir. Chloe Nomade ise içeriği daha doğal bir parfüm arzu edenlerin favorisi oluyor. Özellikle içeriği markanın ruhunu en iyi şekilde yansıtan notalarla formüle edilmiştir. Parfüm, kendinden emin ve özgür ruhlu kadınlara en iyi şekilde hitap etmektedir. Chloe Nomade meşe odunu yosunu, frezya, mirabelle eriği gibi birbirinden özel özlerin harmanlamasını içerir.

Chloe Nomade parfüm canlandırıcı ve tazeleyici etkisi ile ön plana çıkar. Macerayı seven, gezgin ve ögzür bir ruha sahip olanların beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Kalitesi ve etkisi düşünüldüğünde parfümün fiyatlarının da gayet makul seviyelerde olduğunu söylemek mümkündür. Chloe parfüm çeşitleri evdeki koleksiyona uyum sağlayabilen gayet şık şişe tasarımları ile öne çıkar. Bu anlamda ister genç ister yetişkin olsun hem içeriği hem de şişesi ile her yaştan kadının ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Chloe Love Story

Markanın dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok bilinen ve tercih edilen parfümlerinden bir tanesi Chloe Love Story’dir. Özellikle baştan çıkarıcı, şehvetli kokusu ile özel gecelerin tercihi olarak öne çıkmaktadır. Güçlü içeriği yoğun bir etki bırakır. İçerisinde portakal ve yasemin çiçeği özleri yer alır. Bu özler sayesinde uzun süre kalıcı ve etkileyici bir deneyim sunar. Yoğun içeriği ile özel gecelerde, davetlerde, buluşmalarda kadınların en sık tercih ettiği parfümlerden bir tanesidir.

Chloe Parfüm Fiyatı

Kalitesi, yoğun içeriği ile Chloe kadın parfüm çeşitleri her kadının zevkine, duyularına hitap etmektedir. Markanın sunduğu seçenekler farklı fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Marka kalitesi ile belirli bir çizgiyi korumaktadır. Bu sebeple kalite fiyat orantısı göz önüne alındığında insanlara makul bir şekilde sunulmaktadır. Uzun süreli bir kalıcılık, etkili bir içerik sunan Chloe parfüm çeşitlerini uygun ödeme koşulları ile deneyimlemek mümkündür.

Chloe parfüm kullananlar ilk tecrübelerinden sonra ne denli etkileyici bir parfüm ile karşılaştıklarını görüyorlar. Bu sebeple fiyat aralıklarının da bu kaliteye uygun olduğunu anlamak mümkün olabiliyor. Chlor parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve en uygun ödeme seçenekleri ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişinizi verebilirsiniz.

Chloe
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun