Kozmela.com

CİRE ASEPTİNE

Cire Aseptine markasında 63 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cire Aseptine Cilt Bakım Ürünleri

Bir cilt bakım markası olan Cire Aseptine farklı cilt tipi ve sorunlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. Markanın ürün çeşitleri arasında el ayak bakımı, güneş kremi, nemlendirici krem, vücut kremi, bronzlaştırıcı gibi pek çok seçenek söz konusudur. Eller için özel olarak formüle edilmiş kremler markanın serisi içerisinde yer almaktadır. Ellerimiz en çok kuruyan yerlerimiz ve en çok bakıma ihtiyaç duyulan bölgelerimizden biridir. Özellikle mevsim geçişleri ile birlikte ellerde kuruma, nem kaybı gibi durumlar ortaya çıkabilir. Cire Aseptine el bakım kremi ile cildi yoğun şekilde nemlendirmek mümkündür. 

Cire Aseptine ne işe yarar?

Markanın nemlendirici ve krem çeşitleri içerisinde farklı pek çok doğal yağ bulunmaktadır. Bu doğal yağlar cildi her türlü hava koşuluna karşı korumaya yardımcı olur. Özellikle çevresel faktörlerden ötürü yıpranan cildin toparlanmasın ve canlılığına kavuşması için bu kremler, nemlendiriciler sıklıkla tercih edilmektedir. Cire Aseptine yüz kremi ise cildin nem dengesini sağlamakla beraber cilde canlılık ve ferahlık kazandırmaya destek olur. 

Markanın maske kiti ile ciltteki hasarı en aza indirmek ve cildi ölü deri, kirlerden arındırmak mümkündür. Cire Aseptine cilt maskesi içeriğinde panthenol gibi cildi nemlendirmeye yardımcı olan bileşkeler içerir. Ayrıca bu yüz maskesi içeriğinde cilt için faydalı pek çok vitamin de içerir. E vitamini cildin taze, canlı kalmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. 

Cire Aseptine Aloe Vera Özlü Tüp Krem, içeriğindeki doğal aloe vera özü sayesinde cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca ciltteki yağ dengesini sağlamaya, içeriğindeki vitaminlerle erken yaşlanma belirtilerini gidermeye katkı sağlar. İçeriğindeki C vitamini ise cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olur. Cilt tonunu da dengelemeye yardımcı olan krem çevresel faktörlerin etkilerini de en aza indirmeyi hedefler. 

Cire Aseptine Zeytinyağlı Vazelin ise zeytinyağı özü ile cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda cilde yumuşaklık, parlaklık kazandırmayı hedefler. Cilt kutuluğunun önüne geçmeye ve cildi nemlendirerek yumuşak bir doku kazandırmaya katkı sağlar. Cire Aseptine Prebiyotik Krem Gül kremi ise cilde bakım sağlamaya yardımcı olur. Bu gül özlü kremi el, yüz ve vücutta rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Cire Aseptine Havuçlu Güneş Yağı ne işe yarar?

Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olan Cire Aseptine Sun Havuçlu Güneş Yağı içeriğindeki havuç ile cilde vitamin desteği sağlar. Havuç içerisinde bulunan renk pigmentleri ciltteki bronzlaştırıcı etkiyi de artırmaya yardımcı olur. Ayrıca bronzluğun tüm vücuda eşit olarak yayılmasını olanaklı hale getirir. 

Markanın güneş yağı hem cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya hem de sağlıklı bir bronzluk sağlamaya yardımcıdır. Tüm vücut için kullanabileceğiniz bu güneş yağı E vitamini açısından da zengindir. Güneş ışınları ciltte nem kaybına sebebiyet verir. Güneş ışınlarının yarattığı kuruluğu gidermeye yardımcı olan losyon cilde yoğun bir nem desteği sağlar. Güneşin neden olabileceği kuruluk, çatlama gibi durumların önüne geçmeye yardımcı olur. 

Cire Aseptine cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve cilt tipi ve ihtiyacınıza en uygun ürünü dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun