Kozmela.com

COSMED

Cosmed markasında 73 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cosmed Ürünleri

Saç, cilt, vücut ve güneş ürünleri ile bilinen Cosmed geniş ürün yelpazesi ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olan bir markadır. Yağlı, yıpranmış, kepek sorunu yaşayan kişilere özel saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Kuru, yağlı, karma, hassas ciltlerin bakımına yardımcı cilt bakım ürünleri yine markanın ürün çeşitleri içerisinde yerini almaktadır. Vücut için ise nemlendirme, epilasyon sonrası bakım sağlamaya yardımcı ürünler yer almaktadır. Hem yetişkin hem de çocuklar için cildi güneşten korumaya yardımcı krem ve losyonlar da güneş serisi içerisinde bulunmaktadır. Kısaca markanın ürünleri arasında her cilt tipi ve sorununa karşı etkili bir destek bulunmaktadır.

Cosmed Kimin?

Cosmed markasının doğuşu 1984 yılına dayanmaktadır. Ege Teknoloji Kimya Makine San. Tic. Ltd. Şti. çatısı altında hayata geçirilmiştir. Cilt, saç, vücut bakım ürünleri ile günümüzde en sık tercih edilen markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Markanın saç kayıplarını en aza indirmeye yardımcı serum ve şampuanları bulunmaktadır. Hem serum hem de şampuan saç kayıplarını en aza indirmeyi hedefleyerek formüle edilmiş olup birlikte kullanıldığında çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Yıpranmış saçlara özel olarak geliştirilmiş olan saç bakım kremi saçların daha canlı, dolgun ve bakımlı görünmesine yardımcı olmaktadır. Saçları çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korumaya yardımcı krem keratin bakımı sağlayarak saçların daha rahat taranmasına olanak sağlar. Işıl ışıl ve canlanmış bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Bunun yanında Cosmed markasının yağlı ve kepek sorunu yaşayan saçlar için özel geliştirdiği ürünler bulunmaktadır. Hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı Cosmed bakım şampuanları kepek görünümünü azaltmaya yardımcı olurken saç tellerini çevresel etkenlerden korumaya destek sağlar.

Cosmed güneş serisi içerisinde yer alan krem ve losyonlar cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. 30 ya da 50 faktörlü koruma sağlayan güneş ürünleri cilt bariyerini güçlendirmeye ve güneşin zararlı etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Cosmed güneş serisi içerisinde hem çocuklar için hem de yetişkinler için krem ve losyon çeşitleri bulunmaktadır. Hassas çocuk cildi için geliştirilen sprey cildi adeta sarar ve güneş altında etkili bir koruma sağlar.

Cosmed Nemlendirici

Cosmed vücut bakım ürünleri içerisinde yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı ürünler yer alıyor. Bitkisel içerikli cilt bakım losyonu ciltteki sıkılık kaybını engellemeye yardımcı olurken daha canlı, genç bir görünüm sağlama adına destek olur. El ve ayaklarda kuruluk yaşayanlar için yoğun nemlendirici etkili kremler bulunmaktadır. Nemini ve canlılığını kaybetmiş cilde nem desteği sağlayan Cosmed kremler düzenli kullanımda etkisini göstermektedir. İster cilt tipinden olsun ister mevsimsel değişimlerden ellerde meydana gelen kuruluğu gidermeye, cilde nem sağlamaya ve canlı, sağlıklı bir görünüm kazandırmaya katkı sağlar.

Ayak bakımı için özel olarak formüle edilmiş olan Cosmed bakım kremi sertleşmiş ayakları yumuşatmaya ve aydınlık, taze ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Gün içerisinde çok fazla kapalı kalan ayaklar nem kaybı yaşadığı gibi kuruyabiliyor, soluk bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Ayak bakımında içerikleri ile etkili bir bakım sağlayan Cosmed ayak bakım kremi ile daha sağlıklı, canlı bir görünüme sahip ayaklara kavuşmak mümkün oluyor. Ayakların nefes almasına, rahatlamasına yardımcı oluyor.  

Cosmed cilt ve saç bakım ürünlerini sitemizden inceleyerek dilediğiniz ürünü hızlı kargo avantajı ile anında sipariş verebilirsiniz.

Cosmed
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun