COLD-MİX

Cold-Mix markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cold-Mix Damla

2009 yılında bitkisel içerikli ürünleri insanlarla buluşturma adına yola çıkmış olan Ena Farma, tıbbi bitki içeriklerin üretim ve ithalatına başlamıştır. Bu ilk adımdan sonra ise piyasanın ihtiyacını iyi bir şekilde değerlendirerek Dahiliye, Dermatoloj, KBB ve Pediatri alanlarında sürdüğü ürünlerle faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Sağlığın korunması ve yaşam kalitesinin artmasına yardımcı ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır.

Ena Farma firması her biri alanında uzman kişilerle yürüttüğü çalışmalarda insanlara her daim daha iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Bu anlamda sektördeki son yenilikleri ve araştırmaları yakından takip etmekte ve eczacılık fakülteleri/farmakognozi bölümü akademisyenleri ile işbirliği yürütmektedir. Bu anlamda uluslararası kabul görmüş tedavi ajanlarını üreten hammadde üreticileri ile birlikte faaliyetlerine 2009 senesinden beri aralıksız devam etmektedir.

Kuruluşundan itibaren sürekli yeniliklere açık bir şekilde atılımlarda bulunarak pek çok konuda öncülük etmiş ve nitelikli ürünleri ile Türk tıbbına hizmet vermiş, vermeye devam etmektedir.

Sağlık sektörünün çalışma prensiplerini çok iyi benimsemiş ve disiplinli, sosyal ve kültürel etik değerlere sahip çıkarak çalışmalarını yürütmüştür. Ena Farma çalışmalarını ulusal ve uluslararası kurallara uyumlu bir şekilde hayata geçirmektedir. Firma, çevreye ve sürdürülebilirlik ilkesine saygılı şekilde yürütülen faaliyetlerin gelecek kuşaklara taşıyabilme adına önemli olduğuna inanmaktadır.

Cold Mix Nedir?

Cold Mix, her yaştan insanın rahat bir şekilde kullanabileceği şekilde formüle edilmiş olan bir burun damlasıdır. Tıkanmış bir burun küçük büyük demeden herkesi huzursuz eder. Ayrıca nefes alamama ile birlikte çok daha farklı soruna kapı açabilir. Burun tıkanıklıklarının açılması temel sağlık ele alındığında son derece önemlidir. Pek çok marka burun tıkanıklığını önleme amacı ile damla çeşitleri sunuyor. Özellikle etkili bir içeriğe sahip olan burun damlaları burun tıkanıklıklarının önüne geçmede büyük destek sağlıyor.

Cold Mix ise burun tıkanıklıklarının önüne geçme, kişiyi rahatlama açısından oldukça etkili bir üründür. Özellikle yaş ayrımı yapmadan herkesin rahatlıkla kullanabilmesi onu cazip kılmaktadır. Burun damlasının en önemli ve diğer damlalardan ayıran özelliklerinden bir tanesi burun içerisine damlatılmayarak yastık ya da yakaya sürülme şeklinde kullanılmasıdır. Bu uygulama ile kişiyi oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır.

Burun tıkanıklığı sadece kış aylarında ortaya çıkmaz. Farklı alerjiler ve durumlar neticesinde hem tıkanıklık hem de akıntı gibi durumlar oluşabilir. Her ne kadar adı Cold Mix olsa da ürünü yaz kış demeden kullanmak mümkündür. İhtiyaç dahilinde rahat bir şekilde hemen her yerde uygulanabilir.

Özellikle sabah okula ya da işe giderken yakaya damlatılacak ürün gün boyu rahat bir nefes almak için büyük bir imkân sağlar. Bunun yanında gece rahat bir uyku çekmek ve burun tıkanıklığı nedeni ile uykusunun bölünmesini istemeyenler yastığına damlatarak gece boyu ferah bir şekilde uyuyabilir. Burun tıkanıklığı her ne kadar basit bir şeymiş gibi görünse de kişinin gündelik yaşamını oldukça ciddi bir şekilde etkileyen bir durumdur. Bu sebeple destek almak kişinin günlük konforu açısından önemli olacaktır.

Cold Mix Ne İşe Yarar?

Hızlı etki eden bir formüle sahip olduğundan kişide sağlıklı ve doğal bir nefes sağlamaktadır. İster gün içinde ister gece yatarken uygulanabilecek Cold Mix her ne zaman burun tıkanıklığı yaşanırsa yaşansın imdada yetişiyor. Burun tıkanıklığı kişilerin fiziksel performansı ile birlikte gündelik kondisyonlarını da olumsuz manada etkilemektedir. Sadece bir Cold Mix damla uygulaması ile bu olumsuz durumdan sıyrılıp rahat ve ferah bir nefes almak, fiziksel ve kondisyon açısından standart bir forma ulaşmak mümkündür.

Damla özellikle kullanış biçimi nedeni ile her yaştan insan için uygundur. Çocuklarda hatta bebeklerde bile çok rahat kullanım sağlar. Bebeklerde kullanımın uygun olmasının sebebi ise cilt ya da vücuda herhangi bir temasın söz konusu olmamasıdır. Bu anlamda cildi çok hassas olan bebeklerde bile temassız olarak kullanılan bu damla kullanılabilir. Ancak yine de uzman doktora danışmadan bir uygulama yapılması önerilmemektedir. Çocuklarda ise yattıkları yastık ya da kıyafetlerinin yakasına damlatılarak rahat bir şekilde kullanılabilir.

Modern sürüm burun damlası olarak da nitelendirilebilecek Cold Mix özellikle burun tıkanıklığına sebebiyet veren durumların fazlalığı söz konusu olduğundan tedavi sürecinde etkin bir destek olabilir. Üst solunum yolları olarak adlandırılan bölgelerde ortaya çıkan enfeksiyona bağlı ortaya çıkan akıntılarda, tıkanıklıklarda yardımcı ürün olarak işlevseldir.

Ürün doğal bileşenler içeren bir damla olduğundan kullanıcılardan da olumlu geri dönüşler almış bir burum damlasıdır. Üst solunum yollarında akıntı ve tıkanıklıklar sık karşılaşılan durumlardır. Damla, burun tıkanıklığı ve akıntılarında iyileşme sürecine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca bu süreçte antibiyotiğe olan ihtiyacın azalmasına da katkı verir. Grip, soğuk algınlığı, bademcik iltihabı, sinüzit, farenjit gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarından korunmaya da destek olur. Bu tip hastalıkların tedavi sürecinde iyi bir destekçidir. 

Cold Mix’in kullanımı genellikle 3 gün ile 1 hafta arasında değişebilmektedir. Gün içerisinde 2-3 defa kullanılabilmekle beraber her bir seferde 2-3 damla uygulanabilir. Uygulanmış olduğu yerden ise 4 saat süren aralıklarla temizlenmesi bir diğer kullanımdır. Direkt olarak burun içerisinde damlatma yapılmadığından cilt ya da deriye temas söz konusu olmaz. Bu sayede küçük büyük herkes rahat bir şekilde kullanabilir.

Cold Mix Kullananlar

Cold Mix kullananlar bu ürünün sağladığı faydalardan sıklıkla bahsediyor. Bu faydaları biraz daha detaylı bir şekilde aktarmak gerekirse; içeriğindeki 1,8 sineol ve alfa-pinen/kampfen havadaki virüslerin burun ve ağızdan taşıyıcı hücreye tutunma esnasında ya da tutunduktan sonra içeri nüfuz etmesini engellemeye yardımcı olur. Klinik pek çok araştırma 1,8 sineol ve alfa-pinen/kampfen’in grip ve soğuk alma esnasında burun içerisine birikmiş mukoza tabakasına hava yolu ile ulaştığı ve mukusu parçaladığı ortaya konmuştur. Bu sayede doğal siliyer aktivite ile burnun açıldığı gözlemlenmiştir.

Yakaya damlatılmış olan Cold Mix damla içerisindeki uygun formüle edilmiş 8 sineol ve alfa-pinen içeriği buharlaşarak etkisini en iyi şekilde göstermektedir.

Cold Mix kullanmayı düşünenler için ilk aşamadaki soru içeriğinde neler olduğudur. Ürün içeriği Okaliptöl ve Kamfen kullanılarak geliştirilmiş olup reçine, mentol, alkol gibi maddeler içermediği belirtilmiştir. Her ne kadar bebeklerin kullanımında herhangi bir sorun yaşanmamış olsa da eğer Cold Mix bebeklerde kullanılacak ise yine de doktora danışmakta fayda olacaktır. Ayrıca bebeklerde kullanılacak ise yine en az 6 ayını tamamlamış bebekler için tavsiye edilmektedir.

Cold Mix kullananlar ise bu ürünün ne denli rahat uygulanabildiğinden bahsetmektedir. Eğer başka bir şekilde kullanım önerilmemiş ise solunum organlarına yakın giysilerin omuz, yaka bölgesine, geceleri pijamaya ve yataktaki yastığa damlatılarak kullanmak mümkündür. Eğer genel ortamda kullanılacaksa, örneğin ev, ofis, ara gibi pamuğa damlatmak sureti ile ortamın havasına karışması sağlanabilir.

Soğuk buhar cihazlarında 2 damla kadar kullanım uygun düşmektedir. Eğer sıcak su küveti uygulamasında kullanılacak ise 10 damla kadar kullanmak yeterlidir. Saunada taşa dökeceğiniz su içine 5 damla kadar dökmek yeterli olacaktır.

Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar da söz konusudur. Örneğin bronşiyal astım ya da boğmaca atakları söz konusu ise kesinlikle kullanılmamalıdır. Bu ürünün kullanım şekli son derece açık bir şekilde belirtilmiştir. Bu sebeple burun, yüz ya da cildin herhangi bir yerinde kullanılmamalıdır.

Bu ürün içilmemektedir, masaj yağı olarak kullanılmamaktadır ve en önemlisi ilaç değildir. Sadece bir destek olarak kullanılabilir. Çok aşırı kullanılırsa burunda tahrişe sebebiyet verebilir. 20 derece altında, ışık olmayan yerde ve çocukların ulaşamayacağı bir alanda muhafaza edilmelidir. Eğer farkında olmadan sık bir kulanım yapılmış ise ya da doz fazlalığı söz konusu ise uygulanan giysi, yastık vb. eşyalar solunum ortamından uzaklaştırılmalıdır.

Cold Mix Fiyatı

Bu damla özellikleri ile öne çıkan ve özellikle üst solunum yollarına sağladığı katkı ile kullananların favorisi olmaktadır. Kullanım talimatında ürünün nasıl kullanılacağı ve içeriği ile ilgili detaylara yer verilmektedir. Bu sayede ürünü alanlar kullanmadan önce akıllarına takılan tüm soruların cevabını bu kullanım talimatında görebilirler. Ayrıca bu doğal özler ile geliştirilmiş burun damlası hastalığa karşı çok daha erken tedbir almak mümkün olabilmektedir.

İçerisinde bulunan ve sağlığı destekleyen okaliptüs, ladin özleri ile etkisi kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra görülebilmektedir. Cold mix fiyatları incelenirken boyutu ve içeriğine ayrıca dikkat etmek gerekmektedir. Ürün, hemen her insanın rahat bir şekilde alıp kullanabileceği şekilde, uygun bir fiyat politikası ile sunulmaktadır. Bu anlamda ürünü kullanmak isteyenler farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Cold Mix fiyatı nedir, nasıl alınır gibi soruların cevabi ise bir tıklama kadar yakın. Çünkü ürün sizlere Kozmela kalitesi ile gelmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun