Kozmela.com

Cif Temizleyici Ürünler

Level Brothers'ın kurucusu William Hesketh Lever 1890’lı yıllarda İngiltere’de temizlik ve hijyenin öne çıkmasına yardımcı olan Sunlight Soap hakkında fikirlerini not ederek bunu hayata geçirme adına çalışmalarına başlamıştır. Bunu yapmasının en büyük amacı temizliği yaygınlaştırmakla beraber kadınların iş gücünü azaltarak sağlığı desteklemek. 1800’lü yıllarda çıkan bu misyon günümüzde de Unilever’in kültürünün bir parçasını yansıtmaktadır. Günümüzde bu görüş insanların iyi hissetmesine, iyi görünmesine ve hayattan çok daha fazla keyif almasına yardımcı olmaktadır.

Unilever’in şu anda 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markası bulunmaktadır ve dünya çapında 149 bin çalışanı vardır. Ayrıca dünyanın her bir bölgesinde sayısız hissedarı da bulunmaktadır. Firma her gün neredeyse 2,5 milyar insana ulaşmaktadır. Kişilerin kendilerini, yaşadıkları alanı ferah ve temiz tutmak için tercih ettiği pek çok ürünü dağıtıyor ve pazarlıyor. Unilever ülkemizde ise 100 seneyi aşkın bir süredir insanlara temizlik ve hijyeni sunuyor.

Unilever’in pek çok güvenilir marka ürünü olduğundan hemen her evde bir Unilever temizlik ürünü ile karşılaşmak mümkündür. Firmanın bugün ülkemizde 6 fabrika yatırımı 5 bini aşkın çalışanı, 20 binin üzerinde tedarikçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 32 ülkeye de ihracatta bulunmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. 

Cif Çeşitleri

Unilever firmasının belki de en çok bilinen ve insanların en çok tercih ettiği markalardan bir tanesi Cif’tir. Cif’in hem krem hem de sprey formunda temizleyici ürünleri bulunuyor. Ürünlerin içeriğindeki yoğun formül zeminleri en iyi şekilde temizlerken farklı çiçek özlerini içeren temizleyicileri ortamda hoş bir koku bırakır. Limon, müge çiçeği, yeşil meşe esintisi, frezya, yasemin gibi pek çok çiçek kokusunu bırakıyor.

Cif’in etkili yüzey temizleyicileri hem mutfak hem banyoda kullanıma uygun olmakla beraber etkili bir leke çıkarıcı olarak ortamlarda en ufak bir iz dahi bırakmamaktadır. Çok az bir miktar krem ile geniş bir alanı temizlemek Cif ile mümkün olabilmektedir. Amonyak içeren temizleyici çeşitleri en inatçı lekerleri bile kolay bir şekilde çıkarmaya yardımcı olur. Banyo ve mutfak temizliğinin yanı sıra Cif krem çeşitleri emaye, plastik, seramik, porselen ve krom yüzeyli ürünlerin temizliğinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Cif marka tüm ürünleri Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun