Kozmela.com

CLEAR

Clear markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Clear Şampuan Çeşitleri

Clear ,1975 yılında kurulmuş ve tek bir hedefe odaklanmıştır; kullanıcılarına en etkili kepek çözümünü sunmak.. Türkiye’nin kepeğe karşı etkili şampuan markası olarak bilindi ve raflarda yerini aldı. Pazara girdiği ilk günden bu yana yenilikçi vizyonunu sürekli geliştiren Clear, kepek problemine kökten çözümler üretirken, sağlıklı ve güzel saçlar için etkili formüller sunmaya devam ediyor.

CLEAR ŞAMPUAN

Erkekler ve kadınların farklı saç tiplerine ve ihtiyaçlarına göre, saç diplerini derinlemesine temizlemeye yardımcı olan, kepeğe karşı saç bakım ürünleri bulunmaktadır.

Erkekler için;

Erkek saç derisi daha fazla sebum üretir ve daha fazla protein kaybeder. Bu da erkek saç derisi bariyerinin daha zayıf olmasına ve bunun sonucunda kepek oluşumuna daha yatkın olmasına sebep olur. Formülünde Bio-Güçlendirici ve Taurin bulunan CLEAR Men, saç derinizin bağışıklığını güçlendirir ve saç derisi bariyerinizin işlevini geri kazanmasına yardımcı olur.

Kadınlar için;

Kadınların saç derisi daha çok nem kaybettiği için kuru saç derisine ve kuru saçlara sahip olmanıza yol açar. CLEAR Women, gliserin içeren Bio-güçlendirici formülüyle saç derinizi nemlendirerek bağışıklığını güçlendirmeye ve tekrar eden kepek sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Kepekle mücadele eden Clear ürünleri Kozmela ile bir tık uzağında!

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun