Kozmela.com

DALAN

Dalan markasında 47 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dalan Ürün Çeşitleri

%100 yerli bir marka olan Dalan markasının temelleri 1941 senesinde İzmir’de atılmıştır. Kurucusu ise Hamdi Dalan adlı işadamıdır. İzmir, Agora, Namazgâhta küçük bir üretim tesisinde başlamış olan marka günümüzde 70 bin metrekarelik tesislerinde üretime devam etmektedir. Tesislerinde en son teknolojiyi kullanarak üretime devam etmekte olan markanın ürünleri 100’ün üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Dalan kendi sektöründe lider markalardan bir tanesidir. Dalan, ürünlerinde her daim yola çıkarken olduğu gibi saflığı ön planda tutan marka modern teknoloji ile entegre bir şekilde üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Dalan Sabun

Evlerde, okul ve işyerlerinde kişisel hijyen için en çok kullanılan ürünlerin başında sabun geliyor. En temel temizlik ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan sabunlar kişisel bakım ve hijyende hızlı, etkili sonuçları ile öne çıkıyor. Eller düzenli şekilde yıkanmaz ise dışarıdan her türlü kir ve bakteriye açık hale gelir. Temas edilen her noktadan bu kir ve bakterileri taşımak mümkündür. Özellikle kalabalık ortamlarda bu tehlike çok daha artmaktadır. Sabun çeşitleri doğal içerikleri ile elleri etkili bir şekilde temizlemektedir. Dalan sabun çeşitleri özellikle ellerdeki hijyeni sağlamakla kalmaz ellere yumuşaklık kazandırmaya da katkı sağlar.

Özellikle günümüzde pratik kullanımı ile sıvı sabunlar yaşam alanlarımızda sıklıkla kendisine yer buluyor. Pompasından basarak kullanılan sıvı sabunlar tuvalet ve banyolarda pratik bir uygulama sağlıyor. Klasik kalıp sabunlarla beraber sıvı sabunlar okul, hastane, alışveriş merkezi gibi yerlerin tuvaletlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Dalan sabunlarındaki zeytinyağı ellerin sık yıkanması ile birlikte oluşan kuruluğu gidermeye yardımcı olur. Ayrıca markanın el ve vücut için geliştirilen krem çeşitleri ellerin beslenmesine ve nemlenmesine katkı sağlıyor. Dalan pompalı sıvı sabun çeşitleri oldukça kullanışlı ürünler olarak öne çıkıyor.

Dalan sabun çeşitleri ister kalıp olsun ister sıvı olsun doğal içerikleri ile her cilt tipine uygundur. Zeytinyağlı sabun çeşitleri yoğun nemlendirme sağlamasının yanı sıra cildin yumuşak ve esnek yapısını korumaya da yardımcı olur. Dalan defne sabunu elleri zararlı mikroorganizmalardan korumaya yardımcı olurken cilde tazelik ve canlılık kazandırmaya da katkı sağlar. Dalan zeytinyağlı ve defne özlü sabun çeşitleri cildi tazelemeye yardımcıdır, pH değeri cilt ile uyumludur. Dalan yoğun nem sağlamaya katkı sağlayan sabunlar cildi yumuşatmaya ve beslemeye yardımcı olur.  Ayrıca Dalan doğal granül sabun çeşitleri çamaşırları en iyi şekilde temizlerken ferah, mis bir koku bırakmaktadır.

Dalan Şampuan

Dalan markası sadece sabunlarla sınırlı kalmamış kişisel bakımın hemen her alanına dokunan ürünler ortaya çıkartmıştır. Dalan banyo ürünleri de yine etkili içeriği ile öne çıkmaktadır. Şampuan, krem ve duş jelleri cildi temizlemekle kalmaz ayı zamanda canlı ve ferah bir his bırakır. Dalan şampuan çeşitleri saçların doğal yapısına zarar vermeden temizlemeye yardımcı olur. Saçların daha dolgun, canlı ve sağlıklı görünmesi adına etkili bir destek sunar. Doğal zeytinyağı ile geliştirilmiş olan Dalan D’olive şampuanlar saçların onarılma sürecine destek verirken canlı, ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olur. Saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı olan şampuanlar çevresel faktörlere karşı da etkili bir koruma sağlamaktadır.

Dalan duş jeli çeşitleri güne taze bir başlangıç yapmak isteyenler için idealdir. Doğal özleri, hoş kokusu ile kişinin enerjisini toplamasına yardımcı olur. Dalan duş jelleri kişinin gün boyu rahat, ferah ve zinde olmasına katkı sağlamaktadır. Markanın duş jeli çeşitleri doğal ıhlamur özlerinin hoş kokusunu cilde taşır. Formülü sayesinde çabuk köpürür ve vücut için ihtiyaç duyulan nem desteğini sağlar. Ter, kir, kötü koku oluşumuna karşı gün boyu etkili bir koruma sağlamaya yardımcıdır.

Dalan D’olive krem çeşitleri ise cildi rüzgâr, yağmur ve soğuk havanın etkilerinden korumaya ve canlı bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur. Dalan markasının el ve vücut bölgeleri için özel olarak geliştirilen kremleri cilde yoğun nem desteği sağlarlar. Uygulama ile birlikte ciltte gözle görülür bir canlanma, tazelenme ortaya çıkar. Cildin tüm katmanlarını en iyi şekilde koruma adına doğal bir destek sunar. Cildin onarılma sürecine katkı sağlar. Dalan krem çeşitleri ciltte yağlı his, ağırlık bırakmaz. Hızla emilen yapısı sayesinde ciltte etkisini en kısa zamanda göstermeye başlar. Dalan krem çeşitleri ile cilde günlük bakım sağlamak mümkün olur.

Dalan sabun ve diğer temizlik ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Dalan marka ürünler uygun ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Dalan
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun