Filtrele

Coresatin

Cildiniz için özel olarak tasarlanmış  Coresatin ürünlerini Kozmela’dan hemen inceleyebilirsiniz.

Coresatin krem, cildin doğal yapısını korumak için özel olarak geliştirilmiştir.  Her cildin ihtiyacına göre formüle edilmiş ürün çeşitleri bulunmaktadır. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında sarı ve mavi krem bulunmaktadır.

Coresatin sarı krem, cilt yüzeyinde koruyucu bir ince katman oluşturarak cildin nem kaybını önlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki, aleo vera, nane yağı, vitamin ve mineraller cildi nemlendirerek nem seviyesini dengelemeyi destekler. ‘‘Peki Coresatin sarı krem nasıl uygulanmalıdır?’’ diye soracak olursanız;  öncelikle uygulanılacak bölgenin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Sabah ve akşam uygulama yapılacak bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Coresatin mavi krem, cilt yüzeyindeki aşırı kuruluğu gidermeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Özel formülü cildi çevresel faktörlere karşı korumayı destekler. İçeriğindeki,  aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E vitamini cildin nem seviyesini dengeleyerek doğal yapısını korumaya yardımcı olur. Temiz cilde uygulanması gerekmektedir.

Siz de Coresatin Alo Vera , Barrier lotion ve daha ürün seçeneğine uygun fiyat hızlı kargo ile Kozmela’dan sahip olabilirsiniz.
 

Coresatin