Kozmela.com

Crest

Ağız bakım ürünleri ile bilinen Crest markasının da kurucusu olan şirket Procter & Gamble Amerikan menşeidir. Merkezi Ohio’da bulunan firma özellikle kimyasal tüketim ürünleri üreten çok uluslu bir şirket olarak bilinmektedir. Kişisel bakım ve hijyen ürünleri ile çeşitli temizlik malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Amerikalı firmanın Türkiye’ye girişi ise 1987 senesinde olmuştur. Şekerpınar ve Gebze fabrikalarında deterjan ile bakım ürünleri imalatına başlamıştır. Türkiye, firmanın şu anda en aktif olduğu yerlerden birisidir. 

Crest Türkiye

Türkiye pazarında 1987 senesinden beri faaliyetlerine devam eden firma Crest marka diş bakım ürünleri ile insanların kişisel bakımdaki en önemli ihtiyaçlarından bir tanesine cevap vermeyi hedeflemiştir. Diş sağlığı sadece iyi bir diş görünümü için değil genel vücut sağlığı için önemlidir. Bu sebeple diş sağlığı ne kadar iyi olursa genel vücut sağlığına da katkı sağlayacaktır. Aileler çocuklarına çok küçük yaşlardan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazandırmaya başlarlar. Bembeyaz dişler kişinin özgüvenini de sağlayan bir şeydir. Bu sebeple dişlerin aksatılmadan fırçalanması çocukta bir özgüven de aşılayacaktır. 

Crest marka diş macunları etkili içeriği ve bileşenleri ile dişleri bembeyaz yapmakla kalmıyor, ferah bir nefes sağlıyor, diş eti sağlığını destekliyor. Diş macunu seçerken diş tipine göre bir macun seçmek önemli oluyor. Hassas diş minesi için tercih edilecek yoğun bir macun diş minelerinin zarar görmesine neden olabilir. Bu sebeple diş macunu seçerken içeriğine dikkat etmek gereklidir. Crest diş macunu çeşitleri içerisinde her diş tipine uygun bir diş macunu çeşidi bulunuyor.   

Diş macunlarından genel olarak ilk beklenti her daim beyazlatma seviyesinin en iyi olmasıdır. Görüntü elbette önemlidir ancak diş beyazlatma işleminde diş sağlığını korumak da son derece önemlidir. Crest diş macunları dişleri sadece beyazlatmakla kalmaz, diş yapısının ihtiyacını da karşılamayı hedefler. Diş eti ne kadar sağlıklıysa dişler de o kadar sağlıklı olacaktır ilkesi ile hareket eden marka bu anlamda geliştirdiği diş macunları ile insanların beğenisini kazanmaktadır. 

Crest White

Markanın serisi içerisinde yer alan Crest Extreme Mınt Diş Macunu; dil, diş eti ve dişler üzerinde etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Dişleri beyazlatmaya yardımcı olurken ağız sağlığına büyük katkıda bulunuyor. Taze ve ferah bir nefes sağlıyor. Diş etlerinin korunmasına destek oluyor. Crest Gum and Sensitivity ise fırça darbeleri ile kolay bir şekilde kanayacak kadar hassas diş etlerinin bakımında etkilidir. Diş etlerinin daha güçlü ve dayanıklı olmasına katkı sağlar. Dişleri gün boyunca koruyan formülü özellikle zayıflamış minelerin onarılma sürecine de destek veriyor. 

Crest Cavity Protection Regular Paste Diş Macunu ise dişlerdeki boşluklarla savaşır ve dişleri daha güçlü, sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Diş etlerini de destekleyen bu diş macunu temiz nane armoası ile gün boyu ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Serin ve temiz nane aroması, oyuklara karşı verdiği mücadele ile markanın serisi içerisinde öne çıkan diş macunlarından bir tanesidir. 

Crest diş macunları laboratuvar ortamında alanında uzman kişi ve ekipmanlar ile uzun çalışmalar sonucunda üretilmektedir. Bu üretim aşamasında gerekli tüm testler yapılmakta ve gerekli denetimlerden geçmektedir. Crest diş macunlarını formüle ederken amaç diş sağlığına maksimumda katkı sağlamak ve kullanıcı memnuniyetini sağlamaktır. Her diş yapısına ve ihtiyacına göre ayrı olarak üretilen Crest diş macunlarının fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Her bütçeye uygun diş macunu seçenekleri bulunduğu gibi daha yoğun bakım sağlayan daha spesifik özellikte diş macunu çeşitleri de bulunmaktadır. Uygun ödeme koşulları ile ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak ve ağız sağlığını en iyi şekilde koruyacak diş macunu tercih etmek mümkündür.

Crest diş macunu çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz diş macununu tek bir tıklama ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Crest
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun