Kozmela.com

CLERY

Clery markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Clery

Saç bakımı ve sağlığı insanların kişisel bakımda en çok dikkat ettikleri konulardan bir tanesidir. Pek çok saç sağlığı probleminden bahsetmek mümkündür. Üretilen ürünler hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı olur. Ancak bu ürünlerin düzenli bir şekilde kullanılması da son derece önemlidir. Saç problemlerinden bir tanesi küçüklerde yoğun olmak üzere sıklıkla görülen bit problemidir. Bit dediğimiz mikroorganizmalar hızla çoğalıp yayılabildiklerinden bu mikroorganizmalara karşı ciddi tedbirler almak gerekir. 

Hem bit hem de bitlerin yumurtası olan sirkelerin önüne geçmek için etkili bir ürün kullanmak gerekir. Bu ürünler bu gibi mikroorganizmaların çoğalmasını engellemek ve saçlarda temiz bir etki bırakmak adına önemlidir. Düzenli kullanımda saçlarda hem bit hem de sirke oluşumunun azaldığı görülebilmektedir. Bitler özellikle kalabalık ortamlarda çok hızlı bir şekilde yayılırlar. Çocukların okul döneminde bu nedenle en çok karşılaştıkları problemlerden bir tanesidir. 

Clery 

Saçlar uzun da olsa kısa da olsa bit problemi görülebilir. Toplum arasında yoğun bir şekilde görülen bir saç problemi olduğundan dikkatli olmak ve önlem almak gerekir. Clery markası ise bitlerin önüne geçme adına ürettiği ürünler ile insanların önemli bir ihtiyacını karşılamış oluyor. Clery markasının sunduğu bit ve sirke önlemeye yardımcı şampuan ve spreyleri kullanımları rahat ürünlerdir. Kullanmaya başlar başlamaz ise etkileri görülebilmektedir.

Bitler sirkelerini çok hızlı bir şekilde yayarlar. Bu anlamda hızlı bir çoğalmadan söz etmek mümkündür. Bir kişide bit varsa birinin yanından geçerken bile rahatlıkla bu biti bulaştırabilirler. Bitler sirkelerini bıraktıkları gibi hızlı bir şekilde çoğalırlar. Clery bit ve sirke ürünleri bu mikroorganizma oluşumlarının önüne geçme adına etkili bir tedbirdir.  

Clery Bit Spreyi kullanımı

Clery bit ve sirke için üretilmiş sprey çift etkili formülü ile kapsamlı bir bakım sağlamaktadır. İçeriğinde böcek ilacı yoktur. Ürün hem renksiz hem de kokusuz olduğundan herhangi olumsuz bir nitelik söz konusu değildir. Sprey formu kuru saçta rahat bir şekilde kullanmak mümkündür. Modern uygulama yöntemi ile bitlerden hızlı bir şekilde kurtulmaya olanak sağlar. Spreyin içeriğindeki dimetikon bit ve sirkeleri çevresel olarak kaplar. Bu sayede solunum yollarını keser. Bitler hızlı bir şekilde ölürler. Ürün oldukça kuvvetli bileşenlere sahiptir ve bitlerin herhangi bir direnç göstermesi de söz konusu olmaz. 

Clery sprey saçın uzunluğuna göre 2 ya da 4 kez kullanılmalıdır. Bu uygulamalar yeterlidir. Sadece hamile, emziren kişi ve bebeklerin kullanımına uygun değildir. Bunun dışında saçına bit yerleşmiş herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilir. Spreyi kuru saçın tamamını kaplayacak şekilde uygulamak yeterlidir. Tamamen kapladığından emin olduktan sonra sadece 15 dakika beklemek yeterlidir. Bitler bu 15 dakika içerisinde ölecektir. Bir tarak yardımı ile bu bitler ayıklanır. Sonrasında saç yıkanarak taranır. 7 gün sonra işlem tekrarlandığında artık bitlerden tamamen kurtulmak mümkün olacaktır.   

Bitki ve sirkelere karşı özel olarak formüle edilmiş Clery ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun