Kozmela.com

COLGATE DİŞ MACUNU

Colgate Diş Macunu markasında 34 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Colgate Optik Beyazlık

Ağız bakım ve sağlığı denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Colgate, Amerikan menşeli Colgate-Palmolive firmasına aittir. Ürün yelpazesi içerisinde diş fırçası, diş macunu, diş ipi, ağız bakım suyu gibi pek çok ürün bulunuyor. Colgate-palmolive sahibi William Colgate’dir. 1800’lerde kurulan firmanın ürünleri günümüzde dünya genelinde alıcılarla buluşmaktadır. Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de Colgate ağız bakım ürünlerinde önde gelen markalardan bir tanesidir. Markanın ürünleri küçük büyük herkesin kullanabileceği nitelikte ve çeşittedir.

Colgate Ürünleri Nelerdir?

Ağız sağlığı ve bakımı henüz bebek yaşlarda başlar. Aileler çocuklarının ileride ağız sağlığı bakımından sorun yaşamaması için erkenden bu alışkanlığı çocuklarına kazandırırlar. Markanın küçük çocuklar için ürettiği diş macunu ve diş fırçası çeşitleri bulunuyor. Bu ürünler çocuk ağız yapısı ve sağlığı düşünülerek özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Yetişkinler için üretilen diş macunları da diş ve diş etlerine zarar vermeyen, plak ya da lekelenme gibi sorunların önüne geçmeye yardımcı özel içerikli ürünlerdir. Marka geçen yıllara ve teknolojideki gelişmelere paralel olarak yenilikçi üretim teknikleri kullanmaktadır. 

Markanın sunduğu ağız ve diş bakım ürünleri dişlerin korunmasına yardımcı olurken beyaz kalmasına da katkı sağlar. Böylelikle sağlıklı dişler ve gülüşler ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Gıda tüketiminden dolayı diş yüzeyi üzerinde zamanla lekeler oluşabilir. Markanın diş macunları düzenli kullanım ile diş minelerinin güçlenmesine destek olur. Güçlü formülü sayesinde dişlerde kalıcı parlaklık sağlamaya katkı sağlar. Markanın hem çocukların hem de yetişkinlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmektedir.

Markanın ürün çeşitleri içerisinde diş macununun yanı sıra hem çocuk hem de yetişkinlere uygun diş fırçası çeşitleri ile ağız bakım suyu, diş ipi gibi ağız sağlığını destekleyen ürünler bulunmaktadır.

Colgate 3'lü Etki

Markanın ürün çeşitleri içerisinde güçlü içeriği ile dikkat çeken Colgate Üçlü Etki Diş Macunu bir seferde üç farklı etkisi ile ön plana çıkıyor. Yoğun içeriği çürüklere karşı maksimumda etki sağlamaya katkı sunuyor. Dişleri gıda tüketimi ile ortaya çıkabilecek olumsuz etkilerden korumaya yardımcı oluyor. Dişleri sadece temizlemekle kalmaz doğal bir beyazlığa kavuşmasında da rol oynar. Ferahlatıcı etkisi ile nefesi tazeler, hoş bir koku bırakır. 

Colgate ürünlerinin tamamına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz diş bakım ürününü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Colgate
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun