Kozmela.com

ÇOCUK DİŞ FIRÇASI

Çocuk Diş Fırçası kategorisinde 100 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Jack NJill Silikon Parmak Fırça 2li Jack NJill Silikon Parmak Fırça 2li 199,90 TL 179,91 TL %10
İNDİRİM
Sepete Ekle

Çocuk Diş Fırçası

Çocukların ağız ve diş bakımı alışkanlıklarının kazandırılması çok küçük yaşlarda, diş fırçası ile tanıştırılması ile başlar. Diş bakımı ne kadar erken yaşta başlarsa ileride doğabilecek ağız ve diş sağlığı sorunlarının önüne de geçilmiş olur. Diş ve diş eti sağlığı sadece ağız içi değil genel sağlığı da ciddi şekilde etkilemektedir. Çocuklara küçük yaşlarından itibaren sadece diş fırçalamayı değil doğru bir diş bakımı yapmayı da öğretmek gerekiyor.

Bu anlamda ebeveynler çocukları için ideal bir diş fırçası tercih ediyorlar. Ebeveynler çocukları ile birlikte dişlerini fırçalayarak günlük olarak adım adım bu alışkanlığı çocuklarına kazandırıyorlar. Diş fırçası seçimi ise çocukla beraber yapılabilecek ve eğlenceye dönüştürülebilecek bir durumdur. Çocuklarınıza diş fırçası seçimlerinde fikirlerini sorarak bunun önemli ve alınması gereken bir sorumluluk olduğunun da altını çizebilirsiniz. Pek çok marka farklı boyut ve renklerde çocuk diş fırçası modeli üretmektedir. Ülkemizde ağız ve diş sağlığı ürünleri konusunda kaliteli ürünleri ile dikkat çeken markalardan çocuk diş fırçası ihtiyacınızı karşılayabilir ve çocuğunuza bu alışkanlığı en iyi şekilde aşılayabilirsiniz.

Bebek Diş Fırçası Nasıl Olmalı?

Diş fırçalamanın önemini çocuklarınıza anlattınız ancak diş fırçasının seçimi konusunda da gerekli özeni göstermelisiniz. Öncelikle çocukların diş ve diş etlerinin yetişkinlere göre çok daha hassas olduğu unutulmamalıdır. Bu sebeple diş fırçası seçimi de bu noktaları göz önüne alarak yapılmalıdır. Tercih edeceğiniz ürünün çocuklarınızın hassas yapısına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Yumuşak kıllı ve çocuğunuzun ağız büyüklüğüne uygun bir fırça tercih etmeniz gerekecektir.

Çocuklarınız için tercih edeceğiniz diş fırçasını tıpkı kendi diş fırçanız gibi 6 ayda bir yenilemeniz önemlidir. Kullanım sonrasında diş fırçasının iyi bir şekilde yıkanması, kurutulmasına özen gösterilmelidir. Bu gibi detayları çocuğunuzla paylaşarak bu konunun ne denli hassas olduğunu onlara öğretebilirsiniz. Birbirinden farklı boyutta ve renkte diş fırça çeşitleri pek çok marka altında sizlere sunulmaktadır. Çocuğunuza en uygun diş fırçasını seçmek için Kozmela’nın zengin ürün çeşitlerine bakabilirsiniz. Dilediğiniz markanın dilediğiniz özellikteki çocuk diş fırça çeşitlerini Kozmela’dan inceleyebilir ve dilediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun