Kozmela.com

DALİN

Dalin markasında 49 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Dalin Bebek Bakım Seti Dalin Bebek Bakım Seti 399,90 TL 319,92 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle

Dalin Bebek Ürünleri

1983 yılında Kopaş Kozmetik & Pazarlama A.Ş tarafından kurulan Dalin markası dünden bugüne bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak kaliteli ürünlerle hayatımızda yer almaktadır. Yeni doğan bebekler ve çocuklar için ürettiği ürünlerin hepsi güvenilir hammadde bileşenlerinden ve özel formüllerden meydana gelmektedir. Bu nedenle aileler de içleri rahat bir şekilde Dalin ürünlerini bebeklerinde kullanmaktadırlar.

Dalin, AB Kozmetik Tüzüğüne uygun üretim yapmaktadır. Dalin yeni doğan bebeklerin hassas cildine uygun ürünler üretmekle beraber günlük bakım, banyo, çamaşır bakım gibi ihtiyaçlara da en iyi şekilde cevap verecek ürünler tasarlamaktadır. %98’e varan doğal içerikler ile ailelerin her daim güvenini kazanmış olan marka günümüzün hala en çok tercih eden bebek bakım markalarından bir tanesidir. 

Dalin Ürünleri Nelerdir?

Dalin markasının yeni doğan bebekler için özel içerikli ürünleri bulunuyor. 0 – 30 günlük bebekler için ultra hassas içeriklere sahip ürünler bebeklere en iyi şekilde bakım sağlamaya yardımcı oluyor. Dalin bebek şampuanları, deterjanlar, bakım yağları, losyonlar, ıslak mendiller tamamı bebeklerin hassas cildine uygun olarak üretilmektedir.

Dalin ürünleri hipoalerjeniktir. Yeni doğan bebekler için özel olarak üretilmiş olan Dalin ıslak mendil çeşitleri pamuk içeriklidir. Saf su ve pamuk birleşiminden oluşan Dalin ıslak mendiller bebek için herhangi bir problem oluşturmaz. Dalin yeni doğan ıslak mendiller bebeğin el, vücut ve yüz temizliğinde güvenle kullanılabilmektedir. Mendil çeşitleri cildin pH dengesine uygun şekilde üretilmektedir. Ayrıca Dalin ürünlerinde SLS, sülfat, boya, parfüm gibi bebek cildinde olumsuz durumlar ortaya çıkarabilecek hiçbir madde bulunmaz. Dalin yeni doğan seti içerisinde bebek yağı, pişik kremi, ıslak mendil, bebek pudrası, sıvı deterjan, bebek bakım örtüsü gibi akla gelebilecek her türlü bakım ürünü yer almaktadır.

Dalin Şampuan

Dalin bebek şampuanları bebekler için göz yakmayan özel formüle sahiptir. Bebeklerin ve çocukların temizliğini ve banyo konforunu ön planda tutmaktadır. Dalin şampuan banyoda etkili bir temizlik sağlarken gözleri yakmaz ve banyoyu daha keyifli hale getirir. Doğal kayaklardan elde edilen bileşenlerle formüle edilmiş olan Dalin şampuan çeşitleri bebeklerin hem baş hem de saç temizliği için idealdir. Ayrıca bebeğin cilt temizliğine de katkı sağlamaktadır. Dalin şampuanlar sadece bebekler için değil yaşı ilerleyen çocuklar için de kullanılabilir. Çocukların da ciltleri henüz çok hassas olduğundan hassas cilde uygun içeriklerle üretilmiş olan Dalin şampuanlar aynı etkiyi gösterecektir.

Dalin bebek şampuanları pediatrik ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Bebek ve çocukların gözleri üzerinde hiçbir olumsuz etki yaratmamaktadır. Diğer tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi alkol, SLS, SLES, boya ya da paraben içermemektedir. Dalin ürünleri bebek ve çocuk doktorlarının da ailelere güvenle önerdiği markalar arasındadır. Dalin saç kremi çeşitleri ise saçları yumuşatmaya ve derinlemesine bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Hem saçın beslenmesine hem de yumuşamasına katkıda bulunur.     

Dalin Kolonya

Dalin bebek kolonyaları ihtiyaç duyulan her an çıkarılıp kullanılabilecek pratiklikte ambalajlarla sunulmaktadır. Dalin kolonya çeşitleri içeriğindeki doğal esanslar ile hoş bir koku bırakır. Hafif kokusundan hoşlanan bebeklerin keyfi yerine gelir. Bebek kolonya çeşitleri arasında Ice Blue, Floral, Daisy ve Jasmin gibi çeşitler bulunuyor. Her birinin farklı ve hoş kokusu bebek tenini sarıyor. Bu kolonya çeşitleri bebeğin ferahlamasına, rahatlamasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra temas ile bulabilecek kir ve ya da mikroorganizmalardan koruma adına da etkili bir destek sunuyor.

Jasmin, tıpkı adı gibi mis yasemin kokusunu taşır. Ayrıca içeriğinde manolya ve amber karışımı da yer alıyor. Sprey şişesi ile nerede olursanız olun bebeğinize rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Daisy bebek kolonyası ise ise iris çiçeği, portakal ve vanilyanın hoş kokusunu taşır ve bebeği ferahlatmaya yardımcı olur. Yasemin, menekşe ve yeşil elma kokularını bir araya getiren Dalin Floral doğal bir ferahlık sunar. Ice Blue ışgın otu, zambak, bergamot gibi birbirinden özel, duyulara hitap eden kokuları birleştiriyor.

Bebek cildi oldukça hassastır. Bu sebeple Dalin kolonyaları bebeğin cildine direkt uygulamadan önce kendi ellerinize sıkmalı, yeterli derecede ovuşturduktan ve dağıttıktan sonra bebeğin cildine hafifçe uygulamalısınız. Bu tavsiye edilen uygulama şeklidir. Kokuları hem hoş hem de kalıcı olan bu sprey kolonyaları hem kendiniz hem de bebeğiniz üzerinde kullanabilirsiniz. Banyo rutinleri sonrasında bebeğin rahatlaması adına cilt, boyun ya da giysilerine sıkabilirsiniz. Bebeğin hassas cildine uygun olarak üretilen Dalin kolonyalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

Dalin’in hassas bebek cildi için üretmiş olduğu ürünlerden bir tanesi de sabunlardır. Klasik banyo sabunu ve granül sabun olarak ikiye ayrılan sabun çeşitleri etkili bir temizlik sunuyor. Granül sabunlar hem makinede hem de elde bebek çamaşırlarını rahat bir şekilde yıkamaya olanak sağlıyor. Granül sabunlar klasik Dalin kokusunu taşımaktadır. Ayrıca lavanta kokulu çeşitleri de yine annelere sunuluyor. 20 yıkamaya kadar kullanılabilen bu sabunlar annelerin imdadına yetişiyor. Dalin granül sabunlar sentetik değildir ve bebek çamaşırlarını en iyi şekilde temizler, yumuşatır. Renkli çamaşırlarda solma gibi olumsuz bir durum ortaya çıkartmıyor. En inatçı lekeleri bile rahat bir şekilde çıkarmaya yardımcı oluyor. Hipoalerjenik olması nedeniyle bebeğin doğumundan itibaren her döneminde kullanılabilir.  

Dalin Bebek Yağı

Her banyo rutininden sonra bebeğin bakımını tamamlama ve rahatlaması adına bebek yağları kullanılmaktadır. Bu yağlar doğal içerikleri ile bebeğin uykuya geçişini de hızlandırmaktadır. Bebek yağlarının en önemli özelliklerinden bir tanesi ise anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirmeye yardımcı olmasıdır. Dalin bebek yağları ile yapılacak masaj sadece anne bebek arasındaki bağı güçlendirmekle de kalmaz. Dalin yağ bebeğin cildine derinlemesine bakım sağlanmasına yardımcı olur. Bebek masajı bebeklerde güven duygusunun oluşumuna da katkı sağlamaktadır. Hassas bebek cildini nemlendirmeye, cildini taze ve canlı tutmaya yardımcı oluyor.

Dalin bebek yağı çeşitleri banyodan sonra uygulanabildiği gibi banyo esnasında banyo suyuna katılarak da kullanılabilir. Bebek yağını kullanmadan önce avuç içerisinde bir miktar ısıtmak yerinde olacaktır. Sonrasında karın bölgesinden başlayarak tüm vücuda yayabilirsiniz. Bebek yağı etkili içeriği ile en kuru ciltlerde bile etkisini göstermektedir. Dalin bebek yağı yeni serileri içerisinde zeytinyağı, susam, Hindistan cevizi, fındık, kayısı çekirdeği, badem gibi farklı ve yararlı içerikler bulunuyor. Bu içerikler cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye katkı sağlıyor. Ciltte yağlanma hissi bırakmadan etkili bir bakım sağlamaya katkıda bulunuyor. Bu özel içerikli yağlar cildi nem kayıplarına karşı da etkili bir koruyucu olabiliyor. Dalin vücut spreyleri de kolay kullanımları nedeniyle tercih sebebi oluyor.  

Dalin marka bebek ürünlerinin tamamını sitemiz üzerinden inceleyebilir, en uygun ödeme seçenekleri ile sitemizden anında sipariş verebilirsiniz.

Dalin
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun