Kozmela.com

Davidoff Parfümleri

Davidoff markası 1980 senesinde Zino Davidoff tarafından hayata geçirilmiştir. Kurulduğu günden bugüne farklı parfüm ve kolonya çeşitleri ile insanların kişisel bakımında en çok tercih ettiği markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Davidoff parfümle beraber daha pek çok ürünü bulunuyor. Bunlar arasında saat, deri eşya, gözlük, yazma aletleri, kol düğmeleri gibi pek çok üründen bahsetmek mümkündür. Davidoff markası parfüm geliştirme aşamasında kadın ve erkeklerin isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Bu anlamda geleneksel çizgisinden kopmadan ama yeni deneyimleri de ürünlerine ekleyerek ortaya benzersiz parfüm çeşitleri çıkartmaktadır.

Davidoff Parfüm

Davidoff parfüm çeşitleri duyulara en iyi şekilde hitap eder. İz bırakan ve akılda kalıcı bir çizgidedir. Ciltte güzel bir koku bırakmakla beraber tazelik ve canlılık kazandırmaya da yardımcı olmaktadır. Daha çok ferah ve taze kokular sunan marka kendine has çizgisini parfüm şişelerine de taşımaktadır. Deniz rengindeki masmavi şişeleri ile denizin ferahlığını yansıtmaktadır.

Kadınlar için özel olarak üretilmiş olan Davidoff kadın parfümleri akılda kalıcı çiçek esanslarını bir araya getirmektedir. Hem hafif hem de tatlı bir koku arayan kadınlar için farklı seçenekler sunmaktadır. Pamuk şekeri kıvamındaki kokular ile gün boyu ciltte tazelik sağlamaya yardımcıdır.  Davidoff Cool Water markanın en popüler parfümlerinden bir tanesidir. Deniz ve yaz aylarının ferahlığını cilde taşıyan bir etkisi vardır. Rahatlatıcı etkisini gün boyu ciltte korur. Özel tasarım şişesi parfümün ferahlığını en iyi şekilde yansıtır. Markanın Night Dive ve Sea Rose gibi farklı esanslara sahip etkileyici kadın parfümleri de bulunuyor.

Davidoff Cool Water

Marka, Cool Water serisini hem kadın kullanıcılar hem de erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlamıştır. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkekler için özel olarak üretilmiş Cool Water parfüm içeriğindeki yoğun esansları ile dikkat çekiyor. Hem hafif hem de ferah bir kokuya sahip olan Cool Water her mevsime uygun karakteristik yapısı ile öne çıkıyor. Ancak özellikle yaz aylarında erkekler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Bunda içerisindeki okyanus ferahlığının da etkisi bulunuyor. Cool Water serisi içerisinde bulunan Hot Water ise daha baharatlı ve daha sıcak bir içeriğe sahiptir. Davidoff Zino odunsu ve oryantal esanslar ile duyulara en iyi şekilde hitap ediyor.

Kadınlarda olduğu gibi erkekler için ürettiği parfümlerde de şişe tasarımına son derece önem veren marka şık ve göz alıcı seçenekler sunmaktadır. Baştan çıkarıcı kokusu, modern tarzda tasarlanmış şişeleri ile Davidoff parfümleri her daim farkı hissettirmektedir.  

Davidoff parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile sunulan Davidoff marka parfümleri Türkiye’nin her yerinden tek bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

 

 

Davidoff
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun