Kozmela.com

CREAM CO.

Cream Co. markasında 23 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cream Co. Cilt Bakım Ürünleri

15 sene önce cilt bakımına yönelik ürünlerle sektöre giriş yapan Cream Co. özellikle doğa dostu, vegan ve zulümsüz üretilen ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Her cilt tipi ve her cilt sorununa yönelik ürünler üreten Cream Co. sektörde farklılık yaratamış ve geniş ürün yelpazesi ile her cilt problemine uygun bir ürün üretmiştir. Donanımlı, son teknolojik laboratuvarları ve alanında uzman ekibi ile Cream Co. PETA sertifikalı vegan ve cruelty-free bir marka olarak öne çıkmaktadır. 

Markanın tüm ürünleri dermatolojik testlerden geçmekte, temiz içeriği ile tüketicilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Cream Co. ürünleri içerisinde sabun, alkol, sülfat, paraben ya da parfüm yoktur. Bu sebeple tüketiciler tarabından güvenle kullanılmaktadır. Tüketicilerin cildine en iyi şekilde bakım sağlamak üzere geliştirilmiş ürünler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. 

Cream Co.'nun en önemli özelliklerinden bir tanesi de doğa dostu olmasıdır. Ürünlerinde ambalajlarda dahil olmak üzere %100 geri dönüştürülebilir, plastik ve cam ambalajlara sahiptir. Marka FSC belgesine sahiptir. Bu belge Birleşmiş Milletler Orman Yönetim Konseyi’nin belirlediği ürünün üretim, dönüşüm ve dağıtım aşamaları gibi her aşamasının incelenmesiyle doğaya geri kazandıran markalara verilmekte olan bir belgedir.  

Ayrıca her Cream Co. alışverişlerinde SosyalBen Vakfı'na (çocukların yeteneklerini keşfetmeye odaklı bir kurum) destek olmaktadır.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun