Kozmela.com

D'alba Kore Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımında yeni bir devir başlatan Kore kozmetiğin en önemli markalarından bir tanesi Dalba, farklı cilt problemlerine karşı geliştirdiği ürünler ile ülkemizde de yoğun bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Günümüzde Kore kozmetik tüm dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça popüler bir durumdadır. Bunda Kore’nin kendisine has güzellik sırlarının etkisi büyüktür. Dalba, özellikle farklı cilt tiplerine uygun geliştirdiği kozmetik ürünleri farklı sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olmaktadır. 

d'alba türkiye

Dalba markası ürünleri içerisinde jel temizleyici, gece kremi, vücut spreyi, nemlendirici, tonik, besleyici serum gibi cilt ihtiyacını karşılamaya yönelik pek çok ürün bulunuyor. Markanın sprey serumu yatıştırıcı yağlar ile formüle edilmiştir. Cildi sakinleştirmeye, nem desteği sağlamaya ve canlandırmaya yardımcı olmaktadır. Kırmızı renkli bitkilerle elde edilmiş olan yağlar cildin yatışmasında oldukça etkili olabiliyor. 

Dalbay sprey serum rahat kullanımı ile de öne çıkmaktadır. Dalba özel tasarım şişesi ile ince ve eşit bir şekilde püskürtme sağlayabilmek mümkün olabiliyor. Gülyağı, kuşburnu yağı ve sardunyadan oluşan etkili bileşenleri cildin nemlenmesine ve yatışmasına katkı sağlamaktadır. Kiraz çiçeği özü ise berrak, canlı ve sağlıklı bir cilt görünümünü destekler. 

Dalba nemlendirici vücut spreyi ise cilt üzerinde olgunlaşma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. Yorgun ve soluk cilt görünümünü azaltmaya ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Çift fazlı özel yapısı cildin nem seviyesini artırmaya destek olurken mevcut nemin cilde hapsolmasına katkı sağlamaktadır. Özellikle duştan sonra kuruyan cilt üzerinde yoğun bir canlandırma etkisi bulunmaktadır. Sadece püskürterek rahat bir uygulama sağlayan bu ürün ile cilde tazelik ve nem kazandırmak oldukça kolaydır.

Dalba jel temizleyici hassas ciltler için geliştirilmiş olup cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya katkı sağlar. Zayıf asitli bir jel temizleyicidir. Cildin nefes almasına olanak sağlayan jel temizleyici cildin daha fazla esneklik kazanmasına ve canlanmasına destek olur. Erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye de yardımcı olur. 

Jel temizleyici peeling özelliği ile cilt üzerindeki kir ve kalıntılarını etkili bir şekilde temizlemeye yardımcıdır. Formülündeki beyaz trüf mantarı B, C, E vitaminleri açısından zengin olup yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcıdır. Ciltteki donukluğu gidermeye, aydınlık bir görünüm sağlamaya katkı sağlamaktadır. Düşük moleküler peptit yapısı cilt kuruluğunu ortadan kaldıramaya daha canlı bir görünüm sağlamaya katkı verir. 

d'alba mask pack

Dalba nem maskesi sprey formu ile cilde anında nem desteği sağlar. Ayrıca cildin sıkılaşmasına, yatışmasına da katkı sağlar. Kullanımı oldukça kolay olan sprey maskesi yüze uygulanır ve ardından yıkanır. Gayet pratik 1-2 adımla cildi canlandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki hyalüronik asit karmaşık cilt problemlerine karşı etkili bir destek sunar. Cildi nemlendirmeye yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda daha sıkı bir cilt görünümü ortaya çıkarmaya da katkı sağlar.

Kore harikası markalardan bir tanesi olan Dalba cilt bakım ürünlerini sitemizde daha yakından inceleyebilir ve cilt tipinize ve cilt sorununa en uygun ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun