COLLAGEN FORTE

Collagen Forte Kolajen

Collagen Forte Sağlık Ltd. Şti. ilaç ve gıda takviyesi geliştirmeyi temel amacı olarak belirlemiş sağlık sektöründe 20 yıla aşkın deneyimli uzmanları ile sektörde kalıcı olmayı hedefleyen bir firmadır. Şu anda hala sağlık sektörüne Türkiye’ye olan güveninden dolayı aralıksız yatırımlarını sürdürmektedir. Üretimde olan tüm dermokozmetik ürünleri için üretim onayı daha henüz üretim aşamasına geçilmeden gerekli birimlerden alınmaktadır.  

Firmanın hedefi bundan sonraki süreçte de Türkiye ilaç ve ilaç dışı eczane pazarında faal olarak çalışmalarını yürütmek ve eczane pazarına yeni ürünler kazandırmak suretiyle ihracata dayalı, hızla büyüyen saygın bir kuruluş olarak öne çıkmaktır. Ayrıca ekonomik, kaliteli ve insana odaklı ürünleri sunmaya devam etmektir.

Firma, sektörde ek fayda sağlayan takviye gıda, dermokozmetik ve kozmetik ürünler ile vizyoner bir bakış açısı ile tüm dış pazarlar için üretimi gerçekleştirmek amacındadır. Ar-Ge alanındaki başarısı sayesinde ihracat alanında hızlı ve emin adımlarla yürüyen bir firma olmak ve insan sağlığı, refahı için başarılı ve özenli üretimler gerçekleştirmek arzusunda ilerlemektedir.

Collagen Forte Nedir Ne İşe Yarar?

Çevresel faktörler, stres, güneş ışığına doğrudan maruz kalmak, alkol, C vitamini eksikliği gibi durumlar nedeni ile insan vücudundaki kolajen miktarı azalabiliyor. Özellikle 30’lu yaşlardan sonra kolajen takviyesi gerekebilmektedir. Collagen Forte ise insan bünyesinin ihtiyaç duyduğu kolajen miktarını artırmaya yardımcı olan ve her bir kutuda 90 kapsül bulunan takviye bir gıdadır. Uzman önerisi ile kullanılması tavsiye edilen ürün düzenli kullanımda etkisini gösterebilmektedir.

Kolajen eksikliği vücutta bağ dokularını zayıflatabilmekle beraber ciltte yıpranmalar ve erken yaşlanma belirtilerine neden olabilmektedir. Collagen Forte içinde yer alan Tip 1 ve Tip 2 kolajen sayesinde vücuda gerekli olan proteinleri destekleyebilmektedir. Ayrıca düzenli kullanımda ilerleyen yaşa bağlı olarak çıkabilen eklem ağrılarını azaltma adına da yardımcı olmaktadır.

Collagen Forte düzenli kullanımda kalp, bağırsaklar, beyin gibi önemli organların sağlıklı olması adına destek verirken ayrıca kilo kontrolü sağlamaya da yardımcı olabilmektedir. Kullanımı ise uzman tavsiyesi ile günde 3 kez olmaktadır. Collagen Forte talimatlara uyularak düzenli bir şekilde kullanılmasının ardından belirli bir süre sonra etkisini gösterebilmektedir.

Collagen Forte Fiyatı

Collagen Forte kolajen seviyesinin artırılmasına katkı sağladığından ötürü buna bağlı olarak ortaya çıkabilen problemlerin azaltılmasına destek olabilmektedir. Collagen Forte vücuda sağladığı destek düşünüldüğünde fiyatının da uygun olduğu düşünülebilir. İçeriğinde C vitamini, selenyum, çinko ve kolajen bulunan Collagen Forte uygun fiyatlarla ve indirim avantajlarıyla sunuluyor. Collagen Forte’yi Kozmela üzerinden avantajlı fiyatlarla anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun